Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

RTR Ve Adanma Üzerine

Yolcu

New member
1- Adanmayı gerçekleştirmeden yaptığımız RTR lar bir sorun teşkil eder mi?
2-Ayriyetten adanma gerçekleştirirken söylediğimiz cümleleri Türkçe olarak söylememiz de bir sakınca yoktur değil mi? Yüce Şeytan ın materyalist bir yapıda olmadığını biliyorum fakat hata yapmak istemem.
3-Herhangi bir öneri,tavsiyeniz varsa duymak isterim...

1) Adanan herkese bir koruyucu demon bağlandığı için seni olası düşman saldırılarından koruyup kolluyor. Adanmadan RTR yaparsan düşman saldırılarına belki açık hale gelebilirsin.

2) Türkçe yap sorun olmaz, Türkçesi: https://spirituelsatanizm.org/seytana-adanma-ayini-inisiyasyon/

Dionysus666 said:
2-Ayriyetten adanma gerçekleştirirken söylediğimiz cümleleri Türkçe olarak söylememiz de bir sakınca yoktur değil mi? Yüce Şeytan ın materyalist bir yapıda olmadığını biliyorum fakat hata yapmak istemem.

1- Hayır, etmezler.
2- Evet, tanrılar her dili bilir. Zaten Türkçe sitede çevrilen bir örneği bulunmakta ama ana temayı bozmadan eklemeler ve değiştirmeler yapabilirsiniz. Tanrılar bu tarz ufak şeylere takılmazlar. Dürüstlüğünüz, samimiyetiniz ve çabanız, asıl dikkate aldıkları şeyler.
3- Adanma metninizi kalın A4 kâğıdı yerine daha ince bir kâğıda yazın. Yanması zor oluyor açıkçası.

Dionysus666 said:
1- Evet yarar fakat saldırılara açık olursunuz. Gardiyan demonunuz olmadığı için ağır sonuçları olabilir. Ayrıca meditasyon yapmadığınızdan gücünüz/enerjinin çok fazla etki göstermeyecektir.
2- Hayır bir sakıncası yok. Dilin bir önemi yok. Önemli olan içinizdeki arzu ve Şeytan Baba'ya olan bağlılığınızdır.
3- Önüne bir çok engel çıkacak. Bir çok kez düşman tarafından farklı yollara çekileceksin, dezenformasyona uğrayacaksın ama unutmaki yılmadan devam edersen ve savaşırsan gerçeğe ulaşacaksın. Bir an olsun Şeytan Baba'dan ve tanrılardan şüphe etme emin ol seni herkesten çok onlar düşünüyor. Söylediklerim tecrübeyle sabittir. Şimdiden hoşgeldin :)

Dionysus666 said:

1) Ben de adanmamı yapmadan önce ruhani savaşta zaman kaybetmemek adına ve nasıl yapıldığını öğrenmek için rtr yapıyordum ama adanma yapmadan rtr yapmak Şeytan Babamızın korumasını almadığımız için bizi düşmana açık hedef haline de getirir. Ben bir sorunla karşılaşmadım. Beni daha çok meditasyon yaparken rahatsız ediyorlardı.

2) Adanma ritüeli türkçe olarak spiritüelsatanizm.com da var. Hayır Şeytan böyle şeyleri sorun etmez. Önemli olan ciddi ve samimi olman.

Tavsiye olarak meditasyonlarını asla aksatma. Düşman bunu sağlamak için seninle uğraşabilir ve ben de olduğu gibi başarıya da ulaşabilir. Azimle devam et. Zaten zaman geçtikçe daha iyi yapıyorsun. Ben meditasyon yaparken o kadar keyif alıyorum ki artık bırakabileceğim bir noktada değilim, bağımlılık yapıcı bir his oldu.

Aratosbung said:
Akay Alaz said:
Dionysus666 said:

1) Ben de adanmamı yapmadan önce ruhani savaşta zaman kaybetmemek adına ve nasıl yapıldığını öğrenmek için rtr yapıyordum ama adanma yapmadan rtr yapmak Şeytan Babamızın korumasını almadığımız için bizi düşmana açık hedef haline de getirir. Ben bir sorunla karşılaşmadım. Beni daha çok meditasyon yaparken rahatsız ediyorlardı.

2) Adanma ritüeli türkçe olarak spiritüelsatanizm.com da var. Hayır Şeytan böyle şeyleri sorun etmez. Önemli olan ciddi ve samimi olman.

Tavsiye olarak meditasyonlarını asla aksatma. Düşman bunu sağlamak için seninle uğraşabilir ve ben de olduğu gibi başarıya da ulaşabilir. Azimle devam et. Zaten zaman geçtikçe daha iyi yapıyorsun. Ben meditasyon yaparken o kadar keyif alıyorum ki artık bırakabileceğim bir noktada değilim, bağımlılık yapıcı bir his oldu.

