Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

okul dersleri hakkında

Baron Hope Von Blossom

Active member
Esenlikler

okulda başarılı olursam iyi bir üniversite için adımlarım oluyor bu da benim otomatik olarak kurtuluşum oluyor bu yüzden okul derslerinde başarılı olmam için bir meditasyon yada çalışma var mı ?

iyi günler/geceler ^^

Baronessblossom said:
Esenlikler

okulda başarılı olursam iyi bir üniversite için adımlarım oluyor bu da benim otomatik olarak kurtuluşum oluyor bu yüzden okul derslerinde başarılı olmam için bir meditasyon yada çalışma var mı ?

iyi günler/geceler ^^

Buyurun: https://spirituelsatanizm.org/ogrenciler-icin-majikal-calisma-tavsiyeleri/

Bright Truth said:
Baronessblossom said:
Esenlikler

iyi günler/geceler ^^

Buyurun: https://spirituelsatanizm.org/ogrenciler-icin-majikal-calisma-tavsiyeleri/
çok teşekkürler

Baronessblossom said:
Esenlikler

iyi günler/geceler ^^

Esenlikler,
Zekanı arttırmak için Merkür karesi yapabilirsin, dolaylı olarak derslerinde iyileşir. Buna ek olarak hafızanı geliştirmek için kundalini yogada yapabilirsin. Kundalini yoga omirilik sıvısı üretimi sağlar bu sıvının ise çeşitli faydaları olur. Ayrıca Meditasyonla ve ruhaniyetle geliştiğinde zihinsel seviyende gelişir. Veya bright truthun yönlendirdiği gibi bir demondan yardım istersin...

Sağlıcakla..

Thersthara said:
Baroness Blossom said:
Esenlikler

iyi günler/geceler ^^

Esenlikler,

Çarşamba günü Merkür karesine başlayabilirsiniz. Zeka, dersler, hafıza vs vs her türlü konuda Merkür karesi idealdir.

Yüksek eğitimde yardım için de Jupiter karesi yapılabilir. Jupiterin balıktan çıktığını çok umursamanıza gerek yok, siz aralıksız arka arkaya Jupiter kareleri yaptıkça zaten enerji bir güzel birikip pekişecektir. Günlük rutininiz olarak Jupiter karesi yapmayı ihmal etmeyin, bunu bir alışkanlık edinin. 16 Gün sürüyor ve çok kısa. O kadar uğraştırmayacaktır.

Mannaz ve Kenaz rünleri ile bir çalışma başlatabilirsiniz.

Sınavlarınızdan önce 111 veya daha yüksek etki için 333/666 kere Sowilo titretip Performansınızı arttırdığını afirme edebilirsiniz. Sadece sınav öncesi değil, ders çalışmadan önce de iş görür.

Aynı şey Mannaz ve Kenaz rünleri için de geçerli, Güzel bir sayıda titretip belirli bir saat içinde zihin açıklığı afirme edebilirsiniz.

Zeka için Hava elementi invoke edebilirsiniz.

Derslere girmeden okuldayken zihninize Sarı renk soluyup zihin açıklığı ve zeka konusunda afirmasyonlar yapabilirsiniz.

2 Derece Akrep burcunda üstün Zeka ile alakalı bir sabit yıldız bulunmaktaydı. O sabit yıldızdan enerji çekebilirsiniz. Hatta o sabit yıldızdan çektiğiniz enerjiyi suyunuza şarj edip okulda onu içebilirsiniz. Su için bahsettiğim şey Merkür ve Jupiter için de geçerli.

Leydi Vapula'dan yardım alabilirsiniz, kendisi sınavlara girecek öğrencilere yardım etmesiyle bilinir.

Bu yazdıklarım dışında ruhaniyette çözüm boldur. Birini seçip yapabilirsiniz ya da çok hırs yapıp hepsini yapabilirsiniz. Size kalmış.

İyi geceler ve iyi dersler.

Aslında kare yapıcak hiç zamanım yok bu yüzden bende 8 kez merkür mantrasını titreticem 8 kez olumla yapıcam ve daha önce denedim işe yaradı.

Ama verdiğiniz tavsiyeleride uygulayacam. Ve sowilo'u 36 kez titretsem olur mu acaba ? Çünkü sowilo 111 kez titretemiyorum saymada zorlanıyorumda o yüzden.

