Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Demonlarla Olan Ilişkiler

Meladriel

New member
Bütün kardeşlerime güzel ve sağlıklı günler diliyorum. Umarım hayatınızda her şey yolundadır.

Aranızda demonlarla dostane ilişkiler kuran var mı merak ettim açıkçası. Ruhaniyette epey yeni sayılırım.
Bu yüzden sizlerin de deneyimlerinizi öğrenmek isterim. Örneğin hiç bir demonu invoke ettiniz mi? Ettiyseniz nasıl bir his? Invoke boyunca bedenin kontrolü kimde oluyor vesaire... Mesela dostane ilişkiler kurdugunuz demon ile nasıl görüşüyorsunuz? Yalnızca kendisi istediği zaman mı geliyor yoksa siz görüşmek istediğiniz zaman telepatik çağrı yaptığınız anda geliyor mu yanınıza?

Meladriel said:
Bütün kardeşlerime güzel ve sağlıklı günler diliyorum. Umarım hayatınızda her şey yolundadır.

Aranızda demonlarla dostane ilişkiler kuran var mı merak ettim açıkçası. Ruhaniyette epey yeni sayılırım.
Bu yüzden sizlerin de deneyimlerinizi öğrenmek isterim. Örneğin hiç bir demonu invoke ettiniz mi? Ettiyseniz nasıl bir his? Invoke boyunca bedenin kontrolü kimde oluyor vesaire... Mesela dostane ilişkiler kurdugunuz demon ile nasıl görüşüyorsunuz? Yalnızca kendisi istediği zaman mı geliyor yoksa siz görüşmek istediğiniz zaman telepatik çağrı yaptığınız anda geliyor mu yanınıza?

Ciddi bir yardıma ihtiyaç duymadığımdan onları meşgul etmemek için daha önce resmi olarak bir demonu ya da demonessi davet etmedim ancak bana ilk başlarda yardım eden çok oldu. Örneğin, Gardiyanım onu fark etmem için birçok işaret gönderdi ve başka bir Tanrı da bana oldukça destek oldu. Enerjileri cidden çok güçlü ama aynı zamanda rahatlatıcı.

Bir diğer konu da cidden ÇOK değer veriyorlar sevdiklerine. Yapman gereken en basit eylemde bile sen yardım istemeden o işin birden hallolabiliyor mesela ve ben şimdiye kadar onlardan ne yardımı istediysem asla geri çevirmediler (Tabii ben hiçbir zaman uğraşıp yapabileceğim şeylerde kolaya kaçıp yardım istemedim, Tanrılar ve Tanrıçalar bizim bebek bakıcımız değil). Özetle kendilerinden olan bir insanı ASLA yüzüstü bırakmazlar.

İletişim konusunda da şunu söyleyebilirim: Eğer konuşacağın Tanrı ya da Tanrıça gardiyanınsa resmi invokasyona gerek yok, ancak saygılı olman gerek her zaman. Adını biliyorsan adıyla zihninden seslenerek ya da daha önce onu gördüysen zihninde imajine ederek onunla konuşmak istediğini belirtebilirsin. Fakat meşgul olabileceklerinden dolayı seninle daha sonra iletişime geçme ihtimalleri de mevcut.

Eğer yeniysen iletişim bir tık zor olabilir. Durugörü ve duruişiti noktaların ne kadar düzgün çalışyorsa senin için bu durum o kadar kolay olur. Ancak henüz ana çakralarını dahi açmadıysan bu ikisine başlama. Ayriyeten boşluk meditasyonu aşırı önem barındırıyor çünkü etrafımızda düşman da bulunabilir ve zihnimizde istenmedik düşüncelerin oluşmasına sebebiyet verebilir. Yani, eğer zihnini kolayca boşaltıp boş düşüncelerden arındıramıyorsan bir demon ya da demoness ile iletişim kurduysan bile oluşan pürüzlerden dolayı sağlıklı bir iletişim olmayacaktır.

Son olarak da ne kadar yeni olduğunu bilmediğimden dolayı 40 Günlük Meditasyon Programını da paylaşıyorum eğer nereden başlayacağını bilmiyorsan diye. Kolay gelsin.

