Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

enokyan anahtarları tam olarak nedir ?

Baroness Blossom

Active member
evet başlıktan da anlayabileceğiniz üzere enokyan anahtarları tam olarak nelerdir ?
forumlarda latinmce ve ibranice birleştirip oluşturulduğunu okumuştum ama ana sitede iblislerin dili diye geçiyordu tam olarak nedir acaba bu enokyan anahtarları ?

Baronessblossom said:
evet başlıktan da anlayabileceğiniz üzere enokyan anahtarları tam olarak nelerdir ?
forumlarda latinmce ve ibranice birleştirip oluşturulduğunu okumuştum ama ana sitede iblislerin dili diye geçiyordu tam olarak nedir acaba bu enokyan anahtarları ?

Orijinal olarak orta çağda yanlış hatırlamıyorsam 2 tane troll majisyen tarafından yaratılmış bir dil. İsmi Peygamber Enoch'tan geliyor. Ancak HPS Maxine, normalde YHVH'ye yöneltilmiş duaları değiştirdi ve Satanik bir hâle soktu, Şeytan'a yöneltti kısacası. Tam olarak işlevini bilmesem de hikâyesi bu şekilde.

_ön edit: ilgili gönderiye daha önce cevap vermiş olma ihtimalim var; fakat gönderilerim silindi; şimdi diğer kardeşlerimizin tekrar görebilmesi adına tekrar yazıyorum

_efenim merhaba,

_enochian anahtarları düşman kökenlidir ve önceleri tanrılarımız için hakaret niteliğindeydi; sonraları eski baş rahibe dietrich tarafından revize edildi; bugünlerde kullanımı güvenlidir fakat davamıza fayda sağlama yönünden kullanabileceğimiz daha kaydadeğer yöntemler olduğu için şahsen tavsiye etmiyorum

badgerless.002 said:

_ön edit: ilgili gönderiye daha önce cevap vermiş olma ihtimalim var; fakat gönderilerim silindi; şimdi diğer kardeşlerimizin tekrar görebilmesi adına tekrar yazıyorum

_efenim merhaba,

_enochian anahtarları düşman kökenlidir ve önceleri tanrılarımız için hakaret niteliğindeydi; sonraları eski baş rahibe dietrich tarafından revize edildi; bugünlerde kullanımı güvenlidir fakat davamıza fayda sağlama yönünden kullanabileceğimiz daha kaydadeğer yöntemler olduğu için şahsen tavsiye etmiyorum
hımmm anladım

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back