Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Kafa Karışıklığı: yahudiler ve ırk karıştırma üzerine

Lucemferre

Member
Esenlikler değerli kardeşlerim. Son günlerde gerçekten kafamı karıştıran iki konu hakkında sizlere danışmak istiyorum. Öncelikle baştan belirtmeliyim ki, ben yahudi yandaşı falan değilim. Sadece kafam fazla karışık. Yaklaşık 5 aydır spiritüel satanistim. Herhangi bir siyasal ideolojiyi savunmuyorum, nasyonel sosyalist değilim yani. Bunun hakkında düşünüyorum ve kafama yatmayan iki sorun var bu konu hakkında:
1) melez insanların; psikolojik, sağlık ve zeka olarak diğer insanlara göre kötü bir durumda olduklarını, ayrıca hastalıklarla boğuştuklarını okumuştum buralarda bir yerde. Buna dair bilimsel kanıt var mı?

2) yahudilerin hepsi mi kötü? Yani gerçekten arada iyi olan ve Satanist olabilecek olanları yok mu?

3) neden neredeyse zeki olarak tanınan çoğu kişi yahudi? Örneğin: Albert Einstein, elon musk( forumda bir yerlerde onunda bir Yahudi olduğuna dair bir yazı okumuştum) Mark Zuckerberg vs( Bu arada bu adamın gerçekten tüyler ürperten bir tipi var.)

Lucemferre said:
Esenlikler değerli kardeşlerim. Son günlerde gerçekten kafamı karıştıran iki konu hakkında sizlere danışmak istiyorum. Öncelikle baştan belirtmeliyim ki, ben yahudi yandaşı falan değilim. Sadece kafam fazla karışık. Yaklaşık 5 aydır spiritüel satanistim. Herhangi bir siyasal ideolojiyi savunmuyorum, nasyonel sosyalist değilim yani. Bunun hakkında düşünüyorum ve kafama yatmayan iki sorun var bu konu hakkında:
1) melez insanların; psikolojik, sağlık ve zeka olarak diğer insanlara göre kötü bir durumda olduklarını, ayrıca hastalıklarla boğuştuklarını okumuştum buralarda bir yerde. Buna dair bilimsel kanıt var mı?

2) yahudilerin hepsi mi kötü? Yani gerçekten arada iyi olan ve Satanist olabilecek olanları yok mu?

3) neden neredeyse zeki olarak tanınan çoğu kişi yahudi? Örneğin: Albert Einstein, elon musk( forumda bir yerlerde onunda bir Yahudi olduğuna dair bir yazı okumuştum) Mark Zuckerberg vs( Bu arada bu adamın gerçekten tüyler ürperten bir tipi var.)

1- Maalesef kaynakları depo etmediğim için şimdi bulamayacak gibiyim. Başka kardeşlerimiz atarsa daha iyi olur bu sorunun cevabını.

2- Evet, hepsi kötü. Genetik bir şey. Satanist ise olamazlar. Olmaya çalışsalar da bu genetiklerinden ötürü içeri sızıp bozma amaçlıdır.

3- Einstein'ın insanlık tarihine sunduğu katkılar varsa bunlar Centillerden çalınma. Örneğin ilk bilim sahnesinde boy gösterebilmesinin sebebi diğer Centil bilim adamlarından çaldıklarını toplayıp kendi teorisi diye kakalamasından ötürüdür. Atom bombasını icat eden ekibin de tamamı Yahudilerden oluşmaktaydı. Zeki olmaları bir anlam ifade etmiyor. Bunu nereye kullanıyorlar? Asıl soru bu olmalı.

Lucemferre said:

Esenlikler.
Öncelikle nasyonal sosyalizm, ideolojiyi ilk duyduğunuz andan itibaren kötülenerek size öğretilir. Bu sebepten dolayı önyargılı olmanız normal. Ama Lilith annemiz direkt olarak "Biz Naziyiz." demiştir. Her spiritüel satanist aslında nazidir. Sitedeki ve JoStaki yazıları okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Aşağıda linkteki siteyi de HP. Hooded Cobra önermişti.
http://www.mourningtheancient.com/truth.htm

