|Çeviri| Bir Erkek Olarak Gelişebilmek

Bu forum Şeytan'la ve Demon'larıyla bir ilişki kurmak ve ciddi bir şekilde Spiritüel Satanizm, Demon'lar, Satanik Cadılık, Maji ve daha fazlası hakkında konuşmak isteyen, Türkçe konuşan kişiler içindir. Şeytan'ı ve Onun Demon'larını gerçek varlıklar olarak tanıyoruz, ve Onlarla iletişim kurup gelişimimiz için çalışıyoruz. Şeytan, İnsanlığın Yaratıcısıdır. Felsefi bir Satanist'seniz veya inancınız başka şekildeyse, inançlarınızı burada empoze etmeye çalışmayın.

Şeytan'ın düşmanlarına (Yahudiler, Hristiyanlar, Müslümanlar, vesaire) sempatizanlıkta veya destekte bulunanlar yasaklanacaktır.

Şeytan'a ve/veya Onun Demon'larına karşı hakaret ve küfürlere tolerans gösterilmeyecektir.

Şeytan'ın ve Onun Demon'larının kötü olduğuna inanıyorsanız burası sizin için değil, başka bir yer bulun.

Satanizm'den uzak, Yeni Çağ inançlarını ve benzeri şeyleri burada empoze etmeye çalışmayın.

Joy of Satan'a saldıran kişileri, grupları veya organizasyonları tanıtıp desteklemeye çalışmayın. Mesajlarınız silinir ve yasaklanırsınız.

Burada bizim düşünce biçimimizle ALAKASI OLMAYAN kanlı kurbanlar verme ve yasadışı eylemler gibi şeylerle uğraşmıyoruz. Yasalara saygılıyız. Yasadışı herhangi bir şey destekleyen herhangi biri yasaklanacaktır.

Nazik olun. Her şeyden önce eğitim ve saygı.

http://www.joyofsatan.com
http://www.joyofsatan.org
https://spirituelsatanizm.org/
Forum rules
Bu forum Şeytan'la ve Demon'larıyla bir ilişki kurmak ve ciddi bir şekilde Spiritüel Satanizm, Demon'lar, Satanik Cadılık, Maji ve daha fazlası hakkında konuşmak isteyen, Türkçe konuşan kişiler içindir. Şeytan'ı ve Onun Demon'larını gerçek varlıklar olarak tanıyoruz, ve Onlarla iletişim kurup gelişimimiz için çalışıyoruz. Şeytan, İnsanlığın Yaratıcısıdır. Felsefi bir Satanist'seniz veya inancınız başka şekildeyse, inançlarınızı burada empoze etmeye çalışmayın.

https://spirituelsatanizm.org/
Post Reply
User avatar
Bright Truth
Posts: 2781
Joined: Wed Mar 25, 2020 1:00 am
Location: On an adventure to the mysteries of Thule

|Çeviri| Bir Erkek Olarak Gelişebilmek

Post by Bright Truth »

Şimdi kadınlarımız için bir Yüksek Rahibemiz olduğundan; benim de artık oldukça önemli, erkeklere has konulara girmem, kendi adıma önem arz ediyor.

Genel olarak, kişinin nasıl daha iyi bir erkek olabileceği sorusu, fazla işitilmemiş bir soru değildir. Erkekler olarak, alakalı alakasız olanlar da dahil, bir sürü sorunla karşılaşmamız gereken, yolumuzu ona "çekmek" yerine konumumuzu iyileştirmek adına savaşmamız ve bunun gibi dahasını gerektiren bir durumdayız. Bu "savaş", ayrıca kendimizle pek çok şey üzerine, örneğin tamahkarlık, aptallık, bağımlılık ve diğer şeyler üzerine olan bir savaş hâlidir.

Kişinin kendisini daha büyük bir amaçtan, ortak bir amacın anlayışından, Tanrılardan, ve kendisinin gerçek özünün bütünlüğünden kopardığı an, her erkek için yıkıma giden yolun alabildiğine aralanmış olduğu andır. Doğal olarak bu böyle olması için tasarlanmıştır, bu durumda birçok insanın "Neden günümüz erkekleri böyle" sorusunun cevabı da, yukarıdakilerin hiçbirinin dünyada hakikaten ve olması gerektiği şekilde var olmaması olacaktır.

