Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Neden

Aselod

New member
Güzel günler dilerim kardeşlerim bugün yaşadığım ve nedenini bulamadığım bir olayı anlatıcam.
Yaşadığım bir komplike olay için bir büyü çalışması yapıyordum 90 günlüktü. Bu süre zarfında bu yaşadığım komplike olay için Şeytan'dan yardım isteme kararında bulundum ve tabi kide bu yardım karşılığında 300 nihai rtr + savaş takvimlerine düzenli bir şekilde katıldım her bir rtrımı özenle ve güç yükselterek yaptım. Bu komplike olay büyü çalışmam bittikten bir kaç gün sonra artık ne olucağı kararlaşıcaktı ve ben bu olayı kesinlikle çözmek istiyordum. 1.5 ay önce 90. gün bitti ve aynı zamanda standart ayinde Tanrıların yardımı karşılığında hedef koyduğum 300 rtr ıda bitirmiştim artık kafamı hiç bu komplike olayla doldurmadan Şeytana ve yaptığım çalışmaya güvendim. Fakat olayın artık nasıl biteceğini göreceğim güne gelince olay bitebilecek belki de en kötü şekilde bitti bu olayın ardından 1.5 ay geçti ve hala düşünüyorum neden . Ruhani olarak o kadar da güçsüz sayılmam daha önce bir kaç kare ve 10 a yakın büyü çalışmam oldu ve üstüne üstlük Şeytan'a bu yardımı için 300 rtr lık sözümüde tutup tamamlamıştım o halde neden böyle oldu bu olaydan sonra büyük oranda yıkıldım ve nedenini anlamaya çalıştım ama hala bir sonuca varamadım . Sizin fikirleriniz nelerdir çünkü bu büyük oranda Tanrılara karşı olan bakış açımı sarstı ve bir cevap bulmam gerekiyor . (Bu olaydan sonra standart ayin yapıp neden bir yardım göremediğimi bu neden sorusunu şeytana sordum ve bir cevap göstermesi için bu ayini yaptım ama 1.5 ay geçti dile kolay hala bir cevap göremiyorum belki o cevabı siz verirsiniz)

Aselod said:
Güzel günler dilerim kardeşlerim bugün yaşadığım ve nedenini bulamadığım bir olayı anlatıcam.
Yaşadığım bir komplike olay için bir büyü çalışması yapıyordum 90 günlüktü. Bu süre zarfında bu yaşadığım komplike olay için Şeytan'dan yardım isteme kararında bulundum ve tabi kide bu yardım karşılığında 300 nihai rtr + savaş takvimlerine düzenli bir şekilde katıldım her bir rtrımı özenle ve güç yükselterek yaptım. Bu komplike olay büyü çalışmam bittikten bir kaç gün sonra artık ne olucağı kararlaşıcaktı ve ben bu olayı kesinlikle çözmek istiyordum. 1.5 ay önce 90. gün bitti ve aynı zamanda standart ayinde Tanrıların yardımı karşılığında hedef koyduğum 300 rtr ıda bitirmiştim artık kafamı hiç bu komplike olayla doldurmadan Şeytana ve yaptığım çalışmaya güvendim. Fakat olayın artık nasıl biteceğini göreceğim güne gelince olay bitebilecek belki de en kötü şekilde bitti bu olayın ardından 1.5 ay geçti ve hala düşünüyorum neden . Ruhani olarak o kadar da güçsüz sayılmam daha önce bir kaç kare ve 10 a yakın büyü çalışmam oldu ve üstüne üstlük Şeytan'a bu yardımı için 300 rtr lık sözümüde tutup tamamlamıştım o halde neden böyle oldu bu olaydan sonra büyük oranda yıkıldım ve nedenini anlamaya çalıştım ama hala bir sonuca varamadım . Sizin fikirleriniz nelerdir çünkü bu büyük oranda Tanrılara karşı olan bakış açımı sarstı ve bir cevap bulmam gerekiyor . (Bu olaydan sonra standart ayin yapıp neden bir yardım göremediğimi bu neden sorusunu şeytana sordum ve bir cevap göstermesi için bu ayini yaptım ama 1.5 ay geçti dile kolay hala bir cevap göremiyorum belki o cevabı siz verirsiniz)

Esenlikler,
Tanrılar mutlaka seninledir unutma bunu. Asla seni yarı yolda ve kötü halde bırakmazlar. Onlardan yardım isteyip sözünü tutmuşsunda mutlaka bildiği bir şeyi vardır babamın. Bana bir SS kardeşim şey demişti bazen astrolojik etkiler ve negatif karmadan dolayı yapabilecekleri bir şey kalmıyor. Biliyorum öyle bile olsaydı mutlaka bir işaret yeterdi sana. En azından bir rüya veya bir mumun oynaması. Eminimki sende dikkat etmişsindir işaretlere. Şu an umutsuz ve yalnız hissediyor da olabilirsin bende benzer durumda olmuştum. Bazen onlar ışığı kendimizin bulmasını istiyor, acı çektiğimizi farkediyorlar evet ama daha ağır senaryolarda yolumuzu bulabilmemiz için bunu yapabiliyorlar (bunu kendi deneyimlerimden yola çıkarak diyorum). Yere daha sağlam basmamızı aynı zamanda zorluklara rağmen hala ayaktamıyız diye görmek istiyorlardır. Bulunduğun durumdan ötürü kafan karışık,çaresiz hissediyor olabilirsin. Pes etme ailene güvenmeye devam et. Fazla kafana takma kendini strese soktukça bir bataklıktan kurtulmaya çalıştıkça daha çok dibe batarsın. Her şeyi baştan aşağı tekrar analiz et. Olmadı koruyucu demonuna veya yakın hissetiğin başka bir tanrı/ça'ya sor. Umarım her şey istediğin gibi olur. Gönül isterki daha çok yardımcı olayım.

Bazen olumsuz durumlardan çok iyi sonuçlar çıkabiliyor. Benzer bir durum başıma geldi: Üniversitelerin bu sene online olması için ayin yaptım ve Şeytan'dan istedim karşılığında büyük bir meblağda rtr yapacağımı söyledim. Lakin gerçekleşmedi 1 ay sonra süper bir haber aldım tek kişilik yurt odası çıktı ve daha da iyisi para vermiyorum. :) Eğer evde kalsaydım rahatça rtr+titretme+meditasyon yapamayacaktım.

Not: Yurt çıkma olasılığı bile düşükken tek kişilik oda çıkması rastlantı olamayacak kadar net.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back