Necronomicon Meditasyonları

Bu forum Şeytan'la ve Demon'larıyla bir ilişki kurmak ve ciddi bir şekilde Spiritüel Satanizm, Demon'lar, Satanik Cadılık, Maji ve daha fazlası hakkında konuşmak isteyen, Türkçe konuşan kişiler içindir. Şeytan'ı ve Onun Demon'larını gerçek varlıklar olarak tanıyoruz, ve Onlarla iletişim kurup gelişimimiz için çalışıyoruz. Şeytan, İnsanlığın Yaratıcısıdır. Felsefi bir Satanist'seniz veya inancınız başka şekildeyse, inançlarınızı burada empoze etmeye çalışmayın.

Şeytan'ın düşmanlarına (Yahudiler, Hristiyanlar, Müslümanlar, vesaire) sempatizanlıkta veya destekte bulunanlar yasaklanacaktır.

Şeytan'a ve/veya Onun Demon'larına karşı hakaret ve küfürlere tolerans gösterilmeyecektir.

Şeytan'ın ve Onun Demon'larının kötü olduğuna inanıyorsanız burası sizin için değil, başka bir yer bulun.

Satanizm'den uzak, Yeni Çağ inançlarını ve benzeri şeyleri burada empoze etmeye çalışmayın.

Joy of Satan'a saldıran kişileri, grupları veya organizasyonları tanıtıp desteklemeye çalışmayın. Mesajlarınız silinir ve yasaklanırsınız.

Burada bizim düşünce biçimimizle ALAKASI OLMAYAN kanlı kurbanlar verme ve yasadışı eylemler gibi şeylerle uğraşmıyoruz. Yasalara saygılıyız. Yasadışı herhangi bir şey destekleyen herhangi biri yasaklanacaktır.

Nazik olun. Her şeyden önce eğitim ve saygı.

http://www.joyofsatan.com
http://www.joyofsatan.org
https://spirituelsatanizm.org/
Forum rules
Bu forum Şeytan'la ve Demon'larıyla bir ilişki kurmak ve ciddi bir şekilde Spiritüel Satanizm, Demon'lar, Satanik Cadılık, Maji ve daha fazlası hakkında konuşmak isteyen, Türkçe konuşan kişiler içindir. Şeytan'ı ve Onun Demon'larını gerçek varlıklar olarak tanıyoruz, ve Onlarla iletişim kurup gelişimimiz için çalışıyoruz. Şeytan, İnsanlığın Yaratıcısıdır. Felsefi bir Satanist'seniz veya inancınız başka şekildeyse, inançlarınızı burada empoze etmeye çalışmayın.

https://spirituelsatanizm.org/
User avatar
Bright Truth
Posts: 800
Joined: Wed Mar 25, 2020 1:00 am

Necronomicon Meditasyonları

Post by Bright Truth »

Bu meditasyon, Joy of Satan’daki orijinal sayfasından çevrilmiştir. “Ben” dili kullanılan yerler Yüksek Rahibe Maxine Dietrich’in kendi ağzındandır. Bazı yerlerde açıklayıcılığı sağlamak adına çevirmen notları eklenmiştir.


Maksimum etki için Necronomicon meditasyonları, gezegenlere uygun gerçekleştirilmelidir. Aşağıda belirtilen meditasyonların tarih ve zamanları Greenwich Uluslararası Zaman Dilimi’ne göre verilmiştir. Bu meditasyonlar, Necronomicon’un 1586 tarihli kopyasından alıntıdır. Necronomicon’un gerçekliği hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın. Bu meditasyonları uygularken, Necronomicon’un ne kadar güçlü ve gerçek olduğunu göreceksiniz. “Necronomicon”un çevirisi “Ölü Adların Kitabı”dır. Bu bir nekromansi kitabı değildir. Sadece bilgisizler buna inanır, ya da daha kötüsü, bunun bir “kurgu eseri” olduğunu düşünebilecek kadar aptal olanlar. Ancak gerçekte, titreşimleri [adları] kullanarak ruhu ilerletmek için talimatlar içeren bir büyü kitabıdır. Adlara “ölü” denmesinin sebebi binlerce yıldır kullanılmamalarıdır, özellikle sahte programlar olan Hristiyanlık ve İslâm’ın gelişinden sonra. Çakraları açmak için sunulan çoğu ana akım ve popüler metodların aksine [çakraları kökten yukarıya doğru açmayı öğütlerler ve bu da oldukça tehlikeli ve akıl dışıdır] bu küçük kısa kitap, oldukça doğru ve güvenli metodlar sunar. Dahası çakraları açma talimatları konusunda daha kesindir ve çakraların gezegenlerinin en uygun zaman aralığına kadar detay verir.


Üçüncü Gözü Açmak İçin Necronomicon Meditasyonu

Aşağıdaki meditasyon; güçlü, büyüyen bir dolunay sırasında gerçekleştirilmelidir. Ay küçülürken ya da zararlı burcu [Oğlak] ile düşüş burcundayken [Akrep] yapılmamalıdır. Bu meditasyon en iyi şekilde güçlü bir dolunay sırasında, Ay kendi burcu Yengeç’te ya da yüceldiği burç Boğa’dayken yapılır, başka bir zaman yaparsanız sadece vaktinizi boşa harcamış olursunuz. Antik atalarımız, güce giden yoldaki sabrın öneminin farkındaydı. Bu meditasyon, gece vakti ve mümkünse Ay ışığı altında yapılmalıdır.

1. Sessiz bir şekilde oturun ve üçüncü gözünüze odaklanın.

2. Nefes alın ve verin. Nefesinizi verirken Nanna’yı titretin: NNNNN-AAAAAĞĞĞĞĞ-NNNNN-AAAAAĞĞĞĞĞ

3. Titreşimi üçüncü gözünüzde HİSSETMENİZ oldukça önemlidir. Bu yüzden titreşimi uygun bir şekilde yakaladığınızdan emin olun.

4. Ciğerlerinizi zorlamayın. Tekrarlar arasında ekstra nefeslerle soluklanabilirsiniz.

5. Bunu 30 kez yapın.

6. Üçüncü gözünüzün gümüş bir ışıkla parıldadığını imgeleyin. Üçüncü Gözün rengi gümüştür. [NOT: Gümüş rengi, gri renkte değildir. Gümüş parlaktır, gri ise soluktur. Dikkatli olun.]

BİRİNCİ ADIMDAN ALTINCI ADIMA KADAR OLAN TÜM İŞLEM AYNI ANDA TEK BİR ADIMDA YAPILMALIDIR.

7. Titreşimi bitirdiğinizde, verilen mühre odaklanarak üstüne birkaç dakika meditasyon yapın.

Image


Boğaz Çakrası İçin Necronomicon Meditasyonu


ÜÇÜNCÜ GÖZ İÇİN OLANI GERÇEKLEŞTİRMEDEN BU MEDİTASYONU YAPMAYIN.

Bu meditasyon, aşağıda verilen tarihlerden birinde yapılmalıdır. Merkür’ün enerjileri güçlü ve zirvede olmalıdır, yoksa vaktinizi boşa harcamış olursunuz. Merkür, kendi yönettiği burçlar olan İkizler ya da Başak’ta veya yükseldiği burcu Kova’da olmalıdır. Bu meditasyonu asla Merkür gerilemedeyken ve Yay, Balık veya Aslan burçlarındayken yapmayın.

Hepsini tek seferde uygulayın:

1. Ellerinizi birleştirip parmaklarınızı serçe parmak harici kenetleyin. Serçe parmaklarınızı uzatın ve birbirine tümüyle temas ettirin. Serçe parmaklar ve Mercury Mount’lar [Not: Bu terim, Google’da arayabilmeniz adına çevrilmemiştir.] baştan sona güzelce birbiriyle temas hâlinde olmalıdır.

