Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Rünler hakkında

Akay Alaz

Member
Birisini kendisine zarar veren bir ilişkiden ayırmak için hangi rünleri kullanmalıyız? Sürekli ayrılıp barışan bir ilişki benim dediğim mesela.

Akay Alaz said:
Birisini kendisine zarar veren bir ilişkiden ayırmak için hangi rünleri kullanmalıyız? Sürekli ayrılıp barışan bir ilişki benim dediğim mesela.
Bu tür basit sosyal bir olay için rün ya da büyü kullanılmasını boş görüyorum fakat kişini size cidden kafayı taktıysa ya da bunun gibi bir durum varsa kullanılabilir tabi ki.
Rünler ile alakalı her şey sitemizde var https://www.satanisgod.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Odin.html

Merhaba,

Bu rünler kisminda sormak istediklerim var

Rünlerin türkce pdf ini buldum. Ordaki seslenizinde, diyelim ki mannaz i denemek istiyoprum
1) Günde kac kere söylenmeli
2) Karelerde oldugu gibi gezegen saatleri dikkate alinmali mi
3) yazildigi gibi mi okunuoyr ? seslendirme yok. Mesele orda Germenik: Mannaz, Gotik:Manna, Iskandinav ... bunlar ne demek ? Germenik olanlari mi okuyacagiz? diger rünlerde de germeni olanlari mi okuyacagiz ?
4)bunun sembolunu bi yere cizmek filan gerekiyor mu ?

5) Ayrica rünlerde kara büyü ak büyü var. Ben kara büyü yapmak istemiyorum. Rünlerin isimleri bir tane yazilmis sadece, ben nerden bilecegim kara/ak büyü yaptigimi? yani bu niyetle mi belirleniyor ? Mesele Fe hü Rünü. Ak büyü ve kara büyü icin ayni isim mi kullaniliyor (Fe hü) bu ayirim nerden geliyor?

6)Diyelim ki kara büyü yaptik, bu bize geri döner mi ? yani bize zarar verir mi ?

7) Bir cok rünleri ayni gün yapabilirmiyiz ?

tesekkür ederim :)

yldzyhyp said:
Merhaba,

Bu rünler kisminda sormak istediklerim var

Rünlerin türkce pdf ini buldum. Ordaki seslenizinde, diyelim ki mannaz i denemek istiyoprum
1) Günde kac kere söylenmeli
2) Karelerde oldugu gibi gezegen saatleri dikkate alinmali mi
3) yazildigi gibi mi okunuoyr ? seslendirme yok. Mesele orda Germenik: Mannaz, Gotik:Manna, Iskandinav ... bunlar ne demek ? Germenik olanlari mi okuyacagiz? diger rünlerde de germeni olanlari mi okuyacagiz ?
4)bunun sembolunu bi yere cizmek filan gerekiyor mu ?

5) Ayrica rünlerde kara büyü ak büyü var. Ben kara büyü yapmak istemiyorum. Rünlerin isimleri bir tane yazilmis sadece, ben nerden bilecegim kara/ak büyü yaptigimi? yani bu niyetle mi belirleniyor ? Mesele Fe hü Rünü. Ak büyü ve kara büyü icin ayni isim mi kullaniliyor (Fe hü) bu ayirim nerden geliyor?

6)Diyelim ki kara büyü yaptik, bu bize geri döner mi ? yani bize zarar verir mi ?

7) Bir cok rünleri ayni gün yapabilirmiyiz ?

tesekkür ederim :)

Kusura bakmayın, geç bir dönüş oldu.

1- Rünleri çalışmalarınız olmadıkça titretmenizi önermiyorum. Fehu rünü harici diğer rünler bildiğim kadarıyla enerjiyi dönüştürmeye yarıyor ve saf enerji sunmuyorlar. Bu yüzden enerji bedeninizdeki depo enerjiyi tüketebilir, orası da biterse güneş çakranıza geçebilir. Tabii titretmeyi önermiyorum derken enerji bedeninize titretmenizi önermiyorum. Çakralara meditasyon amaçlı titretilebilir. Fehu rününe dairse "bu rün harici diğer rünler enerjiyi dönüştürür, bu saf enerji verir" tarzı bir şey yazmıyor. Ancak açıklamasından çıkardığım sonuç bu oldu. Müsait bir ara tabii bunu kendi üzerimde deneyip gözlemlemeyi düşünüyorum ancak benden önce davranmak isterseniz önden buyrun. Eğer güneş çakranızda kötü bir his uyanırsa hemen bırakın. Bu enerji bedeninizdeki enerjinin bittiğini ve güneş çakrasına geçildiğini gösterir. "Kaç kez söylenmeli" hakkında da her rün sırasınca numerolojik değere sahiptir. 2. rün olan Uruz, 2 ve katları kadar titretilir. Odal ise 24. rün olduğu için 24 ve katları kadar titretilmelidir. Rünlerin numerolojisi, sıralarıyla ölçülür.

