Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Aklıma takılan şeyler...

Sila

New member
Merhaba oncelikle . Ben ruhsal çalışma yaparken sık sık rüyalarımı hatırlıyorum ama neden anlayamadım ?

Ayrıca daha dün olmaya başladı çalışmalarımda vücudum resmen hafif elektrikleniyor biraz da gıdıklıyor kimi zaman ise ısınıyor , bazen resmen gücü hissediyormuşum gibi bunun sebebi nedir ? (Bu arada asosyal ve aşırı utangacim muhtemelen sonrasinda kendi başımın etini yiyeceğim "yazmasaydın ne vardı" diye )
Sağlıcakla ve güçlü kalın 🙏

Şeref ve güç edebiyen şeytana atfolsun...

Sila said:
Merhaba oncelikle . Ben ruhsal çalışma yaparken sık sık rüyalarımı hatırlıyorum ama neden anlayamadım ?

Ayrıca daha dün olmaya başladı çalışmalarımda vücudum resmen hafif elektrikleniyor biraz da gıdıklıyor kimi zaman ise ısınıyor , bazen resmen gücü hissediyormuşum gibi bunun sebebi nedir ? (Bu arada asosyal ve aşırı utangacim muhtemelen sonrasinda kendi başımın etini yiyeceğim "yazmasaydın ne vardı" diye )

İlk sorunuza cevap verecek olursam, deneyimlerinizi en iyi siz yorumlarsınız. O anki hissiniz, yaşadıklarınız yine sizin bilebileceğiniz ve sizin yorumlayabileceğiniz şeyler.

Büyük ihtimal enerjiyi hissediyorsunuzdur. Herkesin hissetme tarzı farklı. Sıcaklık, soğukluk, elektriklenme vs. normaldir yani.

Bright Truth said:
Sila said:

İlk sorunuza cevap verecek olursam, deneyimlerinizi en iyi siz yorumlarsınız. O anki hissiniz, yaşadıklarınız yine sizin bilebileceğiniz ve sizin yorumlayabileceğiniz şeyler.

Büyük ihtimal enerjiyi hissediyorsunuzdur. Herkesin hissetme tarzı farklı. Sıcaklık, soğukluk, elektriklenme vs. normaldir yani.
Teşekkür ederim yanıtladığınız için .

Sila said:
...

Diğer soruya cevap geldiğinden sadece ilki hakkında yazacağım. İlk başladığımda ben de rüyalarımı net hatırlayabilen bir insan değildim ancak ruhani olarak geliştiğinde (özellikle imajine etmede ve dişil çakralar güçlendiğinde) rüyaları canlıymış gibi görmen ya da eskisine göre daha çok hatırlaman oldukça normal ve ilerlediğini gösteriyor.

Bu arada, kullanıcı adın gerçek adınsa kullanmaman daha güvenli olur.

Lenore said:
Sila said:
...

Diğer soruya cevap geldiğinden sadece ilki hakkında yazacağım. İlk başladığımda ben de rüyalarımı net hatırlayabilen bir insan değildim ancak ruhani olarak geliştiğinde (özellikle imajine etmede ve dişil çakralar güçlendiğinde) rüyaları canlıymış gibi görmen ya da eskisine göre daha çok hatırlaman oldukça normal ve ilerlediğini gösteriyor.

Bu arada, kullanıcı adın gerçek adınsa kullanmaman daha güvenli olur.
Cevapladığın için teşekür ederim . Bu beni mutlu etti . İlerlediğimi bilmek güzel bir şey ve motive ediyor .
Kullanici adımı düşünmeden gerçek adım yaptım ama sonrasında değiştirmeyi denedim fakat başaramadım .

Sila said:
Cevapladığın için teşekür ederim . Bu beni mutlu etti . İlerlediğimi bilmek güzel bir şey ve motive ediyor .
Kullanici adımı düşünmeden gerçek adım yaptım ama sonrasında değiştirmeyi denedim fakat başaramadım .

