Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Büyü sembolleri

Mugetsu

New member
Esenlikler kardeşlerim ,
Gözlerimi kapatmıştım ve yeneteğimi kontrol etmeye çalışıyordum daha sonrasında yahudilerin 6 yıldızlı (davut yıldızı dedikleri sembolü )gördüm bi anda tüm sanki parmağıma igne batmış gibi irkildim o sembol ve yanında mumlar yanıyordu bir çeşit büyü gibiydi. Yakın
zamanda ise başka büyü sembolleri gördüm .İç içe geçmiş üçgen , yıldız (pentagram gibi olanı değil ) büyü harfleri vardi içinde ,göz ile alakalı birkaç şey daha gördüm . Horus'un gözü de gözlerim kapalıyken önüme geldi . Daire şeklinde toplanmış rünler de gördüm .Yaptığım çalışmalarla kendimi bir miktar ilerlettim ve kendi yeteneklerimim birkaçının farkına vardım .Telekinezi yapıyorum sanırsam bunun için çok fazla deney yaptım . Çok hafif nesneleri titretebilip oynatabiliyorum, ateşi de oynatıp titretebiliyorum (söndüredebiliyorum ama bu kısmı kesin değil)Bilen arkadaşlar bu yazımı yorumlayabilirmi ? Normalde yazmayacaktım fakat içim rahat değil. Çünkü diğer yandan bi gece vakti uyurken biri bana seslendi "orada o ,bir şey düştü "dedi ve gözlerimi açar açmaz birşey düştü .

Esenlikler,

Öncelikle o sembol yahudilere ait değil. Vişnu'nun yıldızını çalıp davut yıldızı diye adlandırdılar. Muhtemelen o seslenen kişi kendi önsezinizdi. Önsezi de tam olarak böyle işler. Bir olay olmadan önce bir anlığına olmuş gibi görür ya da duyarsınız.
Gördüğünüz sembollerin bir anlamı var mıdır bilemiyorum, ama illa bir anlamı olması gerekmiyor. Belki de sadece beyniniz Satanizmle alakalı rastgele sembolleri gözünüzün önüne getirmiştir.

Mugetsu said:
Esenlikler,

Anlattığınız deneyimler hangi tarafından bakarsanız bakın, her şekilde geliştiğiniz yönünde iyiye işaret. Gördüğünüz semboller sadece zihin kuruntusu da olabilir ya da üzerinizde olan herhangi bir y*hudi laneti de. Şayet bir lanet ise, bunun farkında olmanız ve görüyor olmanız da geliştiğinizin göstergesidir. Düzenli olarak temizlenen ve korunan bir SS olduğunuzdan ötürü öyle bir sorun varsa bile üzerinizde fazla barınamayacaktır.

O ''Orada o, bir şey düştü'' şeklinde seslenen ses tam olarak nasıl bir ses tonuydu? İçimizden kendi kendimize konuştuğumuzda zihnimizde yankılanan ses tonuyla, kendi ses tonumuz genellikle farklıdır. İç sesinizin tonuna benziyor muydu, bunu düşünün. Eğer benziyorsa kendi sezilerinizin ses olarak size tezahürü olabilir. Eğer benzemiyorsa bu duyduğunuz sesi hatırlamaya çalışın, size tam olarak nasıl hissettirdi?

Bu tip konularda yaşanılan deneyimler genellikle yaşayan kişi tarafından en iyi şekilde yorumlanabilir. Çünkü ikimizin yaşadığı örnek bir olay tıpatıp aynı olsa bile, bana a noktasını gösterirken size b noktasını gösteriyor olabilir

İyi günler.

Sapahe said:
Mugetsu said:
Esenlikler,

Anlattığınız deneyimler hangi tarafından bakarsanız bakın, her şekilde geliştiğiniz yönünde iyiye işaret. Gördüğünüz semboller sadece zihin kuruntusu da olabilir ya da üzerinizde olan herhangi bir y*hudi laneti de. Şayet bir lanet ise, bunun farkında olmanız ve görüyor olmanız da geliştiğinizin göstergesidir. Düzenli olarak temizlenen ve korunan bir SS olduğunuzdan ötürü öyle bir sorun varsa bile üzerinizde fazla barınamayacaktır.