2- Amaç doğrultusunda, büyü için yapılacaksa evet. Isa rününü tutup da Güneş saatinde titretmek pek de alakalı olmayacaktır. Aynı şekilde Isa rünüyle de bir şifa çalışmasına gidemezsiniz hâliyle. Örnek veriyorum şifa çalışması yapacaksanız alakalı bir rün ve Güneş ya da Merkür saatini tercih edersiniz. Meditasyon amaçlı ise saatler çok önemli değildir.

3- Rünik okunuşlar, Türkçe şekliyle okunuşlardan farklıdır. Cermenik ve İzlandik rünlerin ses dosyaları vardır, bu kanaldan bulabilirsiniz: https://www.youtube.com/channel/UClDkn1cOs7_LkA30wZNmZ_w

Onun harici Gotik ve İngiliz versiyonları için de yazılı talimatlar var, İngilizce biliyor ve fonetiğine de hakimseniz bakabilirsiniz. Kelimelerin Amerikan İngilizcesiyle telaffuzları verildiği için, bu fonetiğe çok hakim değilseniz anlamayabilirsiniz, o noktada da uyarmak isterim: https://satanisgod.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Runic_Pronunciation.html

4- Rünleri tahtaya ya da kâğıda kazıyabilir/çizebilirsiniz. Ve titretirken de kazdığınız ya da çizdiğiniz rüne odaklanırsanız tabii ki etkisi artacaktır.

5- Kara büyü korkmanız gereken bir şey değildir ve Satanizmde de yasak değildir. 3 kat, 5 kat tepme kuralı denen bir şey yoktur. Satanizm'de olan şey etiktir. Eğer intikam amaçlı, adil bir şekilde kullanacaksanız buna engel olacak bir evrensel ya da tanrısal güç yoktur. Ancak tabii ki pozitif yanlarını kullanmak istiyorsanız ve bu uğurda lazımsa, negatif taraflarını almak istemiyorsanız afirmasyonlarla büyülerin yönlendirildiğini bilmenizi isterim. Örneğin şifa büyüsünden gidecek olursak, şema şöyle olacaktır:

[Enerji Yükseltme]

AUM x1

(İlgili Rün) x?

"Pozitif, sağlıklı ve kalıcı olarak tamamen iyileşiyorum." x9

AUM x1

Bu örnek bir şemadır. Afirmasyonlar, rünlerin kaç kere titretileceği ve afirmasyonun kaç kere söyleneceği vs. değişebilir elbette. Ama her büyüde enerji yükseltilir, AUM titretilir ve başlanır, sonra tekrardan AUM ile kapanır. Büyünün sağlam ve kalıcı olması için en az 40 gün yapmalısınız, önerilenler olarak ise 80 veya 90'a kadar uzatabilirsiniz.

6- Dediğim gibi hayır. Ancak negatif enerjilerle çalışacağınız için büyü bittikten sonra 111 Surya/Raum ile temizlenmenizi öneriyorum. Bu ise evrenin size verdiği bir ceza değil, o gözle bakmayın. Sanayide çalışan birinin elinin yüzünün işi sebebiyle kara lekelere bulanması gibi düşünün. Sadece o tarz enerjilerle çalışıldığı için üstünüze de siniyor.

7- Büyü olarak yapacaksanız araya 1 saat kadar süre koyun ki rünlerin enerjileri birbirine karışmasın. Karışmadığına dikkat ettiğiniz sürece sıkıntı yoktur.

Akay Alaz said:
Isa rünunu önerebilirim. En azindan aranızdaki bağı durdurmak için işe yarar veya seni daha fazla sevmesini , aranızdaki bağın artmaması açısından işe yarar

Tesekkür ederim geri dönüsünüz icin.