2. Boğaz Çakranıza odaklanın ve onu mavi, dönen bir girdap olarak imgeleyin.

3. Direkt olarak dolunaydan Boğaz Çakranıza enerji soluyun.

4. Nefes verirken “NEBO”yu titretin. Boğaz Çakranızda *hissedebilmeniz* için sesinize ayar çekmeniz gerekebilir. Uzun bir soluk verişte mantrayı titretin.

NNN-EEEYYY-BBB-OOOĞĞĞ

Boğaz Çakranıza odaklanmış ve ellerinizle mudra’yı yaparken bunu 12 kez titretin. Bu meditasyon, büyüyen Dolunay sırasında yapılmalıdır, Merkür tam gücündeyken.

5. Meditasyonu bitirdiğinizde, verilen mühre odaklanarak üstüne birkaç dakika meditasyon yapın.

NOT: Tercih edebileceğiniz farklı bir mantra da “NİNNGHİZHİDDA”dır. Ben bu mantradan daha iyi verim aldım. Thoth [Ninnghizhida] iletişimin çakrası olan Boğaz Çakrasını yönetir.
Size tavsiyem, hangi mantraya daha çok çekiliyorsanız onu tercih edin.

Image


Kalp Çakrası İçin Necronomicon Meditasyonu

DİĞER ÇAKRALAR İÇİN OLANLARI [ÜÇÜNCÜ GÖZ, BOĞAZ] GERÇEKLEŞTİRMEDEN BU MEDİTASYONU YAPMAYIN.

Ön Meditasyon:
Ön meditasyonu Venüs’ün enerjileri güçlüyken gerçekleştirin. Venüs, kendi burçları olan Boğa ile Terazi veya yüceldiği burç olan Balık’tayken güçlüdür. Bu meditasyonu asla Venüs gerilemedeyken ya da Akrep, Koç ve Başak burçlarındayken gerçekleştirmeyin.

1. Kalp çakranıza odaklanın.

Kalp çakranıza enerji soluyun ve beyaz ışıkla parladığını imgeleyin. “Onun rengi en saf beyazdır.”

3. Nefes verirken kafanızı öne eğin, böylece Kalp Çakranızı hissedebilirsiniz. Ancak çok fazla eğmeyin, rahat olacağınız ölçüde eğerek İnanna’yı titretin. “İİİİİİ-NNNNNN-AAAĞĞĞ-NNNNNN-AAAĞĞĞ.”

4. Bunu 15 kez tekrar edin.

Meditasyonun İkinci Adımı: Bu meditasyonun iki adımı vardır, çünkü bu çakra geçiş ara noktasıdır ve üst ile alt çakralar arasındaki bağlayıcıdır. Sembolü ateş ile birleşmiş sudur- kökensel olarak Gebo rünüdür. Astaroth/İnanna bu çakrayı yönetir.

1. En parlak hâlindeyken dışarı çıkıp dolunayın altına geçin [tercihen].

2. Nefes alırken, Ay’dan çıkan gümüş renkteki sıvı enerjilerin Kalp Çakranıza girip çakrayı parlattığını imgeleyin. Bu enerji sıvı hâldeki cıva gibidir. Ay’dan size doğru bir akarsudan inercesine indiğini imgeleyin.

3. Nefes verirken kafanızı öne eğin, böylece Kalp Çakranızı hissedebilirsiniz. Ancak çok fazla eğmeyin, rahat olacağınız ölçüde eğerek İnanna’yı titretin. “İİİİİİ-NNNNNN-AAAĞĞĞ-NNNNNN-AAAĞĞĞ.”

4. Bunu 15 kez tekrar edin.

Hemen sonraki gün, Güneş’in altına geçin ve yukarıdakinin aynısını yapın, ancak bu sefer altın renkteki sıvı enerjiyi kullanın.

1. Güneş, en parlak hâlindeyken Güneş’in altına çıkın [tercihen].

2. Nefes alırken, Güneş’ten gelen altın renkteki sıvı enerjilerin Kalp Çakranıza girip çakrayı altın-beyaz renkte parlattığını imgeleyin.

3. Nefes verirken kafanızı öne eğin, böylece Kalp Çakranızı hissedebilirsiniz. Ancak çok fazla eğmeyin, rahat olacağınız ölçüde eğerek İnanna’yı titretin. “İİİİİİ-NNNNNN-AAAĞĞĞ-NNNNNN-AAAĞĞĞ.”

“İİİİİİ-NNNNNN-AAAĞĞĞ-NNNNNN-AAAĞĞĞ.”

4. Bunu 15 kez tekrar edin.

Birinci ve ikinci adımları bitirdiğinizde, verilen mühre odaklanarak üstüne birkaç dakika meditasyon yapın.

Image


Güneş Çakrası İçin Necronomicon Meditasyonu

DİĞER ÇAKRALAR İÇİN OLANLARI [ÜÇÜNCÜ GÖZ, BOĞAZ, KALP] GERÇEKLEŞTİRMEDEN BU MEDİTASYONU YAPMAYIN.

Bu meditasyon, gündüz vakti yapılmalıdır. Tercihen 10:00 ile 14:00 saatleri arasında Güneş, enerjilerini en güçlü şekilde yayarken direkt olarak Güneş’in altında yapılabilir. Güneş, kendi burcu olan Aslan ile yüceldiği burç olan Koç’ta iken enerjilerinin zirvesindedir. Diğer tek bir seçenek ise Güneş’in 0 derece ile Yengeç’e girdiği Yaz Gündönümü’dür. Güneş, Terazi ya da Kova burçlarındayken asla bu meditasyonu gerçekleştirmeyin.

1. Ellerinizi kenetleyin, ancak yüzük parmaklarınızı uzatın ve temas hâlinde tutun. Diğer parmaklarınız kenetli şekilde kalacak.

2. Güneş Çakranıza odaklanın ve döndüğünü imgeleyin. Düzgünce hizalandığından emin olun.

3. Güneş’ten enerji çekerek Güneş Çakranıza soluyun.

4. Nefes verişinizde, Güneş Çakranızdaki titreşimi yakalayabilmek adına kafanızı öne eğin ve “Şamaş”ı titretin:
ŞŞŞŞ-AAAĞĞĞ-MMMM-AAAĞĞĞ-ŞŞŞŞ

5. Yukarıdaki nefes alıp verme ve titretme adımını 20 kez tekrarlayın.

Meditasyonu bitirdiğinizde, verilen mühre odaklanarak üstüne birkaç dakika meditasyon yapın.

Image


Sakral Çakra İçin Necronomicon Meditasyonu

DİĞER ÇAKRALAR İÇİN OLANLARI [ÜÇÜNCÜ GÖZ, BOĞAZ, KALP, GÜNEŞ] GERÇEKLEŞTİRMEDEN BU MEDİTASYONU YAPMAYIN.

Bu meditasyon gece vakti, Mars gücünün zirvesindeyken yapılmalıdır. Mars, kendi burcu olan Koç ile yardımcı yöneticisi olduğu Akrep veya yüceldiği burç olan Oğlak’ta iken gücünün zirvesindedir. Bu meditasyonu asla Mars gerilemedeyken ya da Terazi, Boğa ve Yengeç burçlarındayken gerçekleştirmeyin.

1. Sakral Çakranıza odaklanın. Nefes alırken Sakral Çakranıza enerji soluyun ve nefes verirken de kafanızı öne eğerek “NERGAL”i titretin.
NNN-EEEYYY-RRR-GGGG-EEEYYY-LLL — R’leri bastırın, tıpkı bir motor gibi.

2. Bunu 8 kez tekrar edin.

Meditasyonu bitirdiğinizde, verilen mühre odaklanarak üstüne birkaç dakika meditasyon yapın.

Image


Taç Çakrası İçin Necronomicon Meditasyonu

DİĞER ÇAKRALAR İÇİN OLANLARI [ÜÇÜNCÜ GÖZ, BOĞAZ, KALP, GÜNEŞ, SAKRAL] GERÇEKLEŞTİRMEDEN BU MEDİTASYONU YAPMAYIN.

