Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Tanrı/çaların formları

Baroness Blossom

Active member
Esenlikler.

Benim tanrı/çaların formları hakkında bazı sorularım var ve şimdi sizlere onları sormak istiyorum.

SORULAR:

1-) Tanrı/çaların fiziksel bedenleri ile astral bedenleri aynı mı ?
2-) Tanrı/çalar bizim gibi fiziksel faaliyetler gerçekleştiriyorlar mı ?(örneğin; birşeyler yiyip içme )
3-) Altın çağda tanrı/çalar fiziksel bedenleriyle mi gelicek ?
4-) Mısır mitolojisindeki tanrıların görünümü mitlerdeki görünümü ile aynı mı ?( çünkü şeytan babanın farklı mitolojilerdeki tasvirleri birbirinden ap ayrı mesela )

sorularım şimdilik bu kadar daha sorum olursa sorucam tabiki ^^

İyi Gün/Geceler ^^

1- Hepsinin değil diye biliyorum. Astral beden çeşitli formlara sokulabilir ve bunun fiziksel gibi pek de bir sınırı yok.
2- Evet ama ihtiyaçları çok çok az. Belki 1-2 saatlik uykuyla bizim 15 saatlik uykumuzdan daha zinde ve dinç oluyorlar.
3- Spiritüel ve SS bir dünyaya geçiş yaptığımızda evet, gelenler olacaktır.
4- Hayır. Kültürden kültüre tasvirler değişir. Babamız, Nordik ırka ve görünüşe de sahip olsa örneğin Çin medeniyetinde, Asyalı bir görünüm alabilir. Spiritüel anlatıların/mitlerin de değişmesi ve kültüre adapte olması gibi, özünde aynı olan şeyler de milletler ve onların kültürleriyle, onlara adapte olmuştur.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back