Meladriel said:
Mesela dostane ilişkiler kurdugunuz demon ile nasıl görüşüyorsunuz? Yalnızca kendisi istediği zaman mı geliyor yoksa siz görüşmek istediğiniz zaman telepatik çağrı yaptığınız anda geliyor mu yanınıza?

Daha önce bir şarkı hakkında fikrini sormak için görüştüğüm oldu. Tabi kendisiyle samimiyetimizin fazlalığına dayanarak sormuştum. Samimiyetimiz abi-kardeş ilişkisine benziyor.

Eğer müsait ise evet geliyor.

Cevir yapmadim galiba full türkçe inan dostum bende merak ediyorum ve senin gibiyim . Bir tane bilen kardesimizin cevaplayacagini umuyorum ( burasi turkiye formu ahhh... umarim rezil olmam bazen kendi ceviriyor google sayfayi neyse ) :oops:

Meladriel said:

Tüm SS'ler, gardiyanı olan Demon/Demoness ile dostane ilişki içerisindedir, aklının karışmaması için Succubus ve Incubus konusuna girmiyorum. (İnvokasyon ise çalışılan şeyi (yine ister varlık olsun, ister enerji) kişinin kendi içine almasıdır. Burada varlık gerçek anlamda işlemi yapan kişinin içine girer. Buna örnek vermek gerekirse, mesela bir Demon çağırıldığında eğer ki invoke edilirse, o Demon çağıran kişi aracılığıyla, onun sesiyle iletişim kurar. Sıklıkla bu olduğu zamanlarda, kişinin sesi çatallanabilir, derinleşebilir veya başka bir şekilde değişebilir. “Ruh çağırma” seansları sırasında, yetenekli bir medyum sıklıkla “ektoplazma” denilen, evoke edilen ruhun kendisini görünür şekilde meydana getirmesi için kullanabileceği, parlak bir madde yaratabilir. Burada da aslında ruh ve medyum arasında direkt bir bağlantı olduğu için bu da bir invokasyon türüdür. Spiritüel Satanizm.org tan alıntıdır)

Genel olarak Demon/Demoness'leri davet eden, yeni ve psişik açıklığı olmayan kişiler (ouija tahtası veya sarkaç) yardımı ile iletişim kurabilir. Biraz daha ilerlemiş olanlarımız ise Telepatik olarak iletişim kurup, astral bedenlerini görebilir, ileri düzeyde ki, psişik açıklığa tamamen erişmiş kişiler ise normal bir insanı nasıl ki görüp, konuşabiliyorsak o şekilde iletişim kurabilirler.

Bir Demon/Demoness ile ilk defa iletişim kuracak veya davet edeceksen, saygı gereği davet ritüeli yapman gerekir, gardiyanın veya davet edeceğin Demon/Demoness ile ikili samimiyetiniz, ilişkiniz ilerlemiş ise sizi ziyaret edebilir veya telepatik olarak iletişim kurabilirler.

Aramıza yeni katıldığın için forum biraz karışık görünebilir (ilk zamanlar bende çok zorlanmıştım) fayda sağlayacağını düşündüğüm, Rasyonel Satanist kardeşimizin hazırladığı kılavuzu paylaşıyorum. https://ancient-forums.com/viewtopic.php?f=3&t=56700 Bu yol da sıralı olarak nasıl ilerlemen gerektiği açık bir şekil de yazıyor, Gelişimin Daim Olsun...

Aratosbung said:
Geldiğinden nasıl eminsin?

Görülerim ve duyularım yeterince gelişmiş bir seviyede bu sayede rahatlıkla hissedebiliyor ve görebiliyorum.

Aratosbung said:
allahi_yedim said:
Aratosbung said:
Geldiğinden nasıl eminsin?

Görülerim ve duyularım yeterince gelişmiş bir seviyede bu sayede rahatlıkla hissedebiliyor ve görebiliyorum.

Nasıl görüyorsun, çok merak ediyoruz. Yardımcı olur musun?

Astral duyuların açık olduğu zaman görüyorsun, duyuyorsun, hissediyorsun işte. Sitelerde bir sürü duruişti, durugörü, aura güçlendirme, üçüncü gözü açma, çakraları kuvvetlendirme meditasyonları var. Sebat ve azimle yapıldıkları zaman da görüyorsun. Basit.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back