Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Adanma

Yolcu

New member
Yarın adanmamı gerçekleştireceğim fakat şu hususları danışmak istedim,

1-Gümüş kadeh veyahut mumluk kullanmak zorunda mıyım?

2-Bahsedilen çan mecazi olarak mı? Yoksa gerçekten Taçlı Prensleri davet ederken, titreşim için çan kullanılmalı mıdır?

3-Yüce Şeytan'ı invoke mi etmiş olacağım? Yoksa telepatik bir iletişim mi gerçekleşecek?

Şimdiden teşekkürler.

Dionysus666 said:
Yarın adanmamı gerçekleştireceğim fakat şu hususları danışmak istedim,

1-Gümüş kadeh veyahut mumluk kullanmak zorunda mıyım?

2-Bahsedilen çan mecazi olarak mı? Yoksa gerçekten Taçlı Prensleri davet ederken, titreşim için çan kullanılmalı mıdır?

3-Yüce Şeytan'ı invoke mi etmiş olacağım? Yoksa telepatik bir iletişim mi gerçekleşecek?

Şimdiden teşekkürler.

1- Normal bir şarap kadehi varsa o da olur. O da yoksa normal bir bardakta su da olur, meyve suyu da olur.

2- Çan yoksa sol işaret parmağı da çan niyetine kullanılabilir.

3- Telepatik iletişim muhtemelen çakraların yeterli seviyede gelişmediğinden gerçekleşmeyecektir. Ama az biraz meditasyon yaptıysan enerjileri hissedebilmen biraz daha olasıdır. Bu enerjilere odaklanman ve hissetmeye çalışman tavsiye edilir.

_efenim merhaba,

[1]
_hayır zorunda değilsiniz; böyle şeylere gerek yoktur

[2]
_çan gerekmez; standard rituel ile karıştırmayınız

[3]
_üstad satan invoke edilmemektedir; ilgili durumda üstad satan sizin söylemlerinize önem verir; ek olarak mutlaka sizi görmek için ufak bir kontrole gelecektir; odanızın dağınık olmaması şahsi tavsiyemdir ;)

Esenlikler,benim hatam kusura bakmayın,bir karışıklık olmuş.Yanıtınız için teşekkürler.

badgerless.002 said:

_efenim merhaba,

[1]
_hayır zorunda değilsiniz; böyle şeylere gerek yoktur

[2]
_çan gerekmez; standard rituel ile karıştırmayınız

[3]
_üstad satan invoke edilmemektedir; ilgili durumda üstad satan sizin söylemlerinize önem verir; ek olarak mutlaka sizi görmek için ufak bir kontrole gelecektir; odanızın dağınık olmaması şahsi tavsiyemdir ;)

Biraz yorucu bir günün ardından konuyu açmıştım,kafam çorba olmuştu haliyle, kusura bakmayın.Yanıtınız için teşekkürler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back