Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

biontec aşısı hakkında bir sorum var

Baronessblossom said:
biontec aşısını vucüdümdan nasıl atıcam ve etkilerini nasıl azaltabilirim ?

Nasıl yan etkileri oldu bilmiyorum ancak bir doktordan tehlikenin aşı değil, aynı aşının sık sık yapılması olduğunu öğrenmiştim. Biontech sende zaten bir yan etki yarattıysa bir daha olmamalısın ama yaratmadıysa da 3 doz bile çok fazla mesela. Ben tıp mezunu değilim; sadece dikkatlice araştırdım bu konuyu. Aynı şey Sinovac için de geçerli.

Şu anda ısrarla aşı olmaya zorlansak bile, hatta 3 dozu tamamlasak bile daha fazlası bağışıklık sistemimize zarar vereceği için hiçbir mantığı yok. Aşının koruyuculuğu 3-4 ay sürüyor. Bundan 10 ay sonra aşı vurulmamış gibi olacak ve yeni varyantlara karşı savunmasız olacaksanız zaten vurulmanızın bir anlamı kalmıyor. Bağışıklık sistemi sürekli uyarılıyor ve kişi makineye dönüyor. Kendimizi iyileştirme becerisini ve T hücresi bağışıklığını yok saymış oluyoruz. Devamlı antikor üretmeye programlı bir makine muamelesi görüyoruz.

13thknightofthedragon said:
https://ancient-forums.com/viewtopic.php?p=77522#p77522

Hps.mlimlal666:
"Sevgili erkek ve kız kardeşlerim, Lütfen Vinasa'yı kendi üstünüzde kullanmayın, bu yok edicidir!"

HP. Hoodedcobra666:
"Kişisel olarak bunu asla kullanmadım, farkında olmadığım için değil, fakat bu yok ediliş ve ölüm vb. demek. Bu şeyden uzak durun. Vinasa, Vinaza ölüm demektir.
...
Ve eklemek istiyorum, bu sadece harici kullanılmak üzere vardır.
Bu ölüm mantrası olarak listeleniyor. Kendi üzerinizde kullanmayın."

"... Bu harici kulanımlar içindir ve hayaletleri ve diğer düşman tesirlerini kovar."

Aratosbung said:
Muhtemelen vücumuzda bulunan bir ilaç ya da sorunu kovmanın, düşmanı kovmak ile aynı olduğunu düşündün ama bu işler öyle yürümüyor. Herhangi bir kelime ya da isimi titretmeden önce forumlarda araştırman gerekiyor. Mantraların bazıları farklı kullanım amaçları için test edebileceğin türden değildir. Yok eden bir mantra yok eder, yok edici enerjileri moleküler düzeyde yok etme amaçlı kullanamazsın. Bu bambaşka bir şey...
hımmm ölüm demek hımm güzel bir fikir aslında
Baronessblossom said:
Görüpte mantrayı kullanma diye etiketledim. Kullandıysan temizlemeni ikiye katla ve Suryae kullan. Bu tavsiyeyi yine linkini verdiğim sayfada Yüksek Rahip yazmıştı başka biri için.

EA666 said:
Muhtemelen bu mantranın kendi üstümüzde kullanılmaması gerektiğini biliyorsunuzdur ama yine de etiketledim.

Tüm SS kardeşlerime;

Eğer bu kadar ciddi ve yanlış bir öneri görüyorsanız uyarıda bulunun. Okuyan insanlar ya da tecrübesiz SS'ler bir hevesle denemek isteyebilir bu tarz şeyleri. Gözden kaçırdığınızı düşünüyorum, biraz daha dikkatli olmamız gerekiyor yazılan yazılar konusunda... Daha bir sene bile geçmedi adanmam üzerinden, ben de yeni ve tecrübesizim ama burada iş her birimize düşüyor. Elimizden geleni yapmamız lazım kendimiz ve diğer kardeşlerimizin gelişimleri için.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back