Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Demonlari veya ruhani varliklari satanizm de nasıl görebiliriz?

Lenore

New member
Sjan said:
İslam'da ve diğer ibrahimi inanclarda kalp gözü olarak geçiyor işte kalp gözünü açmak için şunlar bunlar zikir yapmalısın deniyor duayla açılıyor

Peki satanizm de demonlari ruhani varliklari nasıl görebiliriz bunun içinde bir yol varmıdır zikir yada başka bişey

Her iki paylaşımınızda da kullanmış olduğunuz terimler ibrahimi inançlar ile alakalı. Spiritüel Satanizm'e karşı bir ilginiz varsa ve müslüman değilseniz bu tarz kelimeleri kullanmanız yanlış çünkü "zikir" kelimesi zaten Tasavvuf'ta var olan bir kelime ve Demonları çağırmak için böyle bir şey yapmak hem işe yaramaz hem de saygısızca bir hareket olur.

Eğer cidden bu konulara ilgiliyseniz buraya islami inançlar içeren bilgileri paylaşıp sormak yerine öncelikle tamamiyle Türkçe olan internet sitemize bakıp özenle okumalısınız. Sorduğunuz ya da merak ettiğiniz soruların cevabını zaten burada bulacaksınız. Buradaki yazıları okuduktan sonra aklınıza takılan olursa sorsanız daha iyi olur.

Esenlikler,
Benim bildiğim kadarıyla çakra açma meditasyonları ve beraberinde 3.göz meditasyonu var ayrı yeten astral algı çalışmları da . Bu çalışmalarla güç meditasyonlarını uygulamanı öneririm . buraya bizim türkiyedeki kardeşlerimizin sayfasından https://spirituelsatanizm.org/tam-cakra-meditasyonu/ bunu bırakıyorum . *islamcilar ne halt yapar pekte umrumda değil :lol:

Ruhsal açından güçlenerek tutarlı bir iletişim sağlamak makul bir yöntem. Arkadaşların dediği gibi meditasyon en etkili yol bunun için. Doğuştan gelen yeteneklerin varsa, bunlara güvenmekte bir seçenek ama bu şekilde elinde sadece yarim yamalak anladığın mesajlar kalıyor, bu da pek aydınlatıcı olmuyor. Daha fazlası için çabalamak gerektiğini düşünüyorum. Bu da yine çakra ve meditasyon çalışmalarına çıkıyor tabi.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back