Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

3. göz'ü yanlış mı imgeliyorum

Baron Hope Von Blossom

Active member
şey 3. gözü yanlış mı imgeliyorum çünkü aşağıdaki resimde lord shiva'nın 3. gözü yan ben 3. gözümü düz imgeliyorum ( yani sol ve sağ gözüm nasılsa öyle imgeliyorum
9559328_orig.jpg

Esenlikler,

Üçüncü göz altıncı çakranın ön uzantısıdır, bu yüzden de içe bakan, yani taban kısmı alında ve uç kısmı da beyne yöneltilmiş bir piramit şeklinde olmalıdır.

İyi günler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

Üçüncü göz altıncı çakranın ön uzantısıdır, bu yüzden de içe bakan, yani taban kısmı alında ve uç kısmı da beyne yöneltilmiş bir piramit şeklinde olmalıdır.

İyi günler.

Yani yanlış mı imgeliyorum ? Anlamadım Ve protonmailinize bakar mısınız lütfen ? ^^

Baronessblossom said:
Bright Truth said:
Esenlikler,

İyi günler.

Yani yanlış mı imgeliyorum ? Anlamadım Ve protonmailinize bakar mısınız lütfen ? ^^

Esenlikler,

Evet, yanlış imgeliyorsunuz.

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
Baronessblossom said:
Bright Truth said:
Esenlikler,

İyi günler.

Esenlikler,

İyi akşamlar.
Bir resim göndererek anlatır mısınız böyle biraz anlayamadım da kusura bakmayın

Baronessblossom said:
Bright Truth said:
Baronessblossom said:

Esenlikler,

İyi akşamlar.

Esenlikler,

Aşağıda bulunan görseldeki gibi. Sadece bu ön ve arka uzantıları Boğaz Çakrası yerine Altıncı Çakrada imgelemeniz gerekiyor.

Watchtower_Throat.gif

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
Baronessblossom said:
Bright Truth said:
Esenlikler,

İyi akşamlar.

Esenlikler,

Aşağıda bulunan görseldeki gibi. Sadece bu ön ve arka uzantıları Boğaz Çakrası yerine Altıncı Çakrada imgelemeniz gerekiyor.

Watchtower_Throat.gif

İyi akşamlar.

Haaa şimdi anladım ben gerçek bir göz gibi imgeliyormuşum çakra uzantısı gibi imgelemem gerekiyormuş meğer okey kusura bakmayın cidden son zamanlarda sizin başınızı çok ağrıttım günlerdir sorularla

Bright Truth said:
Baronessblossom said:
Bright Truth said:
Esenlikler,

İyi akşamlar.

Esenlikler,

Watchtower_Throat.gif

İyi akşamlar.
Rengi 6. Çakra uzantısı olduğundan indigo rengi dimi ? Çünkü geçen aylarda bir yazıda güneş gibi olduğunu okumuştum sanırım yanlış çeviriden dolayı

Baronessblossom said:
Bright Truth said:
Baronessblossom said:

Esenlikler,

Watchtower_Throat.gif

İyi akşamlar.
Rengi 6. Çakra uzantısı olduğundan indigo rengi dimi ? Çünkü geçen aylarda bir yazıda güneş gibi olduğunu okumuştum sanırım yanlış çeviriden dolayı

Esenlikler,

Evet, 6. çakrayla aynı renktedir. Güneş gibi denmesi muhtemelen gümüş renginde de oluşundandır. 3. göz Ay gibi parlak gümüş renginde de altıncı çakranın renginde de imgelenebilir. Ancak gümüş, griye yakın bir renk olduğundan yanlış imajinasyon problemlere yol açabilir. İndigo ile kalmanızı öneririm.

İyi akşamlar.

Sapahe said:
Baronessblossom said:
dfghgfd.gif

peki ya diğer gözler ? duru görü meditasyonunda birbirlerine çok ama çok yakın tasvir edilmişlerdi bu resme göre ilerlersem arkada bulunan topuz çakralara kadar imgeleyebiliyorum

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back