Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

İlk insanları, evreni kim yarattı?

Lucemferre

Member
Esenlikler değerli kardeşlerimm. Başlıkta da gördüğünüz gibi; ilk insanları, evreni kim ya da ne yarattı, ya da daha doğrusu biri yarattı mı? Tanrıların bizi genetik mühendislik ile evrimleştirdiğini okumuştum, öyleyse ilk insanları kim yarattı? Yani tanrılar bizi evrimleştirmeden önce nasıl ve kim tarafından var olduk? Bunun üzerine düşündüm fakat bir cevap bulamadım. Bu arada son olarak eklemek istediğim şu ki açılan başlıklar moderatörler tarafından çok çabuk onaylanıyor, sorularım anında cevaplanıyor.Emekleriniz ve yardımlarınız için teşekkür ediyorumm. :D

Merhaba,

Evrenin bir başlangıcı veya yaratıcısı yoktur, sonsuzdan gelip sonsuza gider. Evrendeki bütün canlılık ise evrimlerle gelişmiştir. "Ilk insan" diye bir şey yoktur. Tanrılar, biz henüz primat gruplar halinde yaşarken bizi buldular, genetik mühendislikleriyle evrimimize hız kazandırdılar. Tanrılar bizi yoktan var etmediler, şu anki halimize evrimleşmemizi sağladılar.

Tanrıların bir yaratıcısı var mı diye sorarsanız (veya onlar nasıl var oldu, vs...) Onlar da binlerce yıl süren bir evrim, gelişim sürecinden geçtiler. Şeytan, sezgilerini kullanarak Magnum Opus'u keşfetmiş, tanrılığa evrilmiş ilk bireydir.

Sağlıcakla!

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back