Bu meditasyon, Jüpiter’in enerjileri güçlüyken gerçekleştirilmelidir. Jüpiter, kendi burcu olan Yay ile yardımcı yöneticisi olduğu Balık veya yüceldiği burç olan Yengeç’te iken gücünün zirvesindedir. Bu meditasyonu asla Jüpiter gerilemedeyken ya da İkizler, Başak ve Oğlak burçlarındayken gerçekleştirmeyin.

1. Taç Çakranıza odaklanın. Nefes alırken çakraya enerji soluyun ve verirken de “MARDUK”u titretin: MMMM-AAAĞĞĞ-RRRR-DDDDDD-UUUUU-KKKKKK
R’leri bastırın, tıpkı bir motor gibi. K ise gırtlaktandır ve boğazın arka kısmından gelir.

2. Bunu 10 kez tekrar edin.

Meditasyonu bitirdiğinizde, verilen mühre odaklanarak üstüne birkaç dakika meditasyon yapın.

Image


Kök Çakrası İçin Necronomicon Meditasyonu

DİĞER ÇAKRALAR İÇİN OLANLARI [ÜÇÜNCÜ GÖZ, BOĞAZ, KALP, GÜNEŞ, SAKRAL, TAÇ] GERÇEKLEŞTİRMEDEN BU MEDİTASYONU YAPMAYIN.

Bu meditasyonu asla Satürn gerilemedeyken ya da Koç, Aslan ve Yengeç burçlarındayken gerçekleştirmeyin.

1. Kök Çakranıza odaklanın. Nefes alırken çakraya enerji soluyun ve verirken de çenenizi göğsünüze bastırarak “NİNİB”i titretin:

NNNNN-İİİİİİ-NNNNN-İİİİİİ-BBBBBB

2. Bunu 4 kez tekrar edin.

Meditasyonu bitirdiğinizde, verilen mühre odaklanarak üstüne birkaç dakika meditasyon yapın.

Image
Image
User avatar
Bright Truth
Posts: 800
Joined: Wed Mar 25, 2020 1:00 am

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Bright Truth »

Tüm adanmış ve henüz adanmamış okurlarımıza esenlikler,

Bu gece Necronomicon meditasyonlarına başlamak için güzel bir tarih. Bu yüzden bu günün şerefine bu meditasyonlar çevrilip hizmetinize sunulmuştur. Üçüncü Göz ile birlikte bu gece başlayabilirsiniz. Meditasyonlarınızda başarılar dileriz!

İyi günler.
Image
User avatar
Wotan's Druid
Posts: 55
Joined: Thu Nov 25, 2021 5:51 pm

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Wotan's Druid »

Bright Truth wrote:
Sun Dec 19, 2021 1:12 pm
Tüm adanmış ve henüz adanmamış okurlarımıza esenlikler,

Bu gece Necronomicon meditasyonlarına başlamak için güzel bir tarih. Bu yüzden bu günün şerefine bu meditasyonlar çevrilip hizmetinize sunulmuştur. Üçüncü Göz ile birlikte bu gece başlayabilirsiniz. Meditasyonlarınızda başarılar dileriz!

İyi günler.

teşekkürler,peki necronomicon meditasyonlarını rünik mantralar ile birleştirebilir miyiz?Ve şu imgelediğimiz ilginç şekiller,bunları imgelemenin ne kadar artısı var?Artısı nedir?


https://www.quora.com/Do-Norwegian-men-like-black-women

Attığın site pek güvenli değil,yüksek ihtimal internette güvenlisi de yok.Antropoloji Yahudilerin oyuncağı olmuş,doğru bilgileri ayıklamak da beni aşar.Bunlar doğrultusunda ırkımı belirlemek için Odhala ile büyü yapmadan sonuç alamayacağım.Ama anlayamıyorum,büyüyü yaptıktan sonra ırkımın x olduğunu nasıl anlayacağım?İçimde güçlü bir x ırkına ait olma gibisinden bir şey mi hissedeceğim?
User avatar
Bright Truth
Posts: 800
Joined: Wed Mar 25, 2020 1:00 am

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Bright Truth »

Wotan's Druid wrote:
Sun Dec 19, 2021 1:41 pm
teşekkürler,peki necronomicon meditasyonlarını rünik mantralar ile birleştirebilir miyiz?Ve şu imgelediğimiz ilginç şekiller,bunları imgelemenin ne kadar artısı var?Artısı nedir?


https://www.quora.com/Do-Norwegian-men-like-black-women

Attığın site pek güvenli değil,yüksek ihtimal internette güvenlisi de yok.Antropoloji Yahudilerin oyuncağı olmuş,doğru bilgileri ayıklamak da beni aşar.Bunlar doğrultusunda ırkımı belirlemek için Odhala ile büyü yapmadan sonuç alamayacağım.Ama anlayamıyorum,büyüyü yaptıktan sonra ırkımın x olduğunu nasıl anlayacağım?İçimde güçlü bir x ırkına ait olma gibisinden bir şey mi hissedeceğim?
Esenlikler,

Hayır, birleştiremezsiniz. Necronomicon mantraları ile rünler farklı iki tür güç sözcüğüdür. Bu meditasyon, adı üstünde "Necronomicon" mantraları üzerine yoğunlaşmıştır, ki bunlar da Tanrıların antik adlarıdır.

Diğer sorunuza yönelikse ben kendim denemedim ancak bu rünün, bu amaçlı kullanıldığını biliyorum. Muhtemelen dediğiniz gibi. Ben kendi adıma meditasyonda geliştikçe tüm şüphelerimden arındım, ekstra bir çalışma yapmadığım için süreç nasıl işliyor bilmiyorum.

İyi günler.
Image
User avatar
Baroness Blossom
Posts: 287
Joined: Thu Aug 19, 2021 7:32 am

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Baroness Blossom »

Şey inanna mantrası 3. Göz ve nanna mantrasıda boğaz için değil miydi ? Ve sorduğum sorulara cevap verir misiniz ?
Biz insanları insanlardan değil insanları insan olmayanlardan ayrıyoruz
Praise Father Satan
Praise Mother Lilith
Image Image

Şeytan'ın Günü Ritüel'iviewtopic.php?f=29&t=66016
User avatar
Bright Truth
Posts: 800
Joined: Wed Mar 25, 2020 1:00 am

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Bright Truth »

Baroness Blossom wrote:
Sun Dec 19, 2021 2:06 pm
Şey inanna mantrası 3. Göz ve nanna mantrasıda boğaz için değil miydi ? Ve sorduğum sorulara cevap verir misiniz ?
Esenlikler,

Bu bilgiler güncelleniyor. En son forumlarda 6. Çakra ve Üçüncü Göz için Nanna olduğu söylenmişti. En son bu söylendiği için ve orijinal yazıda da böyle yazdığı için değiştirmedim.

Sorularınızı tekrar sorabilirsiniz ancak cevap vermediysem muhtemelen bilgi sahibi değilimdir.

İyi akşamlar.
Image
User avatar
Thersthara
Posts: 38
Joined: Thu Nov 11, 2021 7:38 pm

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Thersthara »

Bright Truth wrote:
Sun Dec 19, 2021 2:52 pm
Baroness Blossom wrote:
Sun Dec 19, 2021 2:06 pm
Şey inanna mantrası 3. Göz ve nanna mantrasıda boğaz için değil miydi ? Ve sorduğum sorulara cevap verir misiniz ?
Esenlikler,

Bu bilgiler güncelleniyor. En son forumlarda 6. Çakra ve Üçüncü Göz için Nanna olduğu söylenmişti. En son bu söylendiği için ve orijinal yazıda da böyle yazdığı için değiştirmedim.

Sorularınızı tekrar sorabilirsiniz ancak cevap vermediysem muhtemelen bilgi sahibi değilimdir.

İyi akşamlar.
Esenlikler,

Anlamadığım bazı kısımlar var mesela bu gece 3. göz meditasyonuna başlamak için uygun ama bu günü birlik bir meditasyon mu? şimdi yaptım diyelim yarın devam mı edeceğim? ne kadar süre devam etmeliyim öyleyse eğer?

ayrıca diğer çakralara başlayabilmek için uygun tarihler nelerdir? biliyorsanız paylaşır mısınız benimle
Image

When the dark clouds recede and the dawn of Satan comes, the Sun will burn their mortal flesh

Hail Satan!
Hail Lilith!
Hail Sekhmet!
Hail Beelzebub!
Hail Astarte!
Hail Apollo!
Hail all Gods of Du'at
Hail all the children of Satan!
User avatar
Bright Truth
Posts: 800
Joined: Wed Mar 25, 2020 1:00 am

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Bright Truth »

Thersthara wrote:
Sun Dec 19, 2021 5:45 pm
Esenlikler,

Anlamadığım bazı kısımlar var mesela bu gece 3. göz meditasyonuna başlamak için uygun ama bu günü birlik bir meditasyon mu? şimdi yaptım diyelim yarın devam mı edeceğim? ne kadar süre devam etmeliyim öyleyse eğer?

ayrıca diğer çakralara başlayabilmek için uygun tarihler nelerdir? biliyorsanız paylaşır mısınız benimle
Esenlikler,

Hayır, devam etmeyeceksiniz. Bugün yapıp bitireceksiniz. Daha sonra uygun bir tarihte Boğaz Çakrası ile devam edeceksiniz.

Tarihlerin hepsini çıkarmam mümkün değil, ancak JoS-Astro'dan takip edebilirsiniz. Bir gezegen, bir burçta zaten ortalama 1 ay kadar kalıyor. Ara sıra takip etseniz bir şekilde öğrenirsiniz. Hangi gezegenin hangi burçta olması gerektiği zaten yazıyor.

İyi akşamlar.
Image
User avatar
Macellaio(Kasap)
Posts: 122
Joined: Sun Dec 20, 2020 5:13 pm

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Macellaio(Kasap) »

Bu ismi neden aldığını biliyor musunuz? Necronomicon benim bildiğim kadarıyla tamamen bir Necromancy rivayeti. İçinde ölü diriltme gibi pek çok saçma sapan ritüelin bulunduğuna ve dünyada bir yerde saklı olduğuna inanılan bir kitap olarak geçer. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
"Darkness is light turned inside out"
-Beelzebub/Baal
[email protected]
Image
User avatar
Bright Truth
Posts: 800
Joined: Wed Mar 25, 2020 1:00 am

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Bright Truth »

Macellaio(Kasap) wrote:
Sun Dec 19, 2021 7:26 pm
Bu ismi neden aldığını biliyor musunuz? Necronomicon benim bildiğim kadarıyla tamamen bir Necromancy rivayeti. İçinde ölü diriltme gibi pek çok saçma sapan ritüelin bulunduğuna ve dünyada bir yerde saklı olduğuna inanılan bir kitap olarak geçer. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Esenlikler,

Yazının başında bunun açıklaması var.
Bu meditasyonlar, Necronomicon’un 1586 tarihli kopyasından alıntıdır. Necronomicon’un gerçekliği hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın. Bu meditasyonları uygularken, Necronomicon’un ne kadar güçlü ve gerçek olduğunu göreceksiniz. “Necronomicon”un çevirisi “Ölü Adların Kitabı”dır. Bu bir nekromansi kitabı değildir. Sadece bilgisizler buna inanır, ya da daha kötüsü, bunun bir “kurgu eseri” olduğunu düşünebilecek kadar aptal olanlar. Ancak gerçekte, titreşimleri [adları] kullanarak ruhu ilerletmek için talimatlar içeren bir büyü kitabıdır. Adlara “ölü” denmesinin sebebi binlerce yıldır kullanılmamalarıdır, özellikle sahte programlar olan Hristiyanlık ve İslâm’ın gelişinden sonra. Çakraları açmak için sunulan çoğu ana akım ve popüler metodların aksine [çakraları kökten yukarıya doğru açmayı öğütlerler ve bu da oldukça tehlikeli ve akıl dışıdır] bu küçük kısa kitap, oldukça doğru ve güvenli metodlar sunar. Dahası çakraları açma talimatları konusunda daha kesindir ve çakraların gezegenlerinin en uygun zaman aralığına kadar detay verir.
İyi akşamlar.
Image
User avatar
Macellaio(Kasap)
Posts: 122
Joined: Sun Dec 20, 2020 5:13 pm

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Macellaio(Kasap) »

Bright Truth wrote:
Sun Dec 19, 2021 7:29 pm
Macellaio(Kasap) wrote:
Sun Dec 19, 2021 7:26 pm
Bu ismi neden aldığını biliyor musunuz? Necronomicon benim bildiğim kadarıyla tamamen bir Necromancy rivayeti. İçinde ölü diriltme gibi pek çok saçma sapan ritüelin bulunduğuna ve dünyada bir yerde saklı olduğuna inanılan bir kitap olarak geçer. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Esenlikler,

Yazının başında bunun açıklaması var.
Bu meditasyonlar, Necronomicon’un 1586 tarihli kopyasından alıntıdır. Necronomicon’un gerçekliği hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın. Bu meditasyonları uygularken, Necronomicon’un ne kadar güçlü ve gerçek olduğunu göreceksiniz. “Necronomicon”un çevirisi “Ölü Adların Kitabı”dır. Bu bir nekromansi kitabı değildir. Sadece bilgisizler buna inanır, ya da daha kötüsü, bunun bir “kurgu eseri” olduğunu düşünebilecek kadar aptal olanlar. Ancak gerçekte, titreşimleri [adları] kullanarak ruhu ilerletmek için talimatlar içeren bir büyü kitabıdır. Adlara “ölü” denmesinin sebebi binlerce yıldır kullanılmamalarıdır, özellikle sahte programlar olan Hristiyanlık ve İslâm’ın gelişinden sonra. Çakraları açmak için sunulan çoğu ana akım ve popüler metodların aksine [çakraları kökten yukarıya doğru açmayı öğütlerler ve bu da oldukça tehlikeli ve akıl dışıdır] bu küçük kısa kitap, oldukça doğru ve güvenli metodlar sunar. Dahası çakraları açma talimatları konusunda daha kesindir ve çakraların gezegenlerinin en uygun zaman aralığına kadar detay verir.
İyi akşamlar.
https://satanisgod.org/www.angelfire.co ... micon.html bu yazıyı okudum biraz önce. Öğrendiklerimin aslını şimdi anladım. Teşekkürler aydınlattığınız ve yol gösterdiğiniz için iyi akşamlar.
"Darkness is light turned inside out"
-Beelzebub/Baal
[email protected]
Image
Perla
Posts: 78
Joined: Tue Jul 21, 2020 8:18 am

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Perla »

Teşekkürler Bright Truth,

Niyetimde yoktu ani kararla gece bende başladım. Güneşi öğlen yapın demişsiniz. Bende güneş ve diğerlerini öğlen yapıcam. Kolay ve kısa. Güzel. Peki bu şekil toplam kaç gün sürecek?
User avatar
Bright Truth
Posts: 800
Joined: Wed Mar 25, 2020 1:00 am

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Bright Truth »

Perla wrote:
Sun Dec 19, 2021 9:27 pm
Teşekkürler Bright Truth,

Niyetimde yoktu ani kararla gece bende başladım. Güneşi öğlen yapın demişsiniz. Bende güneş ve diğerlerini öğlen yapıcam. Kolay ve kısa. Güzel. Peki bu şekil toplam kaç gün sürecek?
Esenlikler,

Bugün sadece Üçüncü Göz için uygun. Bu tekrar edilecek bir meditasyon değildir. Aylara, hatta yıllara yayılarak yapılan bir meditasyondur. Asıl önemli olan nokta çakraları yöneten gezegenlerin güçlü olmasıdır. Her çakranın meditasyondan önceki açıklamasında bunlar yazıyor. Örneğin Güneş, Koç ya da Aslan'da olmadan yapsanız bile bir etkisi olmayacaktır. Hatta düşüşte olduğu ya da zararlı olduğu burçta yaparsanız kötü etkileri bile olabilir (Böyle bir şey duymadım ancak yazılanlardan tahmin yürütüyorum).

İyi geceler.
Image
Perla
Posts: 78
Joined: Tue Jul 21, 2020 8:18 am

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Perla »

sırayla yapılacak sandım. :D :oops: üçüncü göz + boğaz yaptım, yarında güneş yaparım diyordum. şimdi netleşti. Hepsinin kendi zamanları var, karelerdeki gibi.
User avatar
SimyacıAbuzer07
Posts: 33
Joined: Sun Aug 22, 2021 10:14 pm
Location: Sagitarius A blackhole

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by SimyacıAbuzer07 »

çakra medleri arasındaki baya zaman olabilir işlem zamanları belli olduğundan o zman ara ara ypaılacak bişey bu gün gün değil?
Eyyy satanist ertem sen yahwehyi yıllarca heryerinden öptün ben bir kundalini yılanını öpmüşüm az mı? ...çok mu?

Image
User avatar
Baroness Blossom
Posts: 287
Joined: Thu Aug 19, 2021 7:32 am

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Baroness Blossom »

Bright Truth wrote:
Sun Dec 19, 2021 2:52 pm
Baroness Blossom wrote:
Sun Dec 19, 2021 2:06 pm
Şey inanna mantrası 3. Göz ve nanna mantrasıda boğaz için değil miydi ? Ve sorduğum sorulara cevap verir misiniz ?
Esenlikler,

Bu bilgiler güncelleniyor. En son forumlarda 6. Çakra ve Üçüncü Göz için Nanna olduğu söylenmişti. En son bu söylendiği için ve orijinal yazıda da böyle yazdığı için değiştirmedim.

Sorularınızı tekrar sorabilirsiniz ancak cevap vermediysem muhtemelen bilgi sahibi değilimdir.

İyi akşamlar.
Şey zaten forumlarda sorduğumdan burada sormiyacam onun yerine yeni 2 soru sorucam burada
1. 6. çakra için neden necronomicon meditasyonu yok ?
2. Gümüş rengi için örnek bir renk verir misiniz ? Cidden gri ile gümüş'ü çok karıştırıyorum ve bu yüzdende bu rengi yanlışlıkla herhangi bir çakra üzeribde kullanmak istemiyorum
Biz insanları insanlardan değil insanları insan olmayanlardan ayrıyoruz
Praise Father Satan
Praise Mother Lilith
Image Image

Şeytan'ın Günü Ritüel'iviewtopic.php?f=29&t=66016
User avatar
Bright Truth
Posts: 800
Joined: Wed Mar 25, 2020 1:00 am

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Bright Truth »

SimyacıAbuzer07 wrote:
Mon Dec 20, 2021 11:13 am
çakra medleri arasındaki baya zaman olabilir işlem zamanları belli olduğundan o zman ara ara ypaılacak bişey bu gün gün değil?
Esenlikler,

Evet, dediğiniz gibi. Uygun zaman geldikçe yapacaksınız.

İyi günler.
Image
User avatar
Bright Truth
Posts: 800
Joined: Wed Mar 25, 2020 1:00 am

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Bright Truth »

Baroness Blossom wrote:
Mon Dec 20, 2021 11:14 am
Şey zaten forumlarda sorduğumdan burada sormiyacam onun yerine yeni 2 soru sorucam burada
1. 6. çakra için neden necronomicon meditasyonu yok ?
2. Gümüş rengi için örnek bir renk verir misiniz ? Cidden gri ile gümüş'ü çok karıştırıyorum ve bu yüzdende bu rengi yanlışlıkla herhangi bir çakra üzeribde kullanmak istemiyorum
Esenlikler,

1- 3. Göz var. Bir şekilde onun açılması 6. Çakra ile bağlantılıdır, o yüzden eklenmemiştir.

2- Gümüş renk, Ay ve cıva gibi parlaktır. Gri renk ile çalıştığımda soğuk, çürütücü ve durağan olduğunu gözlemledim. Gümüş renk ise oldukça hoş bir renktir, ruhani bir renktir.

İyi günler.
Image
User avatar
SimyacıAbuzer07
Posts: 33
Joined: Sun Aug 22, 2021 10:14 pm
Location: Sagitarius A blackhole

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by SimyacıAbuzer07 »

6. çakra yok onu ne yapacaz
Eyyy satanist ertem sen yahwehyi yıllarca heryerinden öptün ben bir kundalini yılanını öpmüşüm az mı? ...çok mu?

Image
User avatar
Bright Truth
Posts: 800
Joined: Wed Mar 25, 2020 1:00 am

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Bright Truth »

SimyacıAbuzer07 wrote:
Mon Jan 03, 2022 1:30 pm
6. çakra yok onu ne yapacaz
Esenlikler,

Önceki yorumumda da belirttiğim gibi muhtemelen onun açılışı 3. Göz ile bağlantılı ve bu yüzden Altıncı Çakra yerine 3. Göz verilmiş.

İyi günler.
Image
User avatar
SimyacıAbuzer07
Posts: 33
Joined: Sun Aug 22, 2021 10:14 pm
Location: Sagitarius A blackhole

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by SimyacıAbuzer07 »

sonuç olarak oradaki titreşimleri 3ç göze yapacağız ama dimi? 6ya değil
Eyyy satanist ertem sen yahwehyi yıllarca heryerinden öptün ben bir kundalini yılanını öpmüşüm az mı? ...çok mu?

Image
User avatar
Bright Truth
Posts: 800
Joined: Wed Mar 25, 2020 1:00 am

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Bright Truth »

SimyacıAbuzer07 wrote:
Tue Jan 04, 2022 11:28 am
sonuç olarak oradaki titreşimleri 3ç göze yapacağız ama dimi? 6ya değil
Esenlikler,

Evet, Üçüncü Göze titreteceksiniz.

İyi günler.
Image
User avatar
Bright Truth
Posts: 800
Joined: Wed Mar 25, 2020 1:00 am

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Bright Truth »

Tüm SS kardeşlerimize esenlikler,

Vaktinde bu meditasyonlar için "tek günlük" olduğunu söylemiştim, ancak yeni bir bilgi geldi. Bu meditasyonları başladığınız günden itibaren 3 gün, 40 gün, ya da aylar boyu devam ettirebilirsiniz.

İyi geceler.
Image
Ποσειδών666
Posts: 40
Joined: Fri Oct 29, 2021 5:19 pm

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Ποσειδών666 »

Bright Truth wrote:
Fri Jan 14, 2022 1:12 am
Tüm SS kardeşlerimize esenlikler,

Vaktinde bu meditasyonlar için "tek günlük" olduğunu söylemiştim, ancak yeni bir bilgi geldi. Bu meditasyonları başladığınız günden itibaren 3 gün, 40 gün, ya da aylar boyu devam ettirebilirsiniz.