Onurlu bir ivmeyi sürdürebilmek için, kişi yukarıdaki erdemlere sıkı sıkıya bağlanmalıdır, aksi hâlde varoluştaki daha küçük faktörler tarafından yenilip yutulacaklardır. Buna sahip olabilmek için, kişi daha iyi bir erkek olana kadar, mevcut bir muntazam kültüre ya da başka bir yüksek anlayışa sahip olup bunu kendisini bir arada tutmak için uygulaması gerekmektedir. Bunları da özetleyecek olursak, işte karşınızda Spiritüel Satanizm.

Bu yüksek şeylerden kopukluk, etrafta dolaşan yine başka bir değersiz erkekle ya da amacın hiçbir biçimini barındırmayan, evrimleşme ihtiyacı bile hissetmeyen, öteki hayvanla arbade arzulayan yine başka bir hayvanla sonuçlanacaktır. Galip gelen en temel güdüler, onlara sahip insanlara beyhude bir döngü içerisinde azap çektirirler, bu durumda kişi sadece zaptedilmeye müsait bir hayvan konumundadır, ve kişi diğer pek çok şey tarafından zaten köleleştirilmiştir, örneğin ihtiraslar, cehalet ve zihin ile ruhun karanlığı.

Yukarıdaki etkenler bırakın size kısa süreli "zevk" harici bir şey kazandırmayı, sizden esasen bütün gerçek başarı algınızı veya varoluşta yer edinmenin gerçek hissiyatını çalarlar. Kişinin sonunda dönüşebilmesi için, kendisinin en iyi hâlini yansıtmayan her şeyi bir kenara bırakmaları mantıklı olan olacaktır.

Spiritüel Satanizm, kişinin bunu yapabilmesi için gerekli olan bütün aletleri verir; eğer kişi bunu yapmıyorsa, bütün gün orada oturup kendisi hariç herkese dert yanmakta da özgürdür. Elbette, bu hayatta sorumluluk sahibi olmadığınız bazı şeyler vardır, fakat sorumlu OLDUĞUNUZ şeylere ve GELİŞTİREBİLECEĞİNİZ şeylere bakacak olursanız, yapmamış bulunduğunuz pek çok şeyin olduğunu göreceksiniz.

Kendinize karşı dürüst olmak burada fazlasıyla önemlidir. Bunu zihninizi veya ruhunuzu/ruh hâlinizi zedelemek maksadıyla değil, sadece kendinizi düzgünce tanımak amacıyla ele almalısınız.

Birisinin kendisinden daha yükseğe çıkabilmesi için önemli bir anahtar da, zihinlerinde kendilerinden daha önemli şeyleri bulundurmalarıdır. Örneğin, topluluk ya da Tanrılar. Buna uygun yaşanırsa, kişi persona sefaletinden, korkudan, küçük çaplılıktan, ve insanlara bela olmuş daha türlü türlü sorunun üstesinden ustalıkla gelecektir. Bu sorunlar tamamen kaybolmayacak olsalar da, epey bir minimize edileceklerdir.

Yıllar içinde, "sınırımda" olduğumu düşündüğüm pek çok an oldu. Sonrasında, her seferinde gerçek bir sınırın olmadığını fark ettim, çünkü "benim" sınırım özünde kendimin değil, bizim ortak hedeflerimizin sınırıydı. Bu anlattıklarım dengesiz yaşamaya teşvik edici bir formül değil, sadece kardeşliğin ve inancın gücünü göstermek için söylüyorum. Biz "kendimiz" sadece bu kadarını yapabiliriz.

Geriye dönüp baktığımda, bu topluluğu büyütmek için olan ciddi teşvikler sayesinde kendimi aşabildim, çünkü "kendim", önem sırasının en son vagonunda gelmekteydi.

Kendimiz oldukça önemliyiz, fakat kişi bu "benliğin" daha yüksek bir hâline dönüşmek istiyorsa, o zaman içimize bakıp, küçük olanlardan ziyade varlığın daha büyük amaçlarını bulmaya çalışmalıyız.

Dahası, ayrıca delüzyonel insanlar da bulunmakta [kişi ne kadar değersizse, delüzyonlar da bir o kadar direnir], kendilerinin çoktan mükemmel ve bütünleşmiş olduğunu, ve dünyanın sadece kendileri gibi bir şey var olduğu için onlara borçlu olduğunu düşünüyorlar. Bu hatalılık durumu, bin yüzüyle birlikte gelir, bunlara kişi bir şeyi bilmese de bildiğini düşünmesi, dünyanın her zaman "yanlış" olduğunu düşünmek, ve kendisinin her zaman "haklı" olduğunu düşünmek, kendisini komforlu bir reddediş hâline sokmak da dahildir. Erkek olarak evrimleşebilmek için bu, kişinin kafasından atılmalıdır. Eğer bu mentaliteye sahipseniz, henüz erkek olamamışsınızdır.