Maalesef ki hesapların kullanıcı adını değiştiremiyoruz ve sadece yöneticiler hesapları silebiliyor. Tavsiyem yeni bir hesap açıp onu kullanman ve eğer İngilizcen varsa modlardan bu hesabını kaldırmalarını rica etmen. Bu tarz durumlarda yardımcı oluyorlar.

Unutma, burada gerçek bilgilerini kullanman çok tehlikeli. Forumda sadece SS'ler yok, birsürü casuslar da mevcut.

Lenore said:
Sila said:

Maalesef ki hesapların kullanıcı adını değiştiremiyoruz ve sadece yöneticiler hesapları silebiliyor. Tavsiyem yeni bir hesap açıp onu kullanman ve eğer İngilizcen varsa modlardan bu hesabını kaldırmalarını rica etmen. Bu tarz durumlarda yardımcı oluyorlar.

Unutma, burada gerçek bilgilerini kullanman çok tehlikeli. Forumda sadece SS'ler yok, birsürü casuslar da mevcut.
Çok teşekkür ederim bunu düşündüğün için dikkate alıp halletmeliyim bugün . İngilizcem fazla yok ama çeviri yapıp sorunu çözerim . Başlık açmalıyım muhtemelen yeni konu olarak . Şimdi ben gizlenmeye gidiyorum :) .

Bir önceki yaşamınızda intihar ettiğiniz anlamına geliyor. Bu yaşamınızda da herhangi bir sebepten ötürü intihar etme olasılığınız yüksek.

Nwjejaj said:
Bir önceki yaşamınızda intihar ettiğiniz anlamına geliyor. Bu yaşamınızda da herhangi bir sebepten ötürü intihar etme olasılığınız yüksek.

Böyle bir şey yok, trollemiyorsanız çıkarımınız yanlış.

Nwjejaj said:
Demmeki şu an boktan hayatımın sebebi buymuş . Hayatimda Yolunda gitmeyenleri saysam kitap çıkar . Ahh bi an önce kaderim elime alıp kurtulmalıyım . Önceki hayatımda ne haltlar yedim henüz öğrenmedim . Şu an acıtsada dişime tırnağıma kadar dayanıp güçlenmeliyim ve savaşmalıyım . Iyi dileklerinizi bekliyorum umarim bu hayatimda delirmem ;) .

Bright Truth said:
Nwjejaj said:

Hiçbir şey anlayamıyorum açıkçası .eğer bir çeşit trollse ciddi manada çok üzüldüğümü belirtmek isterim . Ve bu arada size teşekkür ederim .

Sila said:
Nwjejaj said:
Demmeki şu an boktan hayatımın sebebi buymuş . Hayatimda Yolunda gitmeyenleri saysam kitap çıkar . Ahh bi an önce kaderim elime alıp kurtulmalıyım . Önceki hayatımda ne haltlar yedim henüz öğrenmedim . Şu an acıtsada dişime tırnağıma kadar dayanıp güçlenmeliyim ve savaşmalıyım . Iyi dileklerinizi bekliyorum umarim bu hayatimda delirmem ;) .

Kardeşim böyle bir şey yok. Rüyaları net görüp enerjiyi hissetmeye başlamakla intiharın zerre alakası yok. Dediğim gibi, buradaki herkes dost canlısı değil. Bunu yazan kişi yüksek ihtimalle kafanı karıştırmak için bunu yazmış.

Bright Truth said:
Nwjejaj said:

Esenlikler,
Bright hocam, Yasak değil mi trollük ?
Bu arada forumlarda postları kim onaylıyor ?