1- Rünleri çalışmalarınız olmadıkça titretmenizi önermiyorum. Fehu rünü harici diğer rünler bildiğim kadarıyla enerjiyi dönüştürmeye yarıyor ve saf enerji sunmuyorlar. Bu yüzden enerji bedeninizdeki depo enerjiyi tüketebilir, orası da biterse güneş çakranıza geçebilir. Tabii titretmeyi önermiyorum derken enerji bedeninize titretmenizi önermiyorum. Çakralara meditasyon amaçlı titretilebilir. Fehu rününe dairse "bu rün harici diğer rünler enerjiyi dönüştürür, bu saf enerji verir" tarzı bir şey yazmıyor. Ancak açıklamasından çıkardığım sonuç bu oldu....

Rünleri calismalarimiz olmadikca titretmemenizi önerdinz. Hangi calismalardan bahsediyorsunuz? tam meditasyon calismasi mi ? Maaalesef ki rünleri titrettim ama bende bir etkisi oldu mu bilmiyorum, hayat enerjim zaten hep düsüktü, belki daha da düsmüs olabilir :) peki bu halde ne yapmam gerekiyor ?

40 günlük tam meditasyonu ypatim bir fark göremedim. 6 aylik meditasyonu yapmami önerirmisinz?

Bu rünleri kafamiza göre yapamayacaksak, keske daha ayrintili bir bilgi olsa da kafamiza göre yapmasak. Cok fazla bilgi eksikligi var maalesef

Tesekkü ederim

yldzyhyp said:
Tesekkür ederim geri dönüsünüz icin.

1- Rünleri çalışmalarınız olmadıkça titretmenizi önermiyorum. Fehu rünü harici diğer rünler bildiğim kadarıyla enerjiyi dönüştürmeye yarıyor ve saf enerji sunmuyorlar. Bu yüzden enerji bedeninizdeki depo enerjiyi tüketebilir, orası da biterse güneş çakranıza geçebilir. Tabii titretmeyi önermiyorum derken enerji bedeninize titretmenizi önermiyorum. Çakralara meditasyon amaçlı titretilebilir. Fehu rününe dairse "bu rün harici diğer rünler enerjiyi dönüştürür, bu saf enerji verir" tarzı bir şey yazmıyor. Ancak açıklamasından çıkardığım sonuç bu oldu....

Rünleri calismalarimiz olmadikca titretmemenizi önerdinz. Hangi calismalardan bahsediyorsunuz? tam meditasyon calismasi mi ? Maaalesef ki rünleri titrettim ama bende bir etkisi oldu mu bilmiyorum, hayat enerjim zaten hep düsüktü, belki daha da düsmüs olabilir :) peki bu halde ne yapmam gerekiyor ?

40 günlük tam meditasyonu ypatim bir fark göremedim. 6 aylik meditasyonu yapmami önerirmisinz?

Bu rünleri kafamiza göre yapamayacaksak, keske daha ayrintili bir bilgi olsa da kafamiza göre yapmasak. Cok fazla bilgi eksikligi var maalesef

Tesekkü ederim

Esenlikler,

1- Rünler hakkında dediğimi yanlış biliyormuşum. Akaşadan dönüştürüyormuş ve bu yüzden de normalde de ruhunuza, çakralarınıza veya auranıza titretebilirsiniz.

2- 40 günlük meditasyon bir başlangıçtır. 6 aylık meditasyonun ise bir kısmını çevirdik ve bir kısmı duruyor ancak önümde birkaç hâlihazırda proje olduğu için Ocak-Şubat gibi ancak sanırım onu bitirip paylaşabilirim. İngilizceniz varsa tabii 6 aylık programı da takip edebilirsiniz. Yoksa da bu zorunlu ya da mutlaka yapın dediğimiz bir program değil. 40 günlük meditasyondan sonra Temelleri (Aura Temizleme, Koruma Aurası, Temel Meditasyon, Boşluk Meditasyonu), Hatha Yoga'yı, Kundalini Yoga'yı, TÇM'yi ve Nefes Egzersizlerini yapmanızı mutlaka öneririz. Ruhunuzun gelişimine devam edip güçlenmesi adına mutlaka önemli meditasyonlar bunlar. Ayrıca sitedeki meditasyonlar kategorisine göz atabilirsiniz.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back