Hayat sizi ya kaba kuvvetle silkeleyecektir, ya da eğer yeterince korunaklıysanız, maalesef ki bütün bu potansiyelinizi bu delüzyon âleminde, tıpkı bugün Batılı erkeklerin komforlarında öldüğü gibi heba edeceksinizdir.

Erkek olmaktan bahsetmişken, aynı zamanda hatalarımızın farkına varmalı ve onları kabul etmeliyiz. Büyük miktarda sorumluluklara sahip olmak, genellikle en ağır testlere tabi tutulduğumuz yerdir, ve burada bir erkek oluş meydana gelir. Eğer hiç sorumluluğunuz yoksa ya da bunu bir aptal gibi kenara fırlatıyorsanız, işte bu bir erkek olarak dejenere olmanın hızlı tarifidir.

Burada "mükemmel" insan bakış açısından konuştuğumu düşünmeyin, çünkü ben de buradaki diğer erkekler gibi sürekli evrilme yörüngesindeyim. Belki sorumluluklar, hayatın güçleri, kadersel olaylar, veyahut da kapasiteler, bazı şeyleri benim için farklı kılmış olabilir, fakat genele vurduğumuzda, hepimizin kendimize özel fakat benzer olan yürümemiz gereken bir yolumuz var. Hepimiz benzer zorluklarla karşı karşıya geldik. Ben bunların hiçbirine yabancı değilim.

Elbette bana eleştiri sunanlar veyahut da geliştirmem gereken yerler yok değil, onlar için bile kendimi geliştirmek en iyisini yapmaya çalışıyorum. Her daim hepiniz için daha iyi olmayı kendime görev biliyorum. Bu kolay değil, ve ayrıca diğerlerini de kendileri için giyebilecekleri en büyük ayakkabıları giymeye [ÇN: yüksek standartlı iş yapmaya], hepimizi daha büyük milleri aşmak için ilham vermeye davet ederim.

Bunlar epey geniş konular olduğu için, kişi bu konu başlığına gelebilir ve üstüne çalışma gerektiren birkaç yeri net bir şekilde bulabilir. Bugünlerde etrafta bir sürü "maskülenlik" vaazları veren "erkek guruları" türemiş vaziyette, Spiritüel Satanistler olarak anlamamız gereken, bu insanların çalışamayacağı boyutlarda da çalışabilecek olduğumuzdur, ki bu da bilincin içsel yüzüdür, o da içteki bütün gücün gerçek kaynağıdır.


-Yüksek Rahip Hooded Cobra 666


⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻⸻


Yüksek Rahip Hoodedcobra666'nın forumlardaki vaazından çevrilmiştir.
"We believe in a God Almighty who stands above us; he has created the earth, the Fatherland, and the Volk, and he has sent us the Führer. Any human being who does not believe in God should be considered arrogant, megalomaniacal, and stupid and thus not suited for the SS." -Reichsführer-SS Heinrich Himmler

"There was a deliberately Jewish policy which had always protected the Armenians. [...] During the world war, the Armenians have led the espionage against the Turks, similar to the Jews against Germany." -Reichsleiter Alfred Rosenberg

Sieg Heil! ᛋᛋ

[email protected]
Aydinlikyol
Posts: 31
Joined: Sat Nov 04, 2023 8:40 pm

Re: |Çeviri| Bir Erkek Olarak Gelişebilmek

Post by Aydinlikyol »

Erkek olabilmek sıkıntılara göğüs germek pes etmemek düştüğünde biraz dinlenip tekrar ayağa kalkmak.Buyuk işlere yeltenmek hayatın bu görünen alemi anlamaya çalışmak özünü aramak.Benim anladığım bunlar Bright truth bey doğrumu anlamışım Bende kendimce çıkarımlar yapıyorum yazilarinizdan
Kayre Şeytan!
unforgiven
Posts: 556
Joined: Wed Aug 18, 2021 6:29 pm

Re: |Çeviri| Bir Erkek Olarak Gelişebilmek

Post by unforgiven »

Aydinlikyol wrote:
Sun Nov 19, 2023 7:19 pm
Bu yazılar bizzat Yüksek Rahip HoodedCobra666 tarafından yazılmış, bizim tarafımızdan ise Türkçeye çevrilmiştir. Yazının orijinali bize ait değildir.

Kayre Şeytan!
Kayre Apollo Azazel!
Post Reply