Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Satanizm Hakkında Pratik Bilgiler

AlterOne

New member
Joined
Feb 18, 2024
Messages
71
Herkese esenlikler dilerim.

Bu konuda geçmişten bugüne Satanizm ile alakalı bütün deneyimlerimden ve başka insanların deneyimlerini ele alarak rehber niteliği taşıyacak bir yazı yazmak istedim. Bu yazıyı sadece ben değil, sizler de deneyimlerinizi yorumlar kısmında anlatmanızı rica ediyorum. Çünkü Satanizm’de belli bir yere gelen herkes şunu bilir ki Satanizm’in %100 hemen okuyup anlaşılacak bir kitabı yoktur. Zamanla araştırmalarla, forum ve JoS’un diğer web sitelerinde gezinmekle bilgi haznemiz genişliyor. Bu yazıda ve sizlerin sağlayacağı yorumlardaki amacım insanların direkt belli bir yere gelmesini sağlamak.

Bu yazıda, Spiritüel Satanizm neden en mantıklısıdır tarzı bir soru ve cevabı olmayacak, onu ilerleyen zamanlarda yazmayı düşünüyorum ve araştıranlar için forumdan, türkçe siteden yazıları okumakla başlayabilirsiniz. Bu yazıda 40 günlük programın öneminden, baskıcı ailede yaşayanlar için büyü gibi birçok Spiritüel Satanist’in ortak derdine ve sonradan öğrenilmesi kötü olabilecek şeylere şifa olunmaya çalışılacaktır.

40 Günlük Programın Önemi

Sevgili okuyucu, 40 günlük meditasyon programında temel olarak çoğu şey yer aldığından bunu başarıyla tamamlamak elzemdir. Aura temizleme ve korumasıyla birçok işinin daha iyi yolunda gittiğini zamanla anlayacaksın. Aslında “nazar” dedikleri şey gerçekte budur. Koruma aura’sında kullandığımız rengin de ve olumlamanın da önemi burada çok ama çok önemlidir. JoS’un sitesinde kullandığı olumlama genel olarak seni her yönden -negatif enerji, kem göz, parasal durumun, kısaca her şeyde- koruyacağı için müthiştir. Popüler olarak altın rengi kullanırız, çünkü özellikleri harikadır. Renklerin özelliklerine dair fikrinin oluşmasını istiyorsan buradan okuyabilirsin. Tıkla.

Güçlü ve koruyucu enerji soluyorum, bu enerji etrafımda koruma aura’sı kuruyor, bu aura, beni şekilde ve her zaman koruyor.

Bir şey daha, kullandığımız renkler aynı zamanda çakraların renkleriyle de orantılıdır. Örnek olarak kilo verme meditasyonunda tiroit ile alakalı olduğu için boğaz çakrasının rengini kullanıyoruz.(Çakralar bulundukları bölgeler üzerine direkt etki ediyorlar.)

Siteden de muhtemelen okuduğun üzere meditasyonlarda boşluk meditasyonu çok önemlidir. Kaldı ki psikolojiyle ilgilenen, veya psikolog tarzı bir terapiste giden varsa bilir ki bazı hastalıkları aşmada önerdikleri bazı egzersizler boşluk meditasyonuna benzerdir. Boşluk meditasyonunu başarılı bir şekilde yapabilen kişi zihnini ve düşüncelerini çok daha fazla kontrol edebiliyor. Yani idrak ettirmek istediğim şu, Şeytan Baba’mızın, yüce Tanrıların, rahip gibi yetkili insanların bizlere ısrarla meditasyonlarımızı yapmamızı öğütlemesinin bir sebebi var. Bizi her yönden geliştirebiliyorlar. Artı olarak yoganın bize sağladığı faydalar çok güzeldir, yüksek rahiplerin bu konuda vaazları bulunuyor. En basitinden enerjimizi yükseltir, bizi rahatlatır, nadi’leri -enerji kanallarını- açar.

Büyü yaparken en önemli şeylerden birisi sanırım mantığını öğrendikten sonra takvime uygun hareket etmektir. Ona da buraya tıklayarak ulaşabilirsin okuyucu. (Haritadan Türkiye’yi seçiyoruz.)

Baskıcı Aile

Birçoğumuzun derdi Satanizm’i bırakın, normal tartışmayı bile yaşayamıyabiliyoruz ailemizle. Şu an bu satırları okuyan senin bile belki evinde sana karşı baskı, şiddet ve sert otorite var. 40 günlük programı başarıyla bitirdikten sonra büyü nedir ve nasıl yapılır hakkında yazılan yazıyı güzel bir şekilde okumalısın. Tıkla.

