Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Diyelim ki...

Lucemferre

Member
Esenlikler değerli kardeşlerim.
Bana yakın ve tarih hakkında çok fazla bilgisi olan bir arkadaşım var. Kendisi görüşlere çok açık olduğundan ona bi kaç soru sordum nazizm hakkında. Onun nazizime bakış açısı nötr fakat burada yazanları yetersiz buluyor. Yani kendisi holokost'un olduğuna dair kanıtlar olduğunu ve olmamasının imkansız olduğundan bahsediyor. Ayrıca o dönem yaşananların kanıtı olarak fotoğraf çekildiğinden bahsetti. Montaj dedim fakat o dönem o teknoloji yoktu diyor. Yahudilerin uzaylı griler/reptilianlar olduğuna inanmıyor. Uzun lafın kısası şu ki, bana biraz kanıt olarak göstereceğim şeyler sunabilir misiniz? JoS dışında sunabilecdim başka kaynak var

Esenlikler,

6 milyon yalanı sürekli söylenen bir şey. Onun harici Kohen geninin varlığı bilinen bir şey. Genetik, bir coğrafyada yapıya uygun şekillenir. Çinlilerde bulunan genetiklerin önemli bir kısmı bu yüzden Korelilerde de görülebilir. İlla bunun karışma yüzünden olmasına gerek yok, doğal şartlardan ya da ortak atadan miras kalmış olabilir. Örneğin bir noktada 10.000 Beyaz, Sibirya'ya göç etti diyelim. Burada binlerce sene durdular ve dışarıyla hiç karışmadılar. Sizce binlerce yıl önceki atalarına benzerler mi? Hayır. Oranın doğasına uyum sağlayıp bugünün Asyalı yüz hatlarına sahip Sibiryalılarına döneceklerdir.

Peki, sorarım; Yahudiler bu kadar karışmışken, normalde Rusya'daki Yahudi'nin geninin İspanya'dakiyle uyuşmaması gerekirken (aynı Orta Asya ve Türkiye Türklerindeki gibi) bunlar neye göre DNA testiyle içeri alıyorlar? Hadi bir noktada diyelim ki atasal DNA hariç şu an adı aklıma gelmeyen başka bir teknikle babanın soyundan Kudüs'e kadar varıldı, bu adamın o zamanki Arap ile aynı olması gerekirdi, sonuçta aynı coğrafyadalar ve "aynı atadanlar". Kesinkes ayırt edici bir farkın oluşmaması gerekiyor diye biliyorum. Peki o zaman atalarında Arap olan birini Yahudi ile nasıl ayırıyorlar? Kohen geni vasıtasıyla tabii ki. Bu Kohen geni dediğimiz de halis muhlis Reptilyan geni oluyor.

Yani hem 6 milyon yalanından mantık yürütülerek hem de İsrail'in DNA testinden mantık yürütülerek sonuçlara varılabilir.

İyi günler.

Yazıyordum yanlışlıkla gönderdim :lol: aslında link olarak varsa atabilir misiniz? Teşekkür ederim

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back