İyi geceler.
Bugün de dahil olmak üzere herhangi bir gün başlayabiliriz, değil mi? Ne kadar süreceği de bize bağlı sanırsam..?
User avatar
Bright Truth
Posts: 800
Joined: Wed Mar 25, 2020 1:00 am

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Bright Truth »

Ποσειδών666 wrote:
Fri Jan 14, 2022 1:56 pm
Bugün de dahil olmak üzere herhangi bir gün başlayabiliriz, değil mi? Ne kadar süreceği de bize bağlı sanırsam..?
Esenlikler,

Üçüncü Göz için olanına 17 Ocak'ta başlamalısınız, 16 Şubat'ta da Boğaz Çakrasınınkine başlayabilirsiniz. Kalp içinse biraz beklemeniz gerekecek, Nisan gibi o da. Bir kardeşimiz tarihleri çevirmişti, onun yazısına bakabilirsiniz. Ve evet, ne kadar süreceği size bağlı ancak başlama tarihi çok net ve önemli nokta, orada dikkatli olmanız gerekiyor.

İyi akşamlar.
Image
User avatar
unforgiven
Posts: 166
Joined: Wed Aug 18, 2021 6:29 pm

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by unforgiven »

Bright Truth wrote:
Fri Jan 14, 2022 4:23 pm
Ποσειδών666 wrote:
Fri Jan 14, 2022 1:56 pm
Bugün de dahil olmak üzere herhangi bir gün başlayabiliriz, değil mi? Ne kadar süreceği de bize bağlı sanırsam..?
Esenlikler,

Üçüncü Göz için olanına 17 Ocak'ta başlamalısınız, 16 Şubat'ta da Boğaz Çakrasınınkine başlayabilirsiniz. Kalp içinse biraz beklemeniz gerekecek, Nisan gibi o da. Bir kardeşimiz tarihleri çevirmişti, onun yazısına bakabilirsiniz. Ve evet, ne kadar süreceği size bağlı ancak başlama tarihi çok net ve önemli nokta, orada dikkatli olmanız gerekiyor.

İyi akşamlar.
Esenlikler,

Normal yaptığımız Çakra meditasyonları ile Necronomicon meditasyonları arasındaki fark ne?

Sanırım Necronomicon meditasyonları daha güçlü olmalı?
Tek isteğim komedi tanrısı olmak🤣

[email protected]
Ποσειδών666
Posts: 40
Joined: Fri Oct 29, 2021 5:19 pm

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Ποσειδών666 »

Bright Truth wrote:
Fri Jan 14, 2022 4:23 pm
Ποσειδών666 wrote:
Fri Jan 14, 2022 1:56 pm
Bugün de dahil olmak üzere herhangi bir gün başlayabiliriz, değil mi? Ne kadar süreceği de bize bağlı sanırsam..?
Esenlikler,

Üçüncü Göz için olanına 17 Ocak'ta başlamalısınız, 16 Şubat'ta da Boğaz Çakrasınınkine başlayabilirsiniz. Kalp içinse biraz beklemeniz gerekecek, Nisan gibi o da. Bir kardeşimiz tarihleri çevirmişti, onun yazısına bakabilirsiniz. Ve evet, ne kadar süreceği size bağlı ancak başlama tarihi çok net ve önemli nokta, orada dikkatli olmanız gerekiyor.

İyi akşamlar.
Bu meditasyonlar en uygun gezegen yerleşimlerinde yapıldığından dolayı çakralar için maksimum verim alınacak, değil mi?
User avatar
Wotan's Druid
Posts: 55
Joined: Thu Nov 25, 2021 5:51 pm

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Wotan's Druid »

Bright Truth wrote:
Fri Jan 14, 2022 4:23 pm
Ποσειδών666 wrote:
Fri Jan 14, 2022 1:56 pm
Bugün de dahil olmak üzere herhangi bir gün başlayabiliriz, değil mi? Ne kadar süreceği de bize bağlı sanırsam..?
Esenlikler,

Üçüncü Göz için olanına 17 Ocak'ta başlamalısınız, 16 Şubat'ta da Boğaz Çakrasınınkine başlayabilirsiniz. Kalp içinse biraz beklemeniz gerekecek, Nisan gibi o da. Bir kardeşimiz tarihleri çevirmişti, onun yazısına bakabilirsiniz. Ve evet, ne kadar süreceği size bağlı ancak başlama tarihi çok net ve önemli nokta, orada dikkatli olmanız gerekiyor.

İyi akşamlar.


Bu meditasyonu mu tercih edersin yoksa rünik/sanskrit mantraları ile yapılanı mı?Rünik necronomicondan daha güçlüyken bu meditasyona neden daha fazla önem veriliyor?
User avatar
Bright Truth
Posts: 800
Joined: Wed Mar 25, 2020 1:00 am

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Bright Truth »

unforgiven wrote:
Fri Jan 14, 2022 4:27 pm
Esenlikler,

Normal yaptığımız Çakra meditasyonları ile Necronomicon meditasyonları arasındaki fark ne?

Sanırım Necronomicon meditasyonları daha güçlü olmalı?
Esenlikler,

Evet, doğru zamanda başlandığı sürece Necronomicon Meditasyonları, normal çakra meditasyonlarından daha güçlüdür.

İyi akşamlar.
Image
User avatar
Bright Truth
Posts: 800
Joined: Wed Mar 25, 2020 1:00 am

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Bright Truth »

Ποσειδών666 wrote:
Fri Jan 14, 2022 5:00 pm
Bu meditasyonlar en uygun gezegen yerleşimlerinde yapıldığından dolayı çakralar için maksimum verim alınacak, değil mi?
Esenlikler,

Evet, dediğiniz gibi. Çok daha iyi sonuçlar alacaksınız.

İyi akşamlar.
Image
User avatar
Bright Truth
Posts: 800
Joined: Wed Mar 25, 2020 1:00 am

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Bright Truth »

Wotan's Druid wrote:
Fri Jan 14, 2022 5:52 pm
Bu meditasyonu mu tercih edersin yoksa rünik/sanskrit mantraları ile yapılanı mı?Rünik necronomicondan daha güçlüyken bu meditasyona neden daha fazla önem veriliyor?
Esenlikler,

Çünkü bu meditasyonlar, uygun zamanda çok büyük etkiler yaratabiliyor. Normal TÇM ile arasındaki fark da budur. Bir diğer şeye de değinmem gerekirse, tanrı adları aslında oldukça güçlü etkiler yaratabilirler. En güçlü mantra zaten Satanama'dır. Lord Amon Ra, bir keresinde Yüksek Rahip Hoodedcobra666'ya, kendisinin emrindeki ruhların adlarını veren bir kaynakla alakalı, yararlanılabilmesi için yıllarca sürdürülmüş bir meditasyon tecrübesinin gerektiğini söylemişti. Bu mantralar da oldukça güçlüler. Ancak bu tıpkı Magnum Opus meditasyonları gibi. Yeni birinin alacağı etkiyle, onlarca yılını harcamış birinin alacağı etki bir olmayacaktır.

İyi akşamlar.
Image
Ποσειδών666
Posts: 40
Joined: Fri Oct 29, 2021 5:19 pm

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Ποσειδών666 »

Bright Truth wrote:
Fri Jan 14, 2022 7:10 pm
Ποσειδών666 wrote:
Fri Jan 14, 2022 5:00 pm
Bu meditasyonlar en uygun gezegen yerleşimlerinde yapıldığından dolayı çakralar için maksimum verim alınacak, değil mi?
Esenlikler,

Evet, dediğiniz gibi. Çok daha iyi sonuçlar alacaksınız.

İyi akşamlar.

Peki Bright Truth, kök çakrasını açma meditasyonunun son günü ayın tam 17'sine denk geliyor. Aynı gün üçüncü göz meditasyonuna başlamak bir sorun oluşturmaz, değil mi?
User avatar
Bright Truth
Posts: 800
Joined: Wed Mar 25, 2020 1:00 am

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Bright Truth »

Ποσειδών666 wrote:
Fri Jan 14, 2022 9:06 pm
Peki Bright Truth, kök çakrasını açma meditasyonunun son günü ayın tam 17'sine denk geliyor. Aynı gün üçüncü göz meditasyonuna başlamak bir sorun oluşturmaz, değil mi?
Esenlikler,

40 günlük meditasyon programını mı yapıyorsunuz? Çok bir sorun oluşturacağını sanmam ancak enerjinin fazla gelmesi durumunda bu meditasyonları bırakıp, ruhunuzun daha güçlü olduğu bir zaman dönmenizi öneririm.