Baskıcı ailene karşı yapman gereken büyü bağlama büyüsüdür. Satanizm yolunda zihnin zamanla geliştikçe, aslında onlara kızmaman gerektiğini anlayacaksın. Çünkü muhtemelen gelişmiş bir zihnin eseri değildir yaptıkları.

Örnek bağlama büyüsü:(Eski bir üye Alena666’dan alıntıdır.)

Enerji yükseltme. // Satanas, Satanama, Raum titreterek veya yoga yaparak basit bir şekilde enerjini yükseltebilirsin.
33/54/108 GEBO
33/54/108 ISA

" (Hedef) bana karşı negatif ve baskıcı bir şekilde davranmaktan tamamen bütünüyle ve kalıcı şekilde bağlandı. "

Hedefi siyah aura ile imgeleyin.

×1 Aum

Büyüler şak diye birden etki göstermeyebilir, zamanla yaptıkca etkisini görme şansın da var. Ve yukarıda paylaştığım büyü gibi bir sürü büyüyü forumumuzda bulabilirsin. Spiritüel Satanizm’de ciddi anlamda her derdin devası vardır.

JoS Astro

JoS Astro ile doğum haritamız, sabit yıldızlarımız gibi bilgilere ulaşabiliyoruz. Bunlar ile direkt olarak geçmişini, şu anki halini, gelecekteki halini analiz edebilirsin. Tabii ki örneğin doğum haritanda bir şey var diye ona uyum sağlamaya çalışma. Bu tür yerlerde kendimizi öğrenmemizin en önemli amaçlarından birisi kendimizi daha fazla tanımak ve hayatımızdaki olabilecek olumsuzluklara karşı önlem almaktır. Bu muazzam gücü sakın es geçme. Bütün artı ve eksi yönlerini görme şansına sahip oluyorsun, ancak bir uyarıda bulunmalıyım ki doğum bilgilerini herhangi başka bir insanla paylaşma. Çünkü senin doğum haritandan vb. zayıf yönlerini öğrenebilir.

Discord

Şu an durum ne bilmiyorum ama eskiden Discord’da Satanizm’in popüler olduğu bir dönem vardı. Böyle yerlere girmeni hiçbir SS gibi ben de tavsiye etmiyorum. Çünkü bilgilerini öğrenip seni tehdit edecek insanlar bile bulunuyor. Ve bazı Discord sunucularında JoS karşıtı şeyler yapıyorlar. Argüman kapıştırdığın zaman argümanları olmasa bile direnmekte ısrar ediyorlar. Zamanını boşa harcamayı bırakmalısın.

Aura’mıza Gerekli Bakımı Göstermek

Aura’mız vücudumuzla orantılıdır. Yani örneğin hasta olduğumuz zaman bu aura’mıza yansır. O yüzden her şeyimizle aura’mıza gözümüz gibi bakmamız gerekiyor. Alkol, sigara, uyuşturucu ve fast food gıdalar nasıl vücuda zarar veriyorsa aura’ya da direkt olarak zarar veriyor. Ve yukarıda bahsettiğim altın renginin nimetlerinden faydalanayım derken eğer sigara içip tüttürmeye falan devam edersen bir karşılık alma ihtimalin epey düşük. Çünkü örneğin birçok vaazda yüksek rahipler uyuşturucunun aura’ya ne kadar zarar verdiğinden bahsediyorlar. Mesela burada. Ve ayrıca çoğumuz şunu biliyoruz ki Spiritüel Satanizm’de yaptığımız birçok çalışmanın özünde zihnimizin ve irademizin kuvveti yatıyor. Eğer daha sigarayı bırakmaya iraden yoksa ölüm büyüsü gibi şeyler denemekten vazgeçmelisin. Bebekler birden koşmaya başlamazlar değil mi? Burada tek istisna bazılarımız ruhani anlamda yetenekli olabiliyorlar. Büyü yapmada sıralama için bu konuda türkçe site yetkililerinin yaptığı güzel bir çalışma var. Tıkla.

10 Yıllık Plan

10 yıllık kararname planımız bulunuyor. Ve bütün SS’ler olarak buna uyum sağlamaya çalışıyoruz olabildiğince. Tıkla.

Ritüeller ve Ters Tevrat Ayinleri

Bazı Tanrıların özel ritüelleri vardır. Örneğin “Valefor’un Gücü Ritüeli” sağlık gibi amaçlara yapılabilir. Bu ritüellerin bizlere oldukça güzel faydaları olumlamalardan da anlayabileceğin gibi çokça vardır. Bazı zamanlar ruhani savaş takvimini yüksek rahipler yayımlar, Türk yetkililer bunu dilimize çevirir ve ona göre hareket ederiz. Yani tek kişi savunma yapmaktansa hep beraber birlik oluruz. Bu ruhani savaş takvