Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Demonlarla iletişim

Dean

New member
Bütün Satanik aileme esenlikler diliyorum.

Aranızda Demonlarla iletişim kurup anlaşma yapan oldu mu? Demonlardan istenilen talebe karşı denk bir bedel ödendiği doğru mu? Mesela 20.000 tl nin karşılığında sunulan bedelle 500 bin tl karşılığında sunulan bedelin arasında fark oldukça fazlaymış.

Demonlar genellikle nasıl taleplerde bulunuyor? Anlaşma yapınca ölüm sonrası anlaşma yapılan demonla nasıl bir ilişki oluyor?

Esenlikler,

Öncelikle bu yazıya bakmanızı öneririm. Sorduğunuz ve sorabileceğiniz çoğu sorunun cevabı bulunuyor.

>Aranızda Demonlarla iletişim kurup anlaşma yapan oldu mu?

Evet, çok falza kişi bulabilirsiniz.

>Demonlardan istenilen talebe karşı denk bir bedel ödendiği doğru mu?

Evet ama 'bedel' anlayışınız muhtemelen biraz yanlış. Genelde karşılığında ruhani savaş için hizmet verilir. Kolunuzu, canınızı veya bir sevdiğinizi vermezsiniz.

>Mesela 20.000 tl nin karşılığında sunulan bedelle 500 bin tl karşılığında sunulan bedelin arasında fark oldukça fazlaymış

Kimse yapabileceğinizden daha fazlasını istemeyecektir.

>Demonlar genellikle nasıl taleplerde bulunuyor?

Bir işinin olması için veya koruma için yardım istiyor genelde ama önemli olan her alanda yardım isteyebilirsiniz.

>Anlaşma yapınca ölüm sonrası anlaşma yapılan demonla nasıl bir ilişki oluyor?

Daha iyi? Sonrasında ruhunuzun alındığı filan yok. En fazla beraber çalıştığınız için daha iyi anlaşırsınız.

Demonlarla paralı anlaşma yapıldığını ilk kez senden duyuyorum. Bunun bir başka versiyonu da kanlı bıçaklı anlaşmalar.

Yok öyle şeyler.

Tanrıların senin parana ya da kanına ihtiyacı yoktur. Bu tarz şeyler çarpıtılmıştır. Tanrılar merkez bankası mı bir koyup üç mü alıyorlar?

Tanrılarla iletişimde harcayacağın tek para mum ve kibrit satın alırken olur. Onun dışında bir şeye ihtiyacın yok. Her şey sende bitiyor.

Bir Tanrıdan yardım isterken, onlara bu yardım karşılığında bir şey sunmak en saygılı ve onurluca şeydir. Demon'lara "karşılık olarak bir şey sunmaktan kasıt, parazitler tarafından ve/veya düşman varlıklar tarafından kandırılarak sizden istenilen, ruhunu satmak, kan, kol, bacak, ruh, keçi yavrusu ve benzeri pis, işe yaramaz ve ahlak dışı şeyler değildir." Bu, hem o Tanrının, hem de sizin üzerine anlaşacağınız bir şey olsun. Unutmayın, Tanrılar en çok kişinin dürüstlüğüne, doğruluğuna ve onurluluğuna önem verir. Hakkını vererek yapamayacağınız hiçbir şeye ASLA yaparım demeyin. Genellikle Tanrılara karşılık olarak bir şey vermek veya sunmak, düşmana karşı savaşmaktan geçer ve gerçekten de insanlığın özgürlük mücadelesine katkıda bulunmak, Kadim Tanrılarımıza verebileceğiniz en güzel karşılıktır.

Örn: Günlük olarak yaptığınız F-RTR'ın üzerine (YAPABİLECEĞİNİZ KADAR) ekleme yapabilirsiniz.

Hermit of 13 Swords said:
Esenlikler,

Öncelikle bu yazıya bakmanızı öneririm. Sorduğunuz ve sorabileceğiniz çoğu sorunun cevabı bulunuyor.

Evet ama 'bedel' anlayışınız muhtemelen biraz yanlış. Genelde karşılığında ruhani savaş için hizmet verilir. Kolunuzu, canınızı veya bir sevdiğinizi vermezsiniz.

>Mesela 20.000 tl nin karşılığında sunulan bedelle 500 bin tl karşılığında sunulan bedelin arasında fark oldukça fazlaymış

Bir işinin olması için veya koruma için yardım istiyor genelde ama önemli olan her alanda yardım isteyebilirsiniz.

Daha iyi? Sonrasında ruhunuzun alındığı filan yok. En fazla beraber çalıştığınız için daha iyi anlaşırsınız.

Yaşadığınızı görmek sevindirdi. Eski kadroda ki birkaç kişi ile beraber banlandınız sanıyordum.

Dean said:
Bütün Satanik aileme esenlikler diliyorum.

Aranızda Demonlarla iletişim kurup anlaşma yapan oldu mu? Demonlardan istenilen talebe karşı denk bir bedel ödendiği doğru mu? Mesela 20.000 tl nin karşılığında sunulan bedelle 500 bin tl karşılığında sunulan bedelin arasında fark oldukça fazlaymış.

Demonlar genellikle nasıl taleplerde bulunuyor? Anlaşma yapınca ölüm sonrası anlaşma yapılan demonla nasıl bir ilişki oluyor?

Esenlikler,

Bir SS'in size kişisel Demon iletişiminden bahsedeceğini sanmıyorum. Bireysel ilişkiler her daim kişiye özgüdür ve bundan bahsedilmenin de doğru olduğunu düşünmüyorum.

Bir bedelden ziyade, Tanrılarımız bizden sadece kendimizi ve çevremizi geliştirmemizi beklerler. Bu onlar için verebileceğimiz en güzel bedeldir.

İyi günler.

Kondofos said:
Esenlikler,

Yaşadığınızı görmek sevindirdi. Eski kadroda ki birkaç kişi ile beraber banlandınız sanıyordum.

Banlandı zaten o eski yazı.

Kondofos said:
Esenlikler,

banlanmış olmaları lazım.eski mesaj bu

raidenonna said:

Esenlikler,

Hesabı banlı değil ve Yüksek Rahip Hoodedcobra666, kendisini suçlu bulmamıştı.

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
raidenonna said:

Esenlikler,

Hesabı banlı değil ve Yüksek Rahip Hoodedcobra666, kendisini suçlu bulmamıştı.

İyi akşamlar.

Ben ne oldum? Suçlu bulundum mu? Mektup başlığını açan kişiyim ben Pegasus.

Anadolutümeni said:
Ben ne oldum? Suçlu bulundum mu? Mektup başlığını açan kişiyim ben Pegasus.

Esenlikler,

Sizin adınız geçmiyor. Bahse mevzu konu, zaten pedofili, şantaj gibi şeyler. Yani birini desteklemek/sevmekle ilgisi yok. Olayların direkt içinde olan ve suçlara karışan kişilerden "suçlu" diye bahsediyoruz.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back