Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

günlük rutin

iliadin

New member
Bir günde ruhaniyete kaç saatinizi ayırıyorsunuz? Neler yapıyorsunuz ? aramızda bir fikir alış verişi olsun diye soruyorum .
iyi günler

iliadin said:
Bir günde ruhaniyete kaç saatinizi ayırıyorsunuz? Neler yapıyorsunuz ? aramızda bir fikir alış verişi olsun diye soruyorum .
iyi günler

Sabah 15 dk ya da daha fazla meditasyon, satürn saatinde ya da müsait olduğum zaman rtr+tetra+shattering 25dk alıyor, üzerine 5dk aura temizleme koy 30dk. Tam çakra meditasyonu ya da o gün hangi çakranın günüyse ona meditasyon, TÇM seansı 30-50dk arası değişiyor ben de. Bu benim minimumum. Sınavıma çok vakit ayırmak durumunda olduğumdan yoga gibi hiç bırakmamam gereken şeyleri şimdilik yapamıyorum. Gece uyumadan önce de meditasyonlarımı yapıyorum. Sen neler yapıyorsun?

Akay Alaz said:
iliadin said:
iyi günler

Sabah 15 dk ya da daha fazla meditasyon, satürn saatinde ya da müsait olduğum zaman rtr+tetra+shattering 25dk alıyor, üzerine 5dk aura temizleme koy 30dk. Tam çakra meditasyonu ya da o gün hangi çakranın günüyse ona meditasyon, TÇM seansı 30-50dk arası değişiyor ben de. Bu benim minimumum. Sınavıma çok vakit ayırmak durumunda olduğumdan yoga gibi hiç bırakmamam gereken şeyleri şimdilik yapamıyorum. Gece uyumadan önce de meditasyonlarımı yapıyorum. Sen neler yapıyorsun?

ben sabah 15dk güç meditasyonları sonrasın da tam çakra meditasyonu yapıyorum . hatha yoga yogadan sonra 10 dk gene boşluk meditasyonu yapıyorum belli bir süre sonra 3-4 rtr yapmaya çalışıyorum bazen 1-2 oluyor. ruhun kanatlarına , duru işiti ve duru görü noktalarına çalışıyorum hemen ardından her gün olmamakla beraber trans pratiği yapıyorum geceye doğru ouija ve sarkacı temizliyorum sonra kundalini yoga yapıp gece uyumadan önce meditasyonları yapıyorum

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back