Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Samuel Noah Kramer

Lucemferre

Member
Esenlikler, sevgili centil kardeşlerim. Umarım her şey yolundadır ve herkes iyidir. :D
Bu başlığı başlıkta ki şahıs ve onun eserleri hakkında ki düşüncelerinizi öğrenmek için açtım.
Samuel noah kramer ve sümer mitolojisini anlatan eserleri hakkında düşünceleriniz neler?
Wikipedia'da kendisinin bir yahudi olduğunu öğrendim. Ayrıca antisemist felan olduğu da yazıyordu. Bu adam da zecharia sitchin gibi mi?

Ben bir yahudinin (isim vermek istemiyorum) türk tarihiyle ilgili bir kitabını okumuştum. Türklere sadece küfretmediği kalmıştı. Aşırı derecede aşağılamalar ve çarpıtmalarla doluydu. O kitaptan sonra yahudi kitaplarını okumama kararı aldım.

13thknightofthedragon said:
Lucemferre said:
Esenlikler, sevgili centil kardeşlerim. Umarım her şey yolundadır ve herkes iyidir. :D
Bu başlığı başlıkta ki şahıs ve onun eserleri hakkında ki düşüncelerinizi öğrenmek için açtım.
Samuel noah kramer ve sümer mitolojisini anlatan eserleri hakkında düşünceleriniz neler?
Wikipedia'da kendisinin bir yahudi olduğunu öğrendim. Ayrıca antisemist felan olduğu da yazıyordu. Bu adam da zecharia sitchin gibi mi?

Esenlikler,

yahudiler genelde bir bilgi paylaştığında, paylaşma sebepleri bir kaç temele dayanır:

I- Bir iki doğru söyleyerek yüzlerce yalanlarını doğru saymamızı beklerler. Kısaca bizleri yönlendirmeye çalışırlar, biz onların bir kaç doğru bilgisine güvendiğimizde.
II- Kafamızı karıştırıp gerçekler ve doğru bilgiden uzaklaşmamızı sağlarlar.
III- Tamamen yalandır ve yazdıkları bilgileri zaten çoktan değiştirip kendilerine uygun hale getirmişlerdir.

Şuanda aklıma bunlar geldi. yahudi olupta kontrollü karşıtlık olan ya da kontrollü olarak ifşa yapan çok fazla varlık var. Dünyada ki etkileri oldukça fazla. İnsanları yönlendirmek ve zarar vermek için bir çok farklı cepheden saldırıyorlar. Arada çıkan ve "siyonistler dünyayı yönetiyor, dinlerin asıl amacı bu, avrupada ki beyaz nüfusu azaltmak istiyorlar..." vb. cümleler kuran yahudiler olması, tamamen şu amaçtan kaynaklı:

"Hepimiz tek bir fikir ile hareket edersek Centiller bizlerden şüphelenir. Bunun için içimizden bazıları hedef olacak, bazıları Goyim gibi davranacak, bazıları da bize karşı çıkıyormuş gibi duracak."

Zaten sorgulayan ve araştıran insanlar; hangi şirketler, hangi hükümetler, hangi organizasyonların onların elinde olduğunu, hangi akımların onların beyninden çıktığını görebiliyor ama bir kaç tane hippi gibi gezinen, kimseye zararı yokmuş, dünyaya faydası varmış gibi görünen yahudiler tamda insanlara şunu söyletmek için var:

"Aaa, yahudilerin hepside kötü değilmiş, demek ki dünyayı yönetenler ve dünyanın bu hale gelmesini sağlayanlar illuminati gibi "gizli" örgütlermiş. yahudilerde tıpkı bizim gibi. Zaten garibanlar 6 milyarmilyonu unutmadım. :cry: " -Mr. Goyim

Illuminati, masonlar ya da Rockefeller gibi isimler sadece bir hedef. Saman altından su yürütmek gibi: çeşitli samanları üstlerine yığmak ve insanlar görünce burada sadece saman var su yok demelerini istiyorlar. Aslında su da yok doğrusu... Sadece kertenkele efendileri gibi gizlice hareket eden yahudiler var. :D

Nikola Tesla'nın böyle bir sözüde vardı doğruluğundan emin değilim ama, kesinlikle bu konuda haklı:

Asla bir yahudiye güvenme!
423218391-quote-miss-never-trust-a-jew-nikola-tesla-272054.jpg

Bu sorumu sadece senin cevaplamanı istediğimden buraya yazıyorum.
Ben 6 yıldır satanistim, 2020'ye kadar meditasyonumu yogamı aksatmadım. 2020'de JoS'u bıraktığım bir dönem oldu. Ruhani gelişimimin farkındayım, ama gerçekten JoS ile mi alakalı onu bilemiyorum. Onlarca tanık olduğum olay olmasına rağmen JoS konusunda güven problemi yaşıyorum. Belki yüksek rahipler özellikle maxine geçmişini, Satanizmi nasıl bulduğunu bizimle paylaşsa bir miktar daha güvenebilirim. İnternette dolaşan andrea harrington hikayesi gerçek mi onu da sormak istiyorum. Onun dışında ruhani olarak magnum opus'a erişirsem kendimi öldürüp enkarne edebilirim JoS'tayken öyle bir öz güvenim var ama güvenemediğimden dolayı öldükten sonra sakata gelmeyelim istiyorum. Sosyal medyada JoS'u eleştiren sayfaların JoS'u gram anlamamaları dikkatimi çekti ama onların demonlar için dediği bir şey içimde şüphe bıraktı, Tanrıdan çok eterik düzlemdeki düşük bilinç düzeyindeki varlıklar vs. Deniyor. Ben buna katılmıyorum, öyle olsa telepatik iletişimi beceremezlerdi, telepati kişisel gelişim gerektirir, yine de içimde şüphe bıraktı onu da sormak istedim. Gelgit yaşıyorum güven konusunda ama bir yandan da gelişimime devam etmeye çalışıyorum. Bir de forumdakiler dışında magnum opus'a erişebilen tanıdık bir isim var mı merak ediyorum, gerçi böyle biri kendini ulu orta ifşa etmez ama bunu öğrenebilseydik güzel olurdu. Ben şimdi gardiyan demon çağırırsam iletişime geçtiğim varlığın gerçekten JoS'un anlattığı biçimde gardiyan demon'ım olduğundan emin olmak istiyorum. Bunu nasıl başarabilirim? Bir de JoS haricinde herhangi bir (özellikle new age) dinde insanların "harbiden bir şeyler oluyor he" dediğini duymadım, bu dediğimi wikipedia'da onaylıyor. Bir de JoS'un ana sitesinde donate tuşu var, bu insanlar ruhani olarak üst düzeylerse neden donate'e ihtiyaç duyuyorlar ve para aldıkları aracı firma yüzünden ifşa olmazlar mı? Hafif depresifim bu aralar o yüzden JoS bana bir ışık olsun istiyorum.

Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan'a atfolsun.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back