Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Birkaç sorum var

Diskriminant

Active member
Website
diskriminant99.wixsite.com
Aradan zaman geçmesine gerek yoktu aslında. Ayın boşlukta olmadığı bir vakit yeniden başlamanız yeterli. Ay boşluktayken başlattığınız bir işi devam ettirirseniz o zaman o iş olacağına varmaz. Yeniden başka bir vakitte aynı işe baştan başlayabilirsiniz.

Alena666 said:
Öncelikle umarım gününüz iyi geçiyordur. 4 yıl boyunca servis şoförüm tarafından tacize uğradım. 2-3 yıldır kendisini görmüyorum. Bana karşı tacizi durdu fakat diğer kişilere karşı devam ettiğine eminim. Elimde bir kanıtım yok. Aileme anlattığımda inanmadılar. Çünkü ben hep "Beni taciz ediyorlar" diye yalan söylerim (!). Polise gitmeyi düşündüm fakat elimde kanıt yoktu ve kişi pek tekin birisi değildi. Babama söyleyemezdim. Utandığımdan değil pek hoş şeyler yaşanmayacağından ve özgürlüğümün elimden alınacağından. Bu kişiye karşı yapabiliceğim bir büyü falan var mı? Açıkça söylemeliyim ki acı çekmesini, benim yaşadığımın bin katını yaşamasını istiyorum.
Birde dikkatsizliğim yüzünden ay boşluktayken Taç Çakrası açma çalışması yaptım. Baya motivasyonum düştü. Bir an önce RTR'lara başlamak istiyordum ama bu olay yaşanınca ara verdim. Son çıkan ruhani savaş takvimini yapamayacağım için fazlasıyla suçlu hissediyorum. Aradan bir hafta geçti açmaya yeniden başlayabilir miyim? ya da yapmam gereken bir şey var mı?

Meditasyon ay boşluktayken de yapılabilir,bir hafta geçtiyse gücün biraz azalmıştır,ama kaldığın yerden devam edemeyecek kadar azalmamıştır.Kara büyü de yüksek miktarda enerji istiyor.O kadar enerjin yüksek ihtimal yoktur,4-5 ay çok çalışırsan o gücü elde edersin(önceki hayatın çok kötü değilse,nadiren çok kötü olur)

Alena666 said:
Öncelikle umarım gününüz iyi geçiyordur. 4 yıl boyunca servis şoförüm tarafından tacize uğradım. 2-3 yıldır kendisini görmüyorum. Bana karşı tacizi durdu fakat diğer kişilere karşı devam ettiğine eminim. Elimde bir kanıtım yok. Aileme anlattığımda inanmadılar. Çünkü ben hep "Beni taciz ediyorlar" diye yalan söylerim (!). Polise gitmeyi düşündüm fakat elimde kanıt yoktu ve kişi pek tekin birisi değildi. Babama söyleyemezdim. Utandığımdan değil pek hoş şeyler yaşanmayacağından ve özgürlüğümün elimden alınacağından. Bu kişiye karşı yapabiliceğim bir büyü falan var mı? Açıkça söylemeliyim ki acı çekmesini, benim yaşadığımın bin katını yaşamasını istiyorum.
Birde dikkatsizliğim yüzünden ay boşluktayken Taç Çakrası açma çalışması yaptım. Baya motivasyonum düştü. Bir an önce RTR'lara başlamak istiyordum ama bu olay yaşanınca ara verdim. Son çıkan ruhani savaş takvimini yapamayacağım için fazlasıyla suçlu hissediyorum. Aradan bir hafta geçti açmaya yeniden başlayabilir miyim? ya da yapmam gereken bir şey var mı?
Esenlikler,

Yaşadığınız durum oldukça üzücü ve umarım bir etki bırakmamıştır. Amacın intikam almaksa Standart Yıkım Ritüeli uygulayabilirsin, hangi gezegen saatinde daha fazla etki bırakacak o konuda kesin bir şey söylersem yalan olur, fakat ben olsam Satürn saatlerinde yapmayı tercih ederdim. Bu konuda Bright Truth sana yardımcı olabilir. Umarım ki bu durumdan kurtulur ve güzel bir hayatın kapılarını aralarsın. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

İyi günler.

