Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

#Konu Dışı

Kadisiye

New member
İyi Günler arkadaşlar

Burayı discord'daki #genel sohbet kanalı gibi düşünebilirsiniz. Sorular ve tartışmalar dışında istediğiniz herhangi bir konuda (Satanizm de dahil) konuşabilirsiniz, troll veya geyik muhabbeti yapabilirsiniz, meme (mim) veya caps atabilirsiniz. Burasını ortak alan/sofa gibi kullanabilirsiniz. Böylece akış da gereksiz diyaloglardan kurtulmuş olur. Hayırlı uğurlu olsun.

Aratosbung said:
SS'e olan güveniniz ne kadar? % olarak

Ben maxine'in yerinde olsam -eğer deli değilsem- kötü niyetli varlıklarla veya kara majiyle ilgilenip en başında kendimi riske atmazdım.

2001-2005 sermonlarına bakarsan nazizme veya hitler'e dair bir şey yok özellikle 2002-2003 civarı sermonlarında hiçbir şey yok. Ama 2005'den sonra kara güneş ve hitler'den bahsedilmeye başlanıyor. Artık Hitler'in hristiyan olmadığını biliyoruz.

Yine 2001-2005 sermonlarında orijinal tanrılara dair bilgilerimiz sınırlı deniyor. Bugün isimlerine burçlarına kadar biliyoruz.

Buradan anlıyoruz ki bunlar planlanmış uydurulmuş şeyler değil, öyle olsaydı bilgileri tek tek almazdık önceden her şeyi yazar, planlarlar ardından siteyi kurarlardı, bütün "bilgileri" dökerlerdi. Maxine'e bildiriliyor ama o da Platon'un mağarasında. Kendisine yansıdığı kadar aktarabiliyor. Diğer rahipler de aynı şekilde ama maxine esas kişi. Ve şu an halen bana göre yansıdığı kadarıyla biliyoruz.

Aratosbung said:

Esenlikler,

Normalde SS'lerin hepsi birbirleri ile kardeştir ve birbirlerine sonsuz güvenmeleri gerekir. Ancak aramızdaki "SS olduğunu iddia eden" hainlerden dolayı bu yüzdelik baya bir düşüyor. Altın Çağ'da birbirimizin yüzüne nasıl bakacağımızı inanın bilmiyorum...

Her halükarda gerçek bir SS her zaman kardeşimdir. Hiçbir SS kardeş de birbirini satmaz. Bunun için "gerçek bir SS kardeşime" sonsuz güvenirim. Sizi asla yarı yolda bırakmaz.

İyi günler.

Macellaio(Kasap) said:
Aratosbung said:

Esenlikler,

Normalde SS'lerin hepsi birbirleri ile kardeştir ve birbirlerine sonsuz güvenmeleri gerekir. Ancak aramızdaki "SS olduğunu iddia eden" hainlerden dolayı bu yüzdelik baya bir düşüyor. Altın Çağ'da birbirimizin yüzüne nasıl bakacağımızı inanın bilmiyorum...

Her halükarda gerçek bir SS her zaman kardeşimdir. Hiçbir SS kardeş de birbirini satmaz. Bunun için "gerçek bir SS kardeşime" sonsuz güvenirim. Sizi asla yarı yolda bırakmaz.

İyi günler.
Gerçekten doğru söyledin aynısı geçerli benim içinde . Fakat son zamanlarda forumlarda herkes birbirine karşı çok kaba . Zorlu bir 10 yıl içerisindeyiz . Buna odaklanıp savaşmalıyız . Nordikler/yahudiler bunlara karşı zaferi ancak çok çalışma ve birlik getirebilir . Ölümüne savaş vereceğiz cesurca hemde ! Karşı tarafta düşman çeşitlilği çok fazla ve üstün güçlüleri de var . Ya birlik olacağıź ya da mağlup bunu herkes bilsin . Birbirinizi değil düşmanı boğazlayın . Ben benim gibi düşünen SS'leri görünce çok mutlu oluyorum . Yalnız olmadığımızı bilmek harika . Sert bir kayaya çarpmayı beklemektense önümüzü görüp zaferi garantilemek daha iyisi . Gerek alttan alın birbirinizi" unutmayın zorlu bir 10 yıl içerisindeyiz ". Elinzden geleni yapmayın elinizden geleni ve gelmeyeni de yapmaya çalışın . Çok yoğun olan kardeşlerimz var ileri seviyede olan ve devamli çalışıp çabalıyorlar ki boş vakitleri yok. Mesela HERMIT tek başına hem çok çalışıyor hem de sayfayı yönetip herkese yardimci olmaya çalışıyor . O gerçekten gördüğum en iyi SS'lerden birisi . Onu pek tanımıyorum ama öyle . Bizlerde o ve onun gibi olan diğer SS kardeşlerimiz gibi çok çalısıp birbrimize yardımcı olmalı ve ilerlemeliyiz .

Görüşmek üzere.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back