Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Hala toplanılan bir discord sunucusu varmı ?

Learned

New member
Eskiden olduğum hiçbir sunucuyu bulamadım , eğer hala arkadaş-spritüel satanist ortamı olarak kalan bir yer (discord sunucusu) varsa ve yazarsanız sevinirim .

Learned said:
Eskiden olduğum hiçbir sunucuyu bulamadım , eğer hala arkadaş-spritüel satanist ortamı olarak kalan bir yer (discord sunucusu) varsa ve yazarsanız sevinirim .
Bildiğim kadarıyla yok, katılmanı da önermem. İnsanların amacı ne olursa olsun o ortamlarda kişi kendisini geliştiremiyor. Bunun yanında da oldukça tehlikeli.

Learned said:

Esenlikler,

Discord hakkında H.P. HoodedCobra666'nın vaazını okuyun.

İyi günler.

Macellaio(Kasap) said:
Learned said:

Esenlikler,

İyi günler.

Adam haklı beyler dağılın

Apokovyski said:
Macellaio(Kasap) said:
Learned said:

Esenlikler,

İyi günler.

Apo senin hala devam eden bir sunucun var . Session id'in varsa atsana konuşalım .

Learned said:
Apokovyski said:
Macellaio(Kasap) said:
Esenlikler,

İyi günler.

Apo senin hala devam eden bir sunucun var . Session id'in varsa atsana konuşalım .
Esenlikler,
O sunucu kapanalı çok oldu...
Discordta kullanmıyorum artık, bildiğin aptallık yuvasından başka bir şey değil!
Kullanıyorsanız bırakmanızı öneririm.
İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back