Ben bu aralar rtr yapmaya üşeniyorum. Bunu nasıl kırarım, önerin var mı?

Genel olarak disiplin sorunu varsa çaresi toprak olacaktır. Ama sorun genel hayatına etki etmiyorsa ya da genel olarak hayatında disiplin sorunları çekmemişsen ve bunları kısa bir süreliğine yaşıyorsan Sowilo rünüyle üşendiğin zamanlar küçük tekrarlar yapabilirsin. 4x/16x yeterli olur. Enerjileri afirmasyonla işini yapabilmek adına yönlendirmelisin.

Aratosbung said:
Akay Alaz said:
Dionysus666 said:

Ben bu aralar rtr yapmaya üşeniyorum. Bunu nasıl kırarım, önerin var mı?

Rtrları 9 kere değil de 3 kere söyleyerek yapmayı dene. 9 kez söyleyince 10dk sürüyordu böyle çok daha kısa sürer hem de kendini alıştırmış olursun. Shattering Rtr'ının afirmasyonları benim çok hoşuma gidiyor direkt yahudilerin ruhanı korumasını yıkıyoruz, o da kısa süren güçlü bir çalışma onu da deneyebilirsin. Ben yaptığım her şeyi not alıyordum bir ara, ne kadar ilerleme kaydettim ne kadar rtr yaptım hangi meditasyonlar ben de nasıl etki yapıyor görmek için ve bunu da tavsiye ederim.
Ruhani savaşta bulunanları Tanrılar koruyor ve onlarla iletişim daha pürüzsüz oluyor. Rtrları ben vatani görevden farksız görüyorum bu da beni yapmak istemediğim zaman motive ediyor.
Diğer bir önerim enerji yükseltmeniz. Raum meditasyonu hem ruhu güçlendirir hem enerji yükseltir. Ben çok rtr yapacağım zaman önce Raum meditasyonu yapıyordum.
Bir de başladığınız zaman çabucak bitiyor. Rt ve tetra 25dk alıyor. Çok az bir süre, zaman ayırmaya çalışın.
Ve bir de akşam yatağa başınızı koyduğunuzda gelen sorumluluklarını yerine getirmiş olmanın tatmin hissi var.
Başarılar.

Aratosbung said:
Daha doğrusu rtr'den sonra yapılan temizlenme zor geliyor.

Lanetleri Geri Çevirme 1. Kısım, 111x Surya/Raum'dan daha güçlüdür ve ardışık RTR'ların yapılmadığı durumlarda kullanılabilir. Açıkçası ben bu yöntemle yapıyorum, çok odaklı gitsen en fazla 5 dakikanı alır. Ama en çok etkisini gördüğüm şu şekildeydi:

Savunmayı Paramparça Etme -> 36x Raum -> Nihai RTR + Tetra -> Lanetleri Geri Çevirme 1. Kısım.

Bu şekilde yaparsan çok güzel bir şekilde temizlenmiş olursun.

Aratosbung said:
Bright Truth said:
Aratosbung said:

Lanetleri Geri Çevirme 1. Kısım, 111x Surya/Raum'dan daha güçlüdür ve ardışık RTR'ların yapılmadığı durumlarda kullanılabilir. Açıkçası ben bu yöntemle yapıyorum, çok odaklı gitsen en fazla 5 dakikanı alır. Ama en çok etkisini gördüğüm şu şekildeydi:

Savunmayı Paramparça Etme -> 36x Raum -> Nihai RTR + Tetra -> Lanetleri Geri Çevirme 1. Kısım.

Sadece lanetleri ters çevirme de yeterli, yanlış duymadım değil mi?

Evet, yeterlidir ve daha güçlüdür. Ama tamamen temizlenme için araya dediğim gibi 36x Raum sıkıştırsan daha iyi olur.

Aratosbung said:
Bright Truth said:
Aratosbung said:

Sadece lanetleri ters çevirme de yeterli, yanlış duymadım değil mi?

Ben Joy of Satan'da sadece imajine ederek aura temizlemenin de yeterli olduğunu okumuştum. Sanırım HP Maxine vaazlarından birinde söylemişti. Onun dışında çok meşgul bir hayatım var aptal yahudilerin yalan tanırısını yoketme ritüeli yaptım diye fazla zamanımı çalmalarına izin veremem, ben imajine ederek ve bazen 10× ya da 20× RAUM mantrasını kullanarak yapıyorum. Ama savaş günlerinde bazen lanetleri geri çevirme dr yaptığım oluyor çünkü ard arda spamlayarak yapıyoruz ritüelleri. Onun dışında imajine ederek yapmanda da bir problem yok.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back