O ''Orada o, bir şey düştü'' şeklinde seslenen ses tam olarak nasıl bir ses tonuydu? İçimizden kendi kendimize konuştuğumuzda zihnimizde yankılanan ses tonuyla, kendi ses tonumuz genellikle farklıdır. İç sesinizin tonuna benziyor muydu, bunu düşünün. Eğer benziyorsa kendi sezilerinizin ses olarak size tezahürü olabilir. Eğer benzemiyorsa bu duyduğunuz sesi hatırlamaya çalışın, size tam olarak nasıl hissettirdi?

Bu tip konularda yaşanılan deneyimler genellikle yaşayan kişi tarafından en iyi şekilde yorumlanabilir. Çünkü ikimizin yaşadığı örnek bir olay tıpatıp aynı olsa bile, bana a noktasını gösterirken size b noktasını gösteriyor olabilir

İyi günler.

Esenlikler,
O 6 yıldızlı sembol bana rahatsiz hissetirdi . Google'da gördüğüm bazı büyü sembolleri ise hani şu sözde hocaların büyü yaptığı şekildeki (muhtemelen yahudilerle ilgili )gibiydi . Diğer semboller ise bize ait olan dediğim gibi Horus'un gözü ,piramit ve rünlerdi . Sezgilerim bana lanet olduğunu söylüyor . Fakat bize ait görduklerim ne manaya geliyor bilmiyorum .
Bi keresinde derin trans ile meditasyon yaparken fazla derinleşip rüya alemine kadar inmiştim bilinçli olarak . Orada bir parazit vardı ve bir yandanda çok güçlü siyah saçlı,yakışıklı siyah giyinmis biri vardı . Ikisnin arasındaydım soğuk terler döküyordum . Hamle yapmal zorundaydım parazit bana hamle yaptı bende ona yaptım ve bi anda onu mağlup edip bir çesit silaha dönüştü o (kılıç gibi ) daha sonrasında o güçlü kişiye baktım . Ama sanki tanrı gibiydi . O gündendir rüyalarımda parazit gördüm . Şimdiki konuyla alakalı olacaği için deneymimi anlatmak istedim .
Gece duyduğum ses bana ait değildi dostçaydı ve bir çeşit uyarı verdi ve o an sesini duyar duymaz gözlerimi açtım ve gerçekten de odada biri vardı ve bir şeyi düşürdü . O ses dostane yumuşak ve uyarıcıydı . Daha fazla detay aklıma gelirse yazarım
İyi günler.

Baronessblossom said:
bende bazen görüyorum altılı yıldızı gördüğümde başka birşey görmeye ve onu unutmaya çalışıyorum

Bir anlami olabilir . Detaylara dikkat et sende .

Mugetsu said:
Baronessblossom said:
bende bazen görüyorum altılı yıldızı gördüğümde başka birşey görmeye ve onu unutmaya çalışıyorum

ben gördüğümde genelde bir çizim oluyor fazla detay yok siyah kağıda çizilmiş beyaz altılı yıldız ama sadece bir çemberin içinde ve çemberde basit yani fazla anlamı olduğunu sanmıyorum

Baronessblossom said:
Mugetsu said:
Baronessblossom said:

ben gördüğümde genelde bir çizim oluyor fazla detay yok siyah kağıda çizilmiş beyaz altılı yıldız ama sadece bir çemberin içinde ve çemberde basit yani fazla anlamı olduğunu sanmıyorum
Esenlikler ,
Peki bir şeyler hissettirdimi ?
Çünkü tüm vucudum irkilmişti rahatsız olmuştum . Bazen direk olayın kendisi anlam veriyorken bazen ise hissetirdiği şeyler anlamı veriyor .

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back