Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Varlığı doğrulama yöntemleri

Trueee

New member
Çağrılan varlığı doğrulamak/onaylamak .

JoS'ta daha çok yemin ve mavi satanik enerji yöntemlerini gördüm fakat yemin ettirme JoS dışında pek kabul görmüyor .
Mavi satanik enerji enerji yöntemleri gerçekten etkili fakat griler veya başka tür varlıklarla kendi isteğimiz ile iletişimdeyken kullanmak akıl karı değil . ("Neden grilerle veya başka tür varlıklarla iletişime geçmek istiyorsun" gibi soruları sormazsanız sevinirim)
Mavi enerjinin başka bir tür kullanımı da mavi kapı hayal edip varlıktan geçmesini istemek . Fakat varlıkları göremiyorsanız yapamazsınız elbette. Varlığın sigiline odaklanıp enerjileri karşılaştırmak gibi yöntemler olsa da hepsi belirli bir seviye spritüel gelişim gerektirmekte .

Her türden insanın demek mümkün olmasa da temel spritüel eğitim kısımlarını bir oranda geçmiş olanların kullanabileceği doğrulama yöntemleri nelerdir ?

Gelen varlığın iletişime geçmek istediğiniz varlık olduğundan emin olmak için siz hangi yöntemleri kullanıyorsunuz ?

Tüm önerileriniz benim için değerli , yazmaktan çekinmeyin ;) .

Trueee said:
Çağrılan varlığı doğrulamak/onaylamak .

JoS'ta daha çok yemin ve mavi satanik enerji yöntemlerini gördüm fakat yemin ettirme JoS dışında pek kabul görmüyor .
Mavi satanik enerji enerji yöntemleri gerçekten etkili fakat griler veya başka tür varlıklarla kendi isteğimiz ile iletişimdeyken kullanmak akıl karı değil . ("Neden grilerle veya başka tür varlıklarla iletişime geçmek istiyorsun" gibi soruları sormazsanız sevinirim)
Mavi enerjinin başka bir tür kullanımı da mavi kapı hayal edip varlıktan geçmesini istemek . Fakat varlıkları göremiyorsanız yapamazsınız elbette. Varlığın sigiline odaklanıp enerjileri karşılaştırmak gibi yöntemler olsa da hepsi belirli bir seviye spritüel gelişim gerektirmekte .

Her türden insanın demek mümkün olmasa da temel spritüel eğitim kısımlarını bir oranda geçmiş olanların kullanabileceği doğrulama yöntemleri nelerdir ?

Gelen varlığın iletişime geçmek istediğiniz varlık olduğundan emin olmak için siz hangi yöntemleri kullanıyorsunuz ?

Tüm önerileriniz benim için değerli , yazmaktan çekinmeyin ;) .

Lord Azazel griler için "iğrençler" ifadesini kullanmıştır. Ayrıca grilerden ne doğrulaması istiyorsun ki? Doğrulama gelen Demon'ın Şeytan olup olmadığını anlamak için kullanılır. Eğer varlık seni rahatsız ediyorsa forumdaki kardeşlerimiz satanik mavi alevle varlığı yakmayı öneriyor. Temel spiritüel eğitim kısımlarından geçmen önemli değil, önemli olan onları duyabiliyor musun, görebiliyor musun, hissedebiliyor musun? Yüksek Rahibe Maxine bir kere "We are in a TOTAL fucking war." demişti. İçinde bulunduğumuz duruma baktığımız zaman dünya çok kötü bir duruma sürükleniyor. Tevratta direk dünyanın sonunun nükleer silahlar olacağına dair referanslar var. Emin ol grilerden her ne istiyorsan Tanrılarımız kat katını sana verir. Şu an tek yapmamız gereken ruhani olarak her geçen gün gelişmeye gayret etmek, bol bol RTR yapmak ve GÜVENLİ KALMAK. Hem astralde hem de dünyada. Grilerle muhatap olmak istemenin hiç bir makul gerekçesi olamaz. RTR yapan SSleri rahatsız eden bir sürü gri var ve SS kardeşlerimiz bundan oldukça rahatsız oluyor ve sen bir griyle muhatap olmak mı istiyorsun? Satanist olmana güvenme, Şeytan Baba düşmanla iletişimi hoş karşılamaz. Grileri de hafife alma. Telepatik ve telekinezik olarak o kadar güçlüler ki UFOları da böyle kullanıyorlar.

Aratosbung said:
Beni kötü zamanlarımda intihara sürükleyen grilerle iletişime geçmek şerefsizlik olsa gerek.

Senle her uğraşan varlık gri veya reptilyan mı ?
Parazit , düşünce formu falan olamaz mı mesela ? Hristiyanların her kötü varlığa demon demeleri gibi olmuş biraz .

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back