Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Tanrılar ve Demonlar

Jensa

New member
Aranızda daha önce tanrıları veya demonları davet etmiş (çağırmış) iletişime geçmiş ya da iletişime geçmeye yaklaşmış kişiler var mı? Bunu yapan varsa çağırırken neye dikkat etmeliyiz neleri yapmamalıyız? Bu konu da yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhaba, çağırırken nelere dikkat etmeliyiz derken eğer materyal olarak soruyorsanız, davet etmek istediğiniz tanrının tercih ettiği bitki, mum rengi ve tütsülere dikkat etmelisiniz. Eğer bunları elde edecek imkanınız yoksa önemli değil tabi.

Eğer etiklik bakımından soruyorsanız saygılı olmalısınız. Saygılı olmak en önemlisidir.

Ruhani olarak soruyorsanız, belli bir seviyede açıklığınızın olması gerekir elbette. Bu, sizin onları duyup görmenizde, varlıklarını hissetmekte önemlidir.

Kişisel olarak ruhani açıklığım yeteri kadar gelişmiş olmadığından "kanlı canlı" bir şekilde görüp duyamadım. Lakin varlıklarını günlük hayatımda sürekli hissettim. Kritik durumlarda beni yönlendirdikleri oldu epey.

Jensa said:
Aranızda daha önce tanrıları veya demonları davet etmiş (çağırmış) iletişime geçmiş ya da iletişime geçmeye yaklaşmış kişiler var mı? Bunu yapan varsa çağırırken neye dikkat etmeliyiz neleri yapmamalıyız? Bu konu da yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sitede buna dair talimatlar vardı. Örneğin işlemden önce yıkanmak (bunu kesinlikle yapın), mum rengine dikkat etmek (kentinizde bulamazsanız internet üzerinden aynı rengi veya yakın rengi sipariş edebilirsiniz), gece veya gündüz demonuysa o vakte göre çağırmak (bu da ayrıca bir jesttir). Onun harici saygılı konuştukça aynı saygıyı göreceksinizdir. Bir de eğer demon/ess gelmezse de üzülmeyin ve tekrar tekrar çağırmayın. Eğer gelmemişse müsait olmadığından gelmemiştir, rüyanızda veya başka türlü sizinle iletişime geçebilir. Ya da belki gelmiştir ama duyacak ya da cevap alacak gerekli açıklığa sahip değilsinizdir. Tekrar tekrar çağrıyı gerçekleştirmemeniz gerekir, çünkü bu tıpkı zilinizin sürekli çalınması gibidir ve kaba, rahatsız edici bir davranıştır.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back