Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Uygulayabileceğim meditasyon takvimi var mı?

Hype0

Member
Esenlikler 40 günlük meditasyon biteli 1-1,5 hafta oldu her sabah AT, KA,BM, çakra döndürme, temel yogik nefes ve hatha yoga; akşamları AT,KA,BM, çakra döndürme ve kundalini yoga yapıyorum. Eklemem gereken ne var? Forumda gezerken 60 günlük 90 günlük filan takvimden konuşuyorlardı bunlar nedir, link atabilir misiniz?

Hype0 said:
Esenlikler 40 günlük meditasyon biteli 1-1,5 hafta oldu her sabah AT, KA,BM, çakra döndürme, temel yogik nefes ve hatha yoga; akşamları AT,KA,BM, çakra döndürme ve kundalini yoga yapıyorum. Eklemem gereken ne var? Forumda gezerken 60 günlük 90 günlük filan takvimden konuşuyorlardı bunlar nedir, link atabilir misiniz?

O takvimlerin çevirisi yok diye biliyorum. Ayrıca programınıza eklenmesi gereken olarak TÇM'yi görüyorum. Opsiyonel olarak üçüncü gözü ve diğer küçük çakraları ekleyebilirsiniz. Epifiz bezini de şiddetle öneriyorum.

Altı aylık programa bakmak isterseniz burada: https://satanisgod.org/hailtosatansvictory666.angelfire.com/Hells_Army_Manual.html

Dokuz aylığı ise ilk defa sizden duyduğum için bilemeyeceğim. Varsa da başka birisi yardımcı olabilir.

Hype0 said:
Esenlikler,

Programınıza Tam Çakra Meditasyonunu ekleyin ve bir süre böyle devam edin. Hislerinize güvenin, gelişip yeni şeyler eklemeniz gerektiğinde bunu anlayacaksınızdır. Şu an için boşluk meditasyonlarına ve trans çalışmalarına ağırlık verebilirsiniz. Transa geçme ve boşluk meditasyonu konusunda uzmanlaşmanız size daha güçlü meditasyonların kapısını aralayacaktır. İlk başlarda özellikle boşluk meditasyonu çok anlamsız geliyor olabilir fakat en çok işinize yarayan da o olacak. Bütün meditasyonları daha iyi bir şekilde yapmanıza zemin hazırlıyor. Küçük bir hatırlatma, meditasyonları günlük göreviniz olarak bitirmek amacıyla yapmayın. Meditasyon esnasında bunu hissetmeye odaklanın, daha çabuk bitirmeye değil. Bu durum bende vardı ve bunu düzelttiğimde meditasyonlardan aldığım verimin yüzlerce katına çıktığını çok rahatlıkla söyleyebilirim.

Ayrıca RTR'lar da oldukça önemli. RTR yapmanız sadece savaşa katkı sağlamaz, aynı zamanda üzerinizdeki lanetleri de geri çevirirsiniz. Bu konuda hepimizin üzerine düşen sorumluluktan bahsetmiyorum bile

İyi günler.

_ön edit: ilgili gönderiye daha önce cevap vermiş olma ihtimalim var; fakat gönderilerim silindi; şimdi diğer kardeşlerimizin tekrar görebilmesi adına tekrar yazıyorum

_efenim merhaba,

_meditasyonu kürek ile veriyoruz, buyurunuz

https://satanisgod.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Satanic_Meditation.html

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back