Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Dostluk Büyüsü

shudd

New member
Esenlikler kardeşlerim,
Tanıdığım birinin beni dinlemesini ve benimle dost olmasını istiyorum. Önemli bir şey üzerine çalışıyorum. Ve onun benimle düzgünce konuşabilmesi ve beni de sıkmaması gerekli. Dostluk büyüsü gibi vesaire bir fikri olan var mı? En etik yolu bu buldum. Ama bunu da nasıl yaparım bilmiyorum. Lütfen fikirlerinizi benimle paylaşın.
İyi günler.

Esenlikler,

Ehwaz rünü genel olarak işe yarayacaktır.

İyi günler.

13thknightofthedragon said:
shuddh said:
Esenlikler kardeşlerim,
Tanıdığım birinin beni dinlemesini ve benimle dost olmasını istiyorum. Önemli bir şey üzerine çalışıyorum. Ve onun benimle düzgünce konuşabilmesi ve beni de sıkmaması gerekli. Dostluk büyüsü gibi vesaire bir fikri olan var mı? En etik yolu bu buldum. Ama bunu da nasıl yaparım bilmiyorum. Lütfen fikirlerinizi benimle paylaşın.
İyi günler.

Böyle bir çalışma daha önce yapmadım ama yapsaydım muhtemelen şu şekilde yapardım:
Yeşil; bağlılık/sadakat, arkadaşlıklar, uyum, sosyal olaylar (partiler vs.), iyi şans.
Sarı; iletişim, arkadaşlık.
Aralık 8 Ay Kova'da, bu tarz bir çalışma için en yakın tarih. Yeşil Venüs tarafından yönetilir, Sarı Merkür tarafından. Bu iki gezegen saatinden birinde başlayabilirsin çalışmaya ama bunu bir sor bilen birine, hangisi daha uygun olur "arkadaşlık, dostluk ilişkisi" için.
Otur. Biraz boşluk meditasyonu yap 9-10 nefes. Hafif bir transa girmeye çalış ki daha verimli bir sonuç al çalışmadan. Şimdi karşında kocaman bir enerji topu imgele. Kocaman yeşil bir enerji topu, bu topun dış hatlarında sarı ince hatlar imgele. Bu enerjiyi git gide büyütmeye çalış ve buna irade et. Enerjinin yeterli geldiğini hissettiğinde ya da bildiğinde; 9 kez "Benim için pozitif ve sağlıklı bir şekilde, "Ad Soyad" benimle arkadaş oluyor ve dostluk bağlarımız güçleniyor" afirmasyonunu kullan. Bu afirmasyonu kullanırken arkadaş olmak istediğin kişiyi yoğun bir yeşil renk ve sarı hatlara sahip bir aura ile imgele. Afirmasyon bittikten sonra arkadaşınla sohbet ettiğini, ikinizinde keyif aldığını imgele ve bunu yoğun bir şekilde yap. Bu kadar. Afirmasyonda değişiklik yapabilirsin ihtiyacına göre. Bu çalışmayı şahsen 40 gün yapmazdım. Çalışmayı 10 veya 20 gün yapar. Geri kalan işi sosyal becerilerime bırakırdım. Zaten uyumlu insanlarsanız biraz enerji bile yetecektir arkadaş olmanız için.

Rünlerde kullanılabilir:
EHWAZ: Bu rün bağ kurar ve evlilikleri ve dostlukları mühürlemede kullanılır. Başka birinin düşünce ve davranışlarını işlemi yapan kişinin iradesine bağlamakta kullanılabilir.

Rünler yerine imgeleme ile enerji yükseltmeyi daha çok seviyorum bu tarz normal büyülerde, şuana kadar yükselttiğim enerjinin işe yaramadığı bir durum olmadı. Ama güç kelimeleri çalışmana daha fazla güç katabilir. Kişinin tercihi.
Zaten ikimizin de doğum haritalarına baktığımda aramızda bir bağ olduğunu biliyorum ve bu beni zorlamayacak. Yine de işimi sağlama almayı severim. Çok teşekkürler!

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back