Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Müslüman Ruhlar ve Şeytan

unforgiven

New member
Esenlikler,

Kesinlikle amacım duygu sömürüsü yapmak değil sadece sormak istiyorum, babamın tahminimce dünya üzerinde çok zamanı kalmadı ve şuan hasta, kendisi müslüman fakat namaz kıldığını veya doğru düzgün camiye gittiğini görmedim. Babam öldüğü zaman onun ruhunu yehova şerefsizine kaptırmamanın bir yolu var mı? Tanrılardan yardım istesem yardım edebilirler mi?

unforgiven said:
Esenlikler,

Kesinlikle amacım duygu sömürüsü yapmak değil sadece sormak istiyorum, babamın tahminimce dünya üzerinde çok zamanı kalmadı ve şuan hasta, kendisi müslüman fakat namaz kıldığını veya doğru düzgün camiye gittiğini görmedim. Babam öldüğü zaman onun ruhunu yehova şerefsizine kaptırmamanın bir yolu var mı? Tanrılardan yardım istesem yardım edebilirler mi?

Esenlikler,

Evet. Tanrılar bizi ve bizim için değerli olanları korurlar. İyileşmesi için bir tanrı/çadan yardım iste ve kendin de bunun için bir çalışma yap. Yaşamı bol olsun, yaşlılığının son demlerinde göçtüğünde de Lord Anubis'ten yardım isteyebilirsin, böylece ruhu da Duat'a götürülür ve korunur.

İyi geceler.

Bright Truth said:
unforgiven said:
Esenlikler,

Esenlikler,

Evet. Tanrılar bizi ve bizim için değerli olanları korurlar. İyileşmesi için bir tanrı/çadan yardım iste ve kendin de bunun için bir çalışma yap. Yaşamı bol olsun, yaşlılığının son demlerinde göçtüğünde de Lord Anubis'ten yardım isteyebilirsin, böylece ruhu da Duat'a götürülür ve korunur.

İyi geceler.

Dedikleriniz yüreğime su serpti, müslüman diye yardım etmezler zannetmiştim. Yanılmışım. İyi ki yanılmışım. Tanrı/çalarımıza olan sevgim ve saygım her geçen gün katbekat artmaya devam ediyor.

Yorumunuz için teşekkür ederim.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back