Lenore said:
Sila said:
Nwjejaj said:

Kardeşim böyle bir şey yok. Rüyaları net görüp enerjiyi hissetmeye başlamakla intiharın zerre alakası yok. Dediğim gibi, buradaki herkes dost canlısı değil. Bunu yazan kişi yüksek ihtimalle kafanı karıştırmak için bunu yazmış.
Oltaya düştüm desenize :( insanlar kimi zaman hasas dönemlerinde hatalar yapabiliyor her neyse . Dikkati elden bırakmamak lazım . Sizlere teşekkür ederim kardeşlerim . Gözümün önünü pek görememiştim ve sizler sayesinde bu durumdan kurtuldum .

Apokovyski said:
Bright Truth said:
Nwjejaj said:

Esenlikler,

Seni zaten bi kere ciddiye aldım ve sen bu iyi niyeti ve şansı kaybettin .kelime israfına gerek yok .

Adminler onaylıyor da siz yine de her gördüğünüze inanmayın. Fikir belirtmek adı altında, en azından kendi adıma doğruluğu sorgulanır olarak düşündüğüm birçok yorum görüyorum.

Apokovyski said:
Bright Truth said:
Nwjejaj said:

Esenlikler,

Şimdilik HPHC onaylıyor gibi gözüküyor. Moderatörlere güven oluşunca Türk moderatörlere geçecek diye biliyorum.

Sila said:
Apokovyski said:
Bright Truth said:
Esenlikler,

Seni zaten bi kere ciddiye aldım ve sen bu iyi niyeti ve şansı kaybettin .kelime israfına gerek yok .
Esenlikler,
Anlayamadım ? Beni bir kere ciddiye mi aldınız ?
Tanışıyor muyuz ? :D

Bright Truth said:
Apokovyski said:
Bright Truth said:
Esenlikler,

Şimdilik HPHC onaylıyor gibi gözüküyor. Moderatörlere güven oluşunca Türk moderatörlere geçecek diye biliyorum.

Cobra postunda belirttiği gibi, 3 moderatör var. Bir tanesi Türk ve genelde o onaylıyor. Kim olduğunu belirtmeyeceğim. Kalan ikisi ise Cobra ve bir yabancı moderatör. Onlar genelde 'işi öğretmek' için oradalar.

Fazla abartı olmadığı sürece 'yanlış' çıkarımlar da yayınlanıyor. Bunun sebebi yanlış olsalar bile fikirler üzerine tartışabilmeniz ve gerektiğinde birisinin hatalı olduğunu belirtebilmeniz için. Eğer yine böyle yersiz atıflarda bulunan birisi olursa ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz.

Apokovyski said:
Sila said:
Apokovyski said:
Esenlikler,

Esenlikler,
Esenlikler
Tanışmanızı gerektirecek bi durum yok . Sadece ihtimal olarak diyorum beni yanlış yönlendirmeye çalışmış olabilirsin belki de kötü bi niyetin de yoktu bilmiyorum . Amacım polemik çıkarmak değil . Diyeceklerim bu kadar . Bu hesaptan son yazim bu .normalde yazmayacaktim ilk bizim kardeşimiz uyardığında ama bildirim falan gelince bakayım dedim her neyse .

Apokovyski said:
Sila said:
Apokovyski said:
Esenlikler,

Esenlikler,
Esenlikler
Tanışmanızı gerektirecek bi durum yok . Sadece ihtimal olarak diyorum beni yanlış yönlendirmeye çalışmış olabilirsin belki de kötü bi niyetin de yoktu bilmiyorum . Amacım polemik çıkarmak değil . Diyeceklerim bu kadar . Bu hesaptan son yazim bu .normalde yazmayacaktim ilk bizim kardeşimiz uyardığında ama bildirim falan gelince bakayım dedim her neyse .

Sila said:
Apokovyski said:
Sila said:
Esenlikler,
Esenlikler
Esenlikler,

Büyük ihtimalle karıştırdınız beni. Çünkü ben şans kaybedecek biri olduğumu ve kimseyi yanlış yönlendirecek bir yapıda olduğunu sanmıyorum.

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back