Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

RTR

Yolcu

New member
Meditasyonlarıma dikkat etmeye çalışarak,çalışmalarıma devam etmekteyim. Rtr konusunda özen göstermek istediğimden
Nihai Rtr+ tetragrammaton parçalama yı bir arada yaptım.Tüm talimatlara uyarak bir sorun çıkmadan tamamladım fakat tamamladıktan sonra aşırı bir halsizlik hali içerisine girdim,bunun sebebi hala yeterli enerji kuvvetine sahip olmamam mıdır? RTR esnasında gayet iyi bir şekilde enerjileri hissettim,fakat bitiminde dediğim gibi sanki tüm enerjim soğurulmuş gibi oldum. Sonrasında aura temizleme,koruma ve biraz meditasyon + birkaç mantra titreterek kuvvetimi topladım.Bu böyle devam edecek midir,zamanla azalacak mı?
Şimdiden yanıtlarınız için teşekkürler.

Dionysus666 said:
Meditasyonlarıma dikkat etmeye çalışarak,çalışmalarıma devam etmekteyim. Rtr konusunda özen göstermek istediğimden
Nihai Rtr+ tetragrammaton parçalama yı bir arada yaptım.Tüm talimatlara uyarak bir sorun çıkmadan tamamladım fakat tamamladıktan sonra aşırı bir halsizlik hali içerisine girdim,bunun sebebi hala yeterli enerji kuvvetine sahip olmamam mıdır? RTR esnasında gayet iyi bir şekilde enerjileri hissettim,fakat bitiminde dediğim gibi sanki tüm enerjim soğurulmuş gibi oldum. Sonrasında aura temizleme,koruma ve biraz meditasyon + birkaç mantra titreterek kuvvetimi topladım.Bu böyle devam edecek midir,zamanla azalacak mı?
Şimdiden yanıtlarınız için teşekkürler.

Esenlikler,

Enerji yükseltme kısmını atlamış ya da az miktarda yapmış gibisin. 666 yükseltme ve SATANAS'ı yap, zaten yapmışsan tekrar sayısını arttır. Öbür türlü dediğin gibi sonuçlar baş gösterebilir, hatta enerji bedenindeki enerji biterse güneş çakrandan bile enerji çekilebilir ve bunu istemezsin (kendimden biliyorum).

İyi günler.

_efenim merhaba,

_rtr öncesi enerji yükseltme yaptığınızdan emin olun; "666 enerji yükseltme" yetmez ise "SATANAS" mantrasını da ekleyin
_rtr sırasında ve sonrasında enerjinizin düşmesi normaldir ve ilgili sorunlar zamanla azalarak kesilecektir; siz rtr sonrası temizliğinize önem verin, yeterlidir

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back