Yahudilerin hepsi kötüdür, iyi yahudi yoktur. Bunun sebebi yaratılışlarından gelir. İyi reptilyan var mıdır? Yoktur. Onların çocukları da yahudilerdir, iyi yahudi de yoktur. Yahudileri yaratırken onları programladılar. Ayrıca bildiğim kadarıyla yahudilerin boğaz, kalp ve güneş çakraları yoktur. Yahudilerin bu dünyadaki tek amacı daha doğrusu varoluşlarının tek amacı centilleri köleleştirerek dünyayı ele geçirmektir. Biz tanrısallığa ulaşmak için yaratıldık, bizim amacımız bu, onlar tanrı bile olamıyorlar.
Ruhları, bedenleri, dnaları, her şeyleri uzaylı yabancı bir ırk yahudiler. Dünyayı sevmiyorlar, dünyayı kirletirken suçluluk hissetmiyorlar, dünyaya karşı da en ufak sorumluluk duyguları yok çünkü buranın yerlisi değiller.

Nikola Tesla'nın bu dünyadan geçen bütün yahudilerden daha zeki olduğunu düşünüyorum. Albert Einstein zeki oldu da noldu? Bunu iyi için mi kullandı? Gitti atom bombası yaptı, amerika da centilleri bombaladı. Atom bombasını geliştiren herkes yahudi bu arada.

Spritüel Satanizm' daha iyi ve derin araştırmalısınız. İyi günler.

_efenim merhaba,

[1]
_verdiğim link içerisinde ilgili konuda yapılmış bir araştırma bulunmaktadır, inceleyebilirsiniz

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1448064/

[2]
_mesele tüm burunsuzların kötü huylu olması meselesi değildir; mesele %0.01 olması muhtemel "iyi huylu burunsuz popülasyonu" için kardeşlerimizin hayatını riske atmak istemeyişimizdir

[3]
_söyleminizin doğruluğu nobel ödül listelerinden de anlaşılabilir; fakat ilgili durum ilgili burunsuzların "daha zeki" oldukları anlamına gelmez; binlerce yıldır bir lanet burunsuz distopia içerisinde bulunmaktayız; burunsuzların kendi reklamını yapması çok da garipsenmemeli

3. Soru hakkında verdiğiniz cevaba göre bir yorumda bulunmak isterim. Yahudi edebiyatçılar,yazarlar da var. Örneğin Stefan Zweig. Çok tanınan bir yazar kendileri. Zeki olmanın dışında bir çok alanda yahudileri görüyorum. Google, YouTube, Facebook gibi ünlü markalar... Ne demek isteğimi umarım anlıyorsunuzdur. Neden insanlara yararlı olacak girişimlerde bulunuyorlar? Küçüklüğümden beri insanları tanımadan yargılamamam gerektiği öğretildi bana. Bu sorum bu yüzden, kafamın karışklığı da bundan. Haddimi aşıyorsam affola fakat amacım kafa karışıklığımı tamamıyla gidermek.

_efenim merhaba,

_öncelikle sorularınız konusunda hiçbir rahatsızlığım yok; bizler kardeşlerimize yardımcı olma amacı ile buradayız

_sonralıkla ilgili firma ve şahsiyetler yüzeysel anlamda yararlı görünebilir; yararlı işler yapmış da olabilirler; fakat bu tarz şeyleri yaparlar zira çok fazla seçenekleri yoktur
_mesela ülkemizdeki siyasi düzen ilgili konu için güzel bir örnek olabilir; osmanoğulları komünist yönetimi, cumhuriyet yönetimi karşısında yenik düşünce lanet burunsuzlar "cumhuriyet yönetimlerine uygun" köstebekler kullanmaya başladılar ki 1950 senesinde demokrat parti iktidar oldu ve adnan menderes başa geçti; daha sonraları ise kendisini kenan evren, turgut özal, ve tayyip erdoğan gibi olanlar takip etti

_lanet burunsuzlar hiçbir zaman ve mekan içerisinde "iyi huylu" olamaz; sadece "kötü huy" için yeterli zaman ve saygınlığı beklerler

Lucemferre said:
3. Soru hakkında verdiğiniz cevaba göre bir yorumda bulunmak isterim. Yahudi edebiyatçılar,yazarlar da var. Örneğin Stefan Zweig. Çok tanınan bir yazar kendileri. Zeki olmanın dışında bir çok alanda yahudileri görüyorum. Google, YouTube, Facebook gibi ünlü markalar... Ne demek isteğimi umarım anlıyorsunuzdur. Neden insanlara yararlı olacak girişimlerde bulunuyorlar? Küçüklüğümden beri insanları tanımadan yargılamamam gerektiği öğretildi bana. Bu sorum bu yüzden, kafamın karışklığı da bundan. Haddimi aşıyorsam affola fakat amacım kafa karışıklığımı tamamıyla gidermek.

