Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

SAYILAR

iliadin

New member
bildiğim kadarıyla 4 , 13 , 666 sayıları şeytanın. peki şeytan babanın başka sayıları var mı ? ve düşmanın sayıları nelerdir 6 ve 66 düşmanın sayıları diye duymuştum. ilgi çekici bir konu

iliadin said:
bildiğim kadarıyla 4 , 13 , 666 sayıları şeytanın. peki şeytan babanın başka sayıları var mı ? ve düşmanın sayıları nelerdir 6 ve 66 düşmanın sayıları diye duymuştum. ilgi çekici bir konu

Esenlikler,

Evren sayısal bir kurgu içerir, evrendeki hiçbir şeyin rastlantıya dayanmaz, her şey sayısal bir düzen içinde meydana gelir ve sayılarla ilgili çeşitli analitik ve sentetik çalışmalarla, evrendeki ve olaylardaki gizli yasa ve ilkeleri keşfedilebilir.

İyi günler.

Hokka Burunlu Yahudi said:
Kendisine sor. :D

Senin kim olduğunu bilmiyorum. Lakin eski başlıkları saçma cevaplarla hortlattığın için niyetinin iyi olmadığına eminim. Satanist olduğunu zannetmiyorum.

Teşekkür ederim.

Thersthara said:
...
Düşmanın sayıları yoktur. Düşman evrensel sayılara sahip olmak için çok ilkeldir. Aslında bakarsanız sayılar da tarafsız enerji yönlendirme araçlarıdır ancak biz bazı sayıları benimseyebilecek kadar yüce varlıkların soyundan geliyoruz :> .
...

Esenlikler,

Aslında, varlar. Hanuka sırasında yapılmış eski bir RTR takviminden, Yüksek Rahip Hoodedcobra666'nın mesajını bırakıyorum:

Baskını durdurmaya çalışan Beyaz bir genç Tate Myre, 42 numaralı futbol forması üstündeyken öldürüldü. 42 sayısı düşman okültünde, Yahudilerin verdiği kurbanlarla ve "kurban kesilen kuzuyla" ilişkilendirilmiştir.

İyi geceler.

Eski postları tekrar tekrar açmışsınız bir günde 20ye yakın post atmanız şüpheli duruyor söylemek istedim. Onun dışında herkes aynı ruhani gelişmişliğe, vakte ya da duruma sahip değil dolayısıyla her postta insanlara "Git kendin çağır." demeniz mantıklı değil. Eğer buradan öğrenemezse çağırır sorar sizden izin alacak hali yok. Belki ruhani gelişmişliği az belki vakti yok belki rahatça çağırabileceği bir yer bulamıyordur. Böyle basit bir soru için demonları rahatsız etmek istemiyordur. Üst üste aynı cevapları verdiğinizi görünce belirteyim dedim.
İyi günler.

Luce del sole said:

Eski postları tekrar tekrar açmışsınız bir günde 20ye yakın post atmanız şüpheli duruyor söylemek istedim. Onun dışında herkes aynı ruhani gelişmişliğe, vakte ya da duruma sahip değil dolayısıyla her postta insanlara "Git kendin çağır." demeniz mantıklı değil. Eğer buradan öğrenemezse çağırır sorar sizden izin alacak hali yok. Belki ruhani gelişmişliği az belki vakti yok belki rahatça çağırabileceği bir yer bulamıyordur. Böyle basit bir soru için demonları rahatsız etmek istemiyordur. Üst üste aynı cevapları verdiğinizi görünce belirteyim dedim.
İyi günler.
Tamam

9 azaltmak için kullanılan bir sayı ise biz neden afirmasyonlar da falan o sayıyı kullanıyoruz 8 daha iyi değil mi ?

Kahin said:
9 azaltmak için kullanılan bir sayı ise biz neden afirmasyonlar da falan o sayıyı kullanıyoruz 8 daha iyi değil mi ?

Esenlikler,

Nerede kullanıyoruz? Açmanız gerekiyor.

İyi geceler.

