Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Kare

istar

New member
Yaptığım kare esnasında o gün 11 tekrar yapmam gerekiyordu ama kazara 15-16 tekrar yaptım fazla yaptığımı farkedince olumlamaları yapmadıım ve aumla bitirmedim 2 saat sonra en baştan 11 tekrar yaptım ve olumlamalarıda sonra aumla bitirdim sorum şudur ki bundan dolayı karem bozulur mu

Zerah said:
Yaptığım kare esnasında o gün 11 tekrar yapmam gerekiyordu ama kazara 15-16 tekrar yaptım fazla yaptığımı farkedince olumlamaları yapmadıım ve aumla bitirmedim 2 saat sonra en baştan 11 tekrar yaptım ve olumlamalarıda sonra aumla bitirdim sorum şudur ki bundan dolayı karem bozulur mu

Hayır, eğer gezegensel gün geçmemişse bozulmaz. Fazla yapmak da bozmaz. En güzeli belirtilen tekrarlar kadardır ama eğer kişi emin değilse fazladan birkaç titreşim ekleyebilir. Az yapılması bozar, fazlası değil. Tabii yine de emin olunmadığı durumlarda bu miktarı aşmanda sorun yok. Sayımın bozulmadığı ve emin olunduğu durumlarda aşılmaması doğru olandır.

Kısa ve öz olarak, eğer gezegensel gün bitmemişse, gün doğumundan önceki bir saatteyse bozulmamıştır. Başka zamanlarda sayımdan emin değilsen de fazladan 3-4 tane titreşim yapmanda sakınca yoktur.

_efenim merhaba,

_kendinizi yiyip bitirmeniz ihtimaline karşı baştan başlamanız şahsi tavsiyemdir ;)

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back