Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Meditasyon İle İlgili Sorular

Meladriel

New member
Bütün kardeşlerime merhabalar. Hepinize sağlıklı ve umut dolu bir yaşam diliyorum.

Sormak istediğim soru şu, meditasyonlarda neyi nasıl imgelediğimiz ne kadar önemli? Aynı kapıya çıktığı sürece kendimi nasıl rahat hissediyorsam o şekilde yapabilir miyim imgeleme kısmını? Örneğin bugün çok simültane bir şekilde farklı bir imgeleme ile yaptım meditasyonumu ve daha tutkulu ve verimli bir şekilde bitirdim. Eğer bir problem arz etmiyorsa bu şekilde devam etmek isterim. Sizlerin de düşüncelerini merak ettim.

Meladriel said:
Bütün kardeşlerime merhabalar. Hepinize sağlıklı ve umut dolu bir yaşam diliyorum.

Sormak istediğim soru şu, meditasyonlarda neyi nasıl imgelediğimiz ne kadar önemli? Aynı kapıya çıktığı sürece kendimi nasıl rahat hissediyorsam o şekilde yapabilir miyim imgeleme kısmını? Örneğin bugün çok simültane bir şekilde farklı bir imgeleme ile yaptım meditasyonumu ve daha tutkulu ve verimli bir şekilde bitirdim. Eğer bir problem arz etmiyorsa bu şekilde devam etmek isterim. Sizlerin de düşüncelerini merak ettim.

Genellikle asıl önemli olan arkasındaki duygu.

Diyelim koruma aurası yapıyorsun. Rengi zaten belli ama 'koruma' kısmını nasil imgeleyebilirsin? Biraz balon gibi bir katman? Çelikten bir zırh? Veya sadece bir aura? Genellikle insanların farklı yapma şekilleri olsa bile, ana hatları atlamadıkları sürece, güçlü bir aura yapabildiklerini gördüm. Asıl önemli olan imgeden çok 'koruma duygusu'. Bu yüzden ne imgelersen imgele, amaca uygun ve duygu ile dolu yapmaya çalışman lazım. Asıl o zaman yüksek bir verim alabilirsin.

Ben de aynısını yapıyorum. Hepimiz ayrı bir bireyiz ve kendimizi tanımak neyi nasıl daha iyi yaptığımızı bilmek önemli.

Aura Koruma meditasyonu yaparken beyaz-altın enerjilerden çok Satanik Mavi enerjilerden daha iyi verim aldığımı keşfettim. Bu enerjilerinden de Siyah Güneş sembolünden çıkarak auramı beslediğini imajine ettiğimde daha iyi somut hisler alıyorum.

Her şeyi harfiyen yapmak zorunda değiliz, kendimize uyarlayabiliriz. Bence püf nokta bunu yaparken kolaya kaçacak şekilde yapmamak.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back