İyi geceler.
Image
User avatar
Wotan's Druid
Posts: 55
Joined: Thu Nov 25, 2021 5:51 pm

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Wotan's Druid »

Bright Truth wrote:
Fri Jan 14, 2022 7:21 pm
Wotan's Druid wrote:
Fri Jan 14, 2022 5:52 pm
Bu meditasyonu mu tercih edersin yoksa rünik/sanskrit mantraları ile yapılanı mı?Rünik necronomicondan daha güçlüyken bu meditasyona neden daha fazla önem veriliyor?
Esenlikler,
Çünkü bu meditasyonlar, uygun zamanda çok büyük etkiler yaratabiliyor. Normal TÇM ile arasındaki fark da budur. Bir diğer şeye de değinmem gerekirse, tanrı adları aslında oldukça güçlü etkiler yaratabilirler. En güçlü mantra zaten Satanama'dır. Lord Amon Ra, bir keresinde Yüksek Rahip Hoodedcobra666'ya, kendisinin emrindeki ruhların adlarını veren bir kaynakla alakalı, yararlanılabilmesi için yıllarca sürdürülmüş bir meditasyon tecrübesinin gerektiğini söylemişti. Bu mantralar da oldukça güçlüler. Ancak bu tıpkı Magnum Opus meditasyonları gibi. Yeni birinin alacağı etkiyle, onlarca yılını harcamış birinin alacağı etki bir olmayacaktır.

İyi akşamlar.


Kök çakranin meditasyonu bütün yıl yapilabiliyormus ancak diğer meditasyonlari yapmadan yapmamamız gerekiyormuş.Yaparsak ne olur?3. Göz için olanı 6. Cakra için de kullanirsak pek sorun olmaz sanırım?Sonuçta 3. Göz 6. Cakranin bir uzantisi
User avatar
Bright Truth
Posts: 800
Joined: Wed Mar 25, 2020 1:00 am

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Bright Truth »

Wotan's Druid wrote:
Sat Jan 15, 2022 12:12 pm
Kök çakranin meditasyonu bütün yıl yapilabiliyormus ancak diğer meditasyonlari yapmadan yapmamamız gerekiyormuş.Yaparsak ne olur?3. Göz için olanı 6. Cakra için de kullanirsak pek sorun olmaz sanırım?Sonuçta 3. Göz 6. Cakranin bir uzantisi
Esenlikler,

1- Muhtemelen ruhunuz zarar görebilir.

2- Dediğiniz gibi, böyle yapmanızda sorun olacağını sanmıyorum ancak 3. Göz'e de mutlaka titretin, ekstradan 6. Çakra'ya yapmanızda ise bir problem çıkmaz diye düşünüyorum.

İyi günler.
Image
Ποσειδών666
Posts: 40
Joined: Fri Oct 29, 2021 5:19 pm

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Ποσειδών666 »

Bright Truth wrote:
Fri Jan 14, 2022 4:23 pm
Ποσειδών666 wrote:
Fri Jan 14, 2022 1:56 pm
Bugün de dahil olmak üzere herhangi bir gün başlayabiliriz, değil mi? Ne kadar süreceği de bize bağlı sanırsam..?
Esenlikler,

Üçüncü Göz için olanına 17 Ocak'ta başlamalısınız, 16 Şubat'ta da Boğaz Çakrasınınkine başlayabilirsiniz. Kalp içinse biraz beklemeniz gerekecek, Nisan gibi o da. Bir kardeşimiz tarihleri çevirmişti, onun yazısına bakabilirsiniz. Ve evet, ne kadar süreceği size bağlı ancak başlama tarihi çok net ve önemli nokta, orada dikkatli olmanız gerekiyor.

İyi akşamlar.
Yengeç dolunayı 18 Ocak saat 02.48'de başlıyor. Üçüncü göze o sıra mı başlamalıyım yoksa şu anda da başlasam olur mu?
User avatar
Bright Truth
Posts: 800
Joined: Wed Mar 25, 2020 1:00 am

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Bright Truth »

Ποσειδών666 wrote:
Sun Jan 16, 2022 11:26 pm
Yengeç dolunayı 18 Ocak saat 02.48'de başlıyor. Üçüncü göze o sıra mı başlamalıyım yoksa şu anda da başlasam olur mu?
Esenlikler,

O sıra müsait olmasanız bile şimdi başlamanızı da önermiyorum. Gece 2-3 gibi yapamayacaksanız bile 17 Ocak'ın akşam saatlerinde yapın. Dolunaya ne kadar yakın olursa o kadar iyi olacaktır.

İyi geceler.
Image
Ποσειδών666
Posts: 40
Joined: Fri Oct 29, 2021 5:19 pm

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Ποσειδών666 »

Bright Truth wrote:
Sun Jan 16, 2022 11:56 pm
Ποσειδών666 wrote:
Sun Jan 16, 2022 11:26 pm
Yengeç dolunayı 18 Ocak saat 02.48'de başlıyor. Üçüncü göze o sıra mı başlamalıyım yoksa şu anda da başlasam olur mu?
Esenlikler,

O sıra müsait olmasanız bile şimdi başlamanızı da önermiyorum. Gece 2-3 gibi yapamayacaksanız bile 17 Ocak'ın akşam saatlerinde yapın. Dolunaya ne kadar yakın olursa o kadar iyi olacaktır.

İyi geceler.
O halde Türkiye'dekiler için en mükemmel başlangıç tarihi 18 Ocak 02.48, fakat o tarihte uyanık veya müsait olamayacaksak bile o saate en yakın saatte başlamak da iş görecektir?

Bu tür şeylerde aşırı takıntılıyım, anlarsınız ya...
User avatar
Bright Truth
Posts: 800
Joined: Wed Mar 25, 2020 1:00 am

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Bright Truth »

Ποσειδών666 wrote:
Mon Jan 17, 2022 8:06 am
O halde Türkiye'dekiler için en mükemmel başlangıç tarihi 18 Ocak 02.48, fakat o tarihte uyanık veya müsait olamayacaksak bile o saate en yakın saatte başlamak da iş görecektir?

Bu tür şeylerde aşırı takıntılıyım, anlarsınız ya...
Esenlikler,

Evet, o zaman en yakın saatte başlamalısınız.

İyi akşamlar.
Image
User avatar
unforgiven
Posts: 166
Joined: Wed Aug 18, 2021 6:29 pm

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by unforgiven »

Bright Truth wrote:
Mon Jan 17, 2022 3:46 pm
Ποσειδών666 wrote:
Mon Jan 17, 2022 8:06 am
O halde Türkiye'dekiler için en mükemmel başlangıç tarihi 18 Ocak 02.48, fakat o tarihte uyanık veya müsait olamayacaksak bile o saate en yakın saatte başlamak da iş görecektir?

Bu tür şeylerde aşırı takıntılıyım, anlarsınız ya...
Esenlikler,

Evet, o zaman en yakın saatte başlamalısınız.

İyi akşamlar.
Esenlikler,

Türkiye'de olmasam bile 02.48de başlamam problem teşkil eder mi? Şuan bulunduğum ülkedeki saat Türkiye'ye göre 1 saat ileride.
Tek isteğim komedi tanrısı olmak🤣

[email protected]
User avatar
Bright Truth
Posts: 800
Joined: Wed Mar 25, 2020 1:00 am

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Bright Truth »

unforgiven wrote:
Mon Jan 17, 2022 8:47 pm
Esenlikler,

Türkiye'de olmasam bile 02.48de başlamam problem teşkil eder mi? Şuan bulunduğum ülkedeki saat Türkiye'ye göre 1 saat ileride.
Esenlikler,

Bulunduğunuz ülkenin takvimine bu adresten ulaşabilir, ona göre değerlendirip başlayabilirsiniz.