Yarardan ziyade bu direkt ele geçirmek. Sıçan sıçana el verip birbirlerini destekliyorlar. Beyazlara aşırı bireyselliği dayatırken kendi arkalarını kolluyorlar. Google, YouTube, Facebook gibi ünlü markaların verilerimizi nasıl topladığını dile getirmezler ama.

https://www.youtube.com/watch?v=NU_JjXpC1y0

Çok güzel hizmet etmek istiyorlar.

Klaus Schwab'ın da lafı var ne güzel: "Hiçbir şeye sahip olmayacaksınız ve mutlu olacaksınız."

OECD üst düzey yetkilisi 2009'da da "Beyazlardan kurtulmalıyız." derken de rengi sevmiyormuş, aslında ırksal bir şey yok!

Ünlü çok sevecen Yahudi para babacıklarımız da kendi ofis odalarında Beyazların yıllık doğurma oranı düşüşünü asmış ama bu da kesinlikle kendi ırkçılığından değil, sadece bu kötü dünyaya daha fazla çocuk dünyaya gelip de acı çekmesin istiyor.

Marx da yüz milyonların ölümü olacak bir ideolojiyi ortaya attığında çok iyi şeyler düşünüyordu! Soy ağacının hahamlarla dolu olması mı? Haa, o sadece inanç özgürlüğü! N-ne, paganların öldürülüşü mü? Onlar Haham Yeşua'ya tapmıyorlardı bir kere, gerçekten uzaklardı!

Kendi toplantılarında Beyazların yok olmasından konuşmaları? Yav canım adam saçlardaki beyazlıktan bahsediyor, yeni çözüm üretmiş belli ki!

Atom bombası yapımı ekibindeki herkesin Yahudi olması? Bilim bu bilim!

-------------

Sanırım yeterli olacaktır. Sinirim sana değil ama o kadar halt yedikten sonra insanlara böyle iyicil görünebilmelerine sinirleniyorum sadece.

Lucemferre said:

Yahudilerin edebiyatçı olmaları onları iyi yapmıyor. Cemal Süreya da iyi bir şair ama kadınlara sürekli şiddet uygulayan bir insandı, edebiyatçı ya da herhangi bir sanat dalıyla ilgilenmek o insanı iyi biri yapmıyor, böyle bir genelleme yapamayız. Google, Facebook sadece centillere casusluk yapmak için çalışıyor. Senin hakkında her şeyi öğreniyorlar, uykunda bile dinleniyorsun. Youtube algoritması beyin yıkamak için ayarlanmış. İnsanlığa yardımcı olmak için kurulmadılar. Hatta şöyle bir alıntı bırakayım "Dünya yönetiminin Yahudilerin tekelinde olduğu Yahudi Dünya Yöneticileri yazısında da detaylıca açıklanmıştır.
Ancak insanların dikkatleri Yahudilerden saptırılıp sadece belirli gruplara yönlendirilmektedir, tabii bu arada Yahudiler yine el altından savunulmaktadır. Yahudi karşıtlığı illegal hale getirilmeye çalışılmaktadır (hatta bazı ülkelerde yasa olarak geçmiştir) özellikle internet üzerindeki baskı arttırılmaktadır: Jay Rockefeller: “İnternet asla var olmamalıydı” sitenin linki de burada lütfen burayı da okuyun.
http://666revolution.blogspot.com/?m=1

Küçüklüğünüzden beri size insanları tanımadan yargılamamanız öğretilmiş ama karşısınızdakiler insan değil, yahudiler insan değildir. Sadece görünümleri böyledir. Bu sizi yanıltmasın. Bu dünyalı değiller, dünyaya da içindekilere de düşmanlar.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back