Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Güç Kelimeleri

Hype0

Member
Esenlikler.

40 günlük programı bitirdim ve günlük güç meditasyonu yapmaya başlamak istiyorum. Sitede tçm yapacaksak tüm çakralar için aynı güç kelimelerini kullanmamız gerektiği yazıyor. Site içi arama yaptım lakin güç kelimelerini bulamadım. Sorum şu: Güç kelimeleri nedir? Ve örnek verir misiniz.

Hype0 said:
Esenlikler.

40 günlük programı bitirdim ve günlük güç meditasyonu yapmaya başlamak istiyorum. Sitede tçm yapacaksak tüm çakralar için aynı güç kelimelerini kullanmamız gerektiği yazıyor. Site içi arama yaptım lakin güç kelimelerini bulamadım. Sorum şu: Güç kelimeleri nedir? Ve örnek verir misiniz.

Burada bahsedilen üçüncü göz için Dagaz rününü kullandıysanız diğer çakralarda da rünik titreşimlerle birlikte ilerlemek zorundasınız, örneğin taç için Ing, altıncı için Thaur gibisinden. İkisini rünik yapıp, altısını Sanskrit yaparsanız bunun negatif yan etkisi olacaktır. En azından TÇM seansında bu şekilde. Onun harici haftanın her günü farklı çakra üzerinde çalışıyorsanız tabii ki bir kategorize kullanım durumu yok. Yine aynı şekilde bir günlük seansta Necronomicon mantralarını deneyip ertesi günün TÇM seansında rünik veya Sanskritçe mantraları deneyebilirsiniz. Sadece o gün içinde seçtiğiniz kategoriyle kalın.

Bright Truth said:
Hype0 said:
Esenlikler.

Burada bahsedilen üçüncü göz için Dagaz rününü kullandıysanız diğer çakralarda da rünik titreşimlerle birlikte ilerlemek zorundasınız, örneğin taç için Ing, altıncı için Thaur gibisinden. İkisini rünik yapıp, altısını Sanskrit yaparsanız bunun negatif yan etkisi olacaktır. En azından TÇM seansında bu şekilde. Onun harici haftanın her günü farklı çakra üzerinde çalışıyorsanız tabii ki bir kategorize kullanım durumu yok. Yine aynı şekilde bir günlük seansta Necronomicon mantralarını deneyip ertesi günün TÇM seansında rünik veya Sanskritçe mantraları deneyebilirsiniz. Sadece o gün içinde seçtiğiniz kategoriyle kalın.
Teşekkür ederim.

ön edit: ilgili gönderiye daha önce cevap vermiş olabilirim fakat gönderilerim silindi; şimdi diğer kardeşlerimizin tekrar görebilmesi adına tekrar yazıyorum

_efenim merhaba,

_her chakra için ayrı çalışma yapıyorduysanız aynı türden mantra kullanma zorunluluğu yoktur; tam chakra meditasyonu yapıyorduysanız tam tersi geçerlidir
_verdiğim link içerisinde her chakra için ilgili güç kelimeleri mevcuttur; ihtiyacınız olan şey, basit bir joozle çevirisi

https://satanisgod.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Full_Meditation.html

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back