Kahin said:
Esenlikler,

Kara Büyüler için 9 tekrar, Ak Büyüler için 8 tekrar kullanabilirsiniz, ben kişisel olarak öyle yapıyorum.

İyi geceler.

Korunma yaparken 9 kullanıyoruz mesela. 9'u Şeytan'ın satışlarından biri diye biliyorum. Ben mi yanlış yapıyorum ? Çoğu şeyde 9 tekrar uyguluyorum. Hangisi olduğunu hatırlamıyorum ama eski yazılarda 9 sayısı çoğu çalışma için uygun diyordu o zaman dan beri kullanıyorum.

Kahin said:
Korunma yaparken 9 kullanıyoruz mesela. 9'u Şeytan'ın satışlarından biri diye biliyorum. Ben mi yanlış yapıyorum ? Çoğu şeyde 9 tekrar uyguluyorum. Hangisi olduğunu hatırlamıyorum ama eski yazılarda 9 sayısı çoğu çalışma için uygun diyordu o zaman dan beri kullanıyorum.

Esenlikler,

Orijinal sayfada 9 diye bir sayı geçmiyor. O sıralar doğrusu bu bilindiği için ekleme yapılmış. 10'un daha genel bir etkisi vardır.

İyi akşamlar.

Bundan sonra 10'u kullanırım.
Numaraloji bilgisi veren yazınız var mı ?

Kahin said:

Esenlikler,

Yüksek Rahip Hoodedcobra666, şöyle kısa bir bilgi paylaşmıştı, genel olarak işinizi görebilir:

1 = Kaynak, yaratım
2 = Bölünme, çoğalım
3 = 1+2, ilk mükemmel sayı
4 = İfade etme ve genişleme için bir sayı, oldukça kompleks bir sayıdır
5 = Yaratım ve bağlama, oldukça kompleks bir sayıdır
6 = Ruh ve madde, oldukça kompleks bir sayıdır
7 = Adalet, Karma, spiritüel sayı
8 = Sonsuzluk, süreklilik, güç
9 = İşleri bitirme, bitişlerin sayısı

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
Kahin said:

Esenlikler,

Yüksek Rahip Hoodedcobra666, şöyle kısa bir bilgi paylaşmıştı, genel olarak işinizi görebilir:

1 = Kaynak, yaratım
2 = Bölünme, çoğalım
3 = 1+2, ilk mükemmel sayı
4 = İfade etme ve genişleme için bir sayı, oldukça kompleks bir sayıdır
5 = Yaratım ve bağlama, oldukça kompleks bir sayıdır
6 = Ruh ve madde, oldukça kompleks bir sayıdır
7 = Adalet, Karma, spiritüel sayı
8 = Sonsuzluk, süreklilik, güç
9 = İşleri bitirme, bitişlerin sayısı

İyi akşamlar.
Esenlikler,

Mükemmel sayıları ne alanlarda kullanabiliriz?

İyi akşamlar.

Thersthara said:
Anadolutümeni said:

Senin kim olduğunu bilmiyorum. Lakin eski başlıkları saçma cevaplarla hortlattığın için niyetinin iyi olmadığına eminim. Satanist olduğunu zannetmiyorum.

Teşekkür ederim.

Esenlikler,

Eski başlıkları yeniden gün yüzüne getirme amacı ne bilemem ama okuyucular için bilginin fazlalığı çok sorun çıkartmaz gibi geliyor. ''Hortlatmış'' olsa bile o kişi, yine de ben çoğuna gece gece cevap yazayım dedim ve eskiden kalan soruların cevaplarını verebildiğim kadar vermeye çalıştım. Belki o kişiler için geç ama yeni okuyucular için o kadar kötü olmadığını düşünüyorum.

Fazla bilgi göz çıkartmaz sonuçta. Hatta bazı zamanlarda bu şahıs gibi ''hokka burunlu bir yahudi'' çıkıp geçmiş başlıkları günümüze ''hortlatsa'' daha iyi olur. Geçmişteki bilgilere bilgi katıp ne kadar ilerledik görmüş oluruz.

İyi geceler.
İyimser görüşlerin için teşekkürler.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back