Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Neden sahte discord satanistlerinden uzak durulmalı ve içimizdenmiş gibi gözüken birkaç soytarı hakkında

Fiable

New member
Esenlikler,

Değerli kardeşlerim biliyorsunuz ki son zamanlarda ortaya çıkan bir takım gerçekler vardı hem bu konuda hakkında kendimce görüşlerimi yansıtmak hem de size bir takım sahte discord satanistlerinden ve soytarılardan bahsetmek istiyorum. Bu yazıyı da moderatörlerin onaylaması için yazıyorum çünkü haklıyım. Amacım dramada değil bu insanlara doldum taştım ve rezilliklerinden bahsetmek benim için bir gereklilik. Peacock olayından başlamak istiyorum. En başından beri bu tarz bir olay olduğu belliydi ortaya çıkan ekran görüntülerinde de barizdi. Sahi soruyorum bu yumurtlama ihtiyacınız ne içindi? Herkesi iftiracı yalancı olarak atfetme ihtiyacınız ne içindi? Sizin kafanızda kurduğunuz her şey çok doğru geri kalan insanlar hep mi yanlıştı? Bir takım doğruları edinmek için Cobra'nın gerçekleri gün yüzüne çıkarması şart mıydı o çıkarmadan da siz bunu düşünebilecek akla fikre sahip değil miydiniz? Öncelikle bunu akıl etmekte dahi güçlük çeken insanlara bu sözlerim. Onlar kim olduğunun farkındadır sizin hiçbir koşul altında gelişebildiğinizi düşünmediğim gibi ruhaniyet konusunda da yalan söylediğinize birçok kez denk geldim. Hayatınıza hiçbir gelişim kkatamayack olmanıza üzülüyorum. Burada asıl olay kim kime nude atmış değil reşit olmayan çocuklara yapılması sadece Peacock değil bunu ismini vermek istemediğim birkaç tane ruh sağlığının yerinde olmadığına kanaat getirdiğimiz ve hala utanmadan forumlara yazıp dikkati üzerinde toplamaya çalışan soytarılar da yaptı ve buna kılıf uydurdular. Bunun da yaşandığı yer ise her soytarılığın döndüğü discord. Bu başlığı açma sebebim buydu. Bu insanlara karşı önleminizi alın bu insanlardan uzak durun. Bu zamana kadar fark edememiş olmamanız çok büyük bir hata discord size hiçbir şey kazandırmıyor. Bu tarz uygulamalar size hiçbir şey katmıyor. Öğretiyi öğrenme derdindeyseniz bunun yeri discord değil. Discord sadece soytarıların drama aracı. Aralarına dahil olduğunuzda bile o dramalara çekilirsiniz. Discord kendini gerçekleştiremeyen türlü türlü delinin hayatsızın girdiği bir mecra ve benim gözümde o uygulamadan takılıpta içimizden olduğunu söyleyen ne kadar insan varsa kendi bok rengini ortaya çıkardı. Siz gerçekleri konuştuğunuzda suçlamalara hakaretlere çoğu zaman maruz kalacaksınız. Bu insanlarda ellerinden geleni yapacak o yüzden lütfen artık hassaslığı bir kenara bırakıp gerçek gelişimi bilgileri edinimlerin bireysel olduğunun ve forumların da en iyi araç olduğunun farkına varın.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back