İyi geceler.
Image
User avatar
Bright Truth
Posts: 800
Joined: Wed Mar 25, 2020 1:00 am

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Bright Truth »

Bu mesajı okuyan tüm kardeşlerimize esenlikler,

Ay tam olarak dolunaya geçiş yaptığında, aynı zamanda boşluğa da girecek. Bu yüzden başlama saatinizi 2 buçuktan öncesinde tutun (eğer Türkiye'nin batı kesimlerinde yaşıyorsanız çok daha erken başlayın). Ay ondan sonra Yengeç'ten çıkıp boşluğa girecek ve başlamak için uygun bir fırsatınız kalmayacak.

İyi geceler.
Image
User avatar
unforgiven
Posts: 166
Joined: Wed Aug 18, 2021 6:29 pm

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by unforgiven »

Bright Truth wrote:
Mon Jan 17, 2022 9:11 pm
Bu mesajı okuyan tüm kardeşlerimize esenlikler,

Ay tam olarak dolunaya geçiş yaptığında, aynı zamanda boşluğa da girecek. Bu yüzden başlama saatinizi 2 buçuktan öncesinde tutun (eğer Türkiye'nin batı kesimlerinde yaşıyorsanız çok daha erken başlayın). Ay ondan sonra Yengeç'ten çıkıp boşluğa girecek ve başlamak için uygun bir fırsatınız kalmayacak.

İyi geceler.
Esenlikler,

TR saatine göre 02.15 başlamak için uygun mudur?
Tek isteğim komedi tanrısı olmak🤣

[email protected]
User avatar
Bright Truth
Posts: 800
Joined: Wed Mar 25, 2020 1:00 am

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Bright Truth »

unforgiven wrote:
Mon Jan 17, 2022 10:43 pm
Esenlikler,

TR saatine göre 02.15 başlamak için uygun mudur?
Esenlikler,

Evet, uygundur.

İyi geceler.
Image
User avatar
unforgiven
Posts: 166
Joined: Wed Aug 18, 2021 6:29 pm

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by unforgiven »

Bright Truth wrote:
Mon Jan 17, 2022 10:47 pm
unforgiven wrote:
Mon Jan 17, 2022 10:43 pm
Esenlikler,

TR saatine göre 02.15 başlamak için uygun mudur?
Esenlikler,

Evet, uygundur.

İyi geceler.
Esenlikler,

Nanna mantrasını 30 kere titrettikten sonra üçüncü gözümde bir ağrı/basınç gibi bir şey hissettim ve hala devamlı bazı noktalarda hissediyorum, verilen mühre ve üçüncü gözüme odaklanarak mührün üçüncü göze enerji ilettiğini imgeledim. Doğru yapmış mıyımdır?

Ve sorularımın hepsini cevapladığınız için teşekkür ederim.
Tek isteğim komedi tanrısı olmak🤣

[email protected]
User avatar
Bright Truth
Posts: 800
Joined: Wed Mar 25, 2020 1:00 am

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Bright Truth »

unforgiven wrote:
Mon Jan 17, 2022 11:26 pm
Esenlikler,

Nanna mantrasını 30 kere titrettikten sonra üçüncü gözümde bir ağrı/basınç gibi bir şey hissettim ve hala devamlı bazı noktalarda hissediyorum, verilen mühre ve üçüncü gözüme odaklanarak mührün üçüncü göze enerji ilettiğini imgeledim. Doğru yapmış mıyımdır?

Ve sorularımın hepsini cevapladığınız için teşekkür ederim.
Esenlikler,

Evet, doğru yapmışsınız.

İyi geceler.
Image
Perla
Posts: 78
Joined: Tue Jul 21, 2020 8:18 am

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Perla »

Bright Truth wrote:
Tue Jan 18, 2022 1:51 am


Bright Truth, ben birkaç seferdir astral projeksiyon deniyorum. Sitede yazdığı gibi transa girdikten sonra çakraları durdurup, bir tık ters çeviriyorum ama yinede bedenden çıkamıyorum. Beden çıkabilmem için yeterli transa giremedim heralde diye düşünüyorum, yatıyorum. Bu seferde uyuyakalıyorum. Transa halindeyken enerji bedenini kolumu filan kaldırmaya çalışıyorum, bedenden çıktığımı karşıda dikildiğimi bedenime baktığımı hayal diyorum yine olmuyor.
Doğru yapıyormuyum acaba, daha ne kadar çalışmam gerekir, kaç ay? ve kısa bir yolu var mı çıkmak için.
uyumaya çalışırken düşmem hissi ve çıt sesi bedenden ayrıldığımızdan dolayı oluyormuş heralde, bi yerde okumuştum. işte tam o anı yakalayamıyorum, o anı yakalayıp bilinç açık olması lazım sanırım.
Ποσειδών666
Posts: 40
Joined: Fri Oct 29, 2021 5:19 pm

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Ποσειδών666 »

Bright Truth wrote:
Tue Jan 18, 2022 1:51 am
unforgiven wrote:
Mon Jan 17, 2022 11:26 pm
Esenlikler,

Nanna mantrasını 30 kere titrettikten sonra üçüncü gözümde bir ağrı/basınç gibi bir şey hissettim ve hala devamlı bazı noktalarda hissediyorum, verilen mühre ve üçüncü gözüme odaklanarak mührün üçüncü göze enerji ilettiğini imgeledim. Doğru yapmış mıyımdır?

Ve sorularımın hepsini cevapladığınız için teşekkür ederim.
Esenlikler,

Evet, doğru yapmışsınız.

İyi geceler.
Artık herhangi bir vakitte başlayabiliriz değil mi?
User avatar
Bright Truth
Posts: 800
Joined: Wed Mar 25, 2020 1:00 am

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Bright Truth »

Perla wrote:
Tue Jan 18, 2022 9:52 am
Bright Truth wrote:
Tue Jan 18, 2022 1:51 am


Bright Truth, ben birkaç seferdir astral projeksiyon deniyorum. Sitede yazdığı gibi transa girdikten sonra çakraları durdurup, bir tık ters çeviriyorum ama yinede bedenden çıkamıyorum. Beden çıkabilmem için yeterli transa giremedim heralde diye düşünüyorum, yatıyorum. Bu seferde uyuyakalıyorum. Transa halindeyken enerji bedenini kolumu filan kaldırmaya çalışıyorum, bedenden çıktığımı karşıda dikildiğimi bedenime baktığımı hayal diyorum yine olmuyor.
Doğru yapıyormuyum acaba, daha ne kadar çalışmam gerekir, kaç ay? ve kısa bir yolu var mı çıkmak için.
uyumaya çalışırken düşmem hissi ve çıt sesi bedenden ayrıldığımızdan dolayı oluyormuş heralde, bi yerde okumuştum. işte tam o anı yakalayamıyorum, o anı yakalayıp bilinç açık olması lazım sanırım.
Esenlikler,

Uykunuzun olmadığı bir zaman denemelere devam edin. Bu tarz deneyimler zaman alabilir. Alacağı zaman da kişiden kişiye değişeceği için bir aralık veremiyorum.

İyi akşamlar.
Image
User avatar
Bright Truth
Posts: 800
Joined: Wed Mar 25, 2020 1:00 am

Re: Necronomicon Meditasyonları

Post by Bright Truth »

Ποσειδών666 wrote:
Tue Jan 18, 2022 12:54 pm
Artık herhangi bir vakitte başlayabiliriz değil mi?
Esenlikler,

Eğer dün boşluktan önce başlamadıysanız maalesef artık başlayamazsınız, Ay şu an Aslan'da. En yakın uygun tarih Kasım'da denmişti sanırım, o tarihe kadar beklemelisiniz.

İyi akşamlar.
Image
Post Reply