13thknightofthedragon said:
Alena666 said:

Esenlikler, böyle pislikler maddesel dünyadan silinmek yerine acı çekmeyi hak eder. Olanlar için gerçekten üzüldüm. Ama "Beni taciz ediyorlar" diye yalan söylerim, kısmı hoş değil. Gerektiğinde dürüst ol ki insanlar sana güvensin. Elbette bu o pisliğe yapılması gereken şeyi değiştirmiyor. Neler yapılabilir peki?

-Kabuslar görmesini ve 5 saniye bile uyku uyuyamamasını.
-Hasta olması ve acı içinde kıvranmasını.
-Kazalar, sakatlanmalar, yaralanmalar.
-Talihsizlik, şanssızlık, işten kovulma ve iş bulamama.
-İfşalanması ve yargı karşısına çıkması.
-Hapse girmesi ve hapiste hak ettiğini bulması. vb.
Bir çok şey yapılabilir. Ama burada senin gelişmişliğin önemli. Anladığım kadarıyla bu yolda yenisin. Bir büyü yapmayı deneyebilirsin ama odaklanmanın çok fazla gelişmiş olmadığını ve enerji yönlendirmede acemi olduğunu tahmin ediyorum. Bu tarz yıkıma ve zarar vermeye dayalı büyülerde odaklanma çok daha önemlidir! Çünkü enerjileri kendine ya da istemediğin kişilere yönlendirebilirsin. Bir büyü yapabilmek için biraz daha kendini geliştirmen gerekir ki bu bir kaç ay alabilir. 40 günlük programdan sonra yavaş yavaş büyü pratiklerine başlarız genelde pozitif çalışmalarla birlikte.

Bunun için şuanda en iyi yapabileceğin şey eğer adanmış bir SS isen Tanrılarımızdan yardım rica etmen ve karşılığında RTR sunman olabilir. Hak ettiği neyse bunu alır o kişi. Ya da ben güçleneceğim ve karşılığını ben vereceğim diyorsan ruhun üzerine çalışmaya odaklanabilirsin. Bahsettiğin gibi o şerefsiz, taciz etmeye devam ediyorsa başkalarını, bunun için kısa sürede Tanrılardan yardım istemen daha etik olacaktır. Hatta en mantıklı yol bu duruyor:

https://spirituelsatanizm.org/demon-cagirma/
https://spirituelsatanizm.org/duat-tanrilari/
https://spirituelsatanizm.org/demon-cagirma-konusunda-sik-sorulan-sorular/

Merak etme, Taç çakran üzerine ay boşlukta çalışmaya başladığın için bir şey olmaz. Sakin ol, motivasyonunu kaybetme. Uygun bir zamanda tekrar başla mesela bugün. Savaş takvimine ise kendini hazır ve iyi hissediyorsan başla, zaten ilk RTR'lerimizde kelime hataları vb. şeyler olabilir. Elinden geleni yap, iyi bir odak ve öfke ile yap. Zamanla hem ruhani çalışmalarında hem de RTR'lerde daha verimli olacaksın. Özellikle başlarda düşman bizleri depresif, karamsar yapmaya, bir çok şüphe duymamızı sağlamayı sever. Meditasyonlardan uzak tutmaya, normalde önemsiz bir konuyu büyütmemizi sağlamaya çalışırlar. Mesela Mantra titretirken yanlış titrettin, aklına şu düşünceler gelebilir "Zaten hep yanlış yapıyorsun, boş ver git yat, meditasyon bile yapamıyorsun" vb. Bu tarz düşüncelere aldırış etme, yapman gerekeni yap. Güç yolunda başarılar. İyi günler.
Esenlikler,

Yalan söylüyorum demiyor, kardeşimizin orda demek istediği şey insanların söylediklerini yalanlamaları, o yüzden (!) koydu diye düşünüyorum.

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back