Ve yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Thersthara said:
Baroness Blossom said:
Thersthara said:
Esenlikler,

Çarşamba günü Merkür karesine başlayabilirsiniz. Zeka, dersler, hafıza vs vs her türlü konuda Merkür karesi idealdir.

Yüksek eğitimde yardım için de Jupiter karesi yapılabilir. Jupiterin balıktan çıktığını çok umursamanıza gerek yok, siz aralıksız arka arkaya Jupiter kareleri yaptıkça zaten enerji bir güzel birikip pekişecektir. Günlük rutininiz olarak Jupiter karesi yapmayı ihmal etmeyin, bunu bir alışkanlık edinin. 16 Gün sürüyor ve çok kısa. O kadar uğraştırmayacaktır.

Mannaz ve Kenaz rünleri ile bir çalışma başlatabilirsiniz.

Sınavlarınızdan önce 111 veya daha yüksek etki için 333/666 kere Sowilo titretip Performansınızı arttırdığını afirme edebilirsiniz. Sadece sınav öncesi değil, ders çalışmadan önce de iş görür.

Aynı şey Mannaz ve Kenaz rünleri için de geçerli, Güzel bir sayıda titretip belirli bir saat içinde zihin açıklığı afirme edebilirsiniz.

Zeka için Hava elementi invoke edebilirsiniz.

Derslere girmeden okuldayken zihninize Sarı renk soluyup zihin açıklığı ve zeka konusunda afirmasyonlar yapabilirsiniz.

2 Derece Akrep burcunda üstün Zeka ile alakalı bir sabit yıldız bulunmaktaydı. O sabit yıldızdan enerji çekebilirsiniz. Hatta o sabit yıldızdan çektiğiniz enerjiyi suyunuza şarj edip okulda onu içebilirsiniz. Su için bahsettiğim şey Merkür ve Jupiter için de geçerli.

Leydi Vapula'dan yardım alabilirsiniz, kendisi sınavlara girecek öğrencilere yardım etmesiyle bilinir.

Bu yazdıklarım dışında ruhaniyette çözüm boldur. Birini seçip yapabilirsiniz ya da çok hırs yapıp hepsini yapabilirsiniz. Size kalmış.

İyi geceler ve iyi dersler.

Aslında kare yapıcak hiç zamanım yok bu yüzden bende 8 kez merkür mantrasını titreticem 8 kez olumla yapıcam ve daha önce denedim işe yaradı.

Ama verdiğiniz tavsiyeleride uygulayacam. Ve sowilo'u 36 kez titretsem olur mu acaba ? Çünkü sowilo 111 kez titretemiyorum saymada zorlanıyorumda o yüzden.

Ve yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Esenlikler,

Tabiki, hatta eğer acil bir durum varsa 16 ya da 10 kere de titretebilirsiniz. Önemli olan odağınız ve kusursuz titretmenizdir. Odaklı ve uzunca yapılan 10 titreşim, odaksız 100 titreşimden etkilidir.

İyi günler.

Tamamdır o zaman.
Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Esenlikler

180 barajını 2 kez aşmış biri olarak biraz materyalist tavsiye vereyim dedim.

Üniversite sınavında insanı taklaya getiren bilmemek değil de sınav heyecanı ve stresidir. Heyecan ve stresle ilgili bir majikal çalışma varsa onun üzerine düşmeni tavsiye ederim.

Ve üniversite sınavı dünyanın sonu değil bunun farkında ol fazla heyecana kapılma. Şu an rahat olabilirsin fakat kapılar açıldığı zaman duygularını kontrol edemeyebiliyorsun. Ne yaparsan yap elinden gelenin fazlasını yapmaya çalış ve kendini buna inandır. Soruları yangından mal kaçırır gibi çözme, dikkatli ve yavaş yap. Sakinlik hızdan daha önemlidir. Özellikle ilk sınavda.1 ay sonra cevap anahtarı yayınlandığı zaman "ah be ben biliyordum bu soruyu ama dikkat etmemişim" dememek için ters köşe sorulara hazırlıklı ol.

Ygs 2017'de sınav çıkışı 5 kişi içeride kalmıştık. Kapı demirdi ve nasıl açılır bilmiyorduk. Gözetmen hoca çağırıp açtırtmıştık. Bu da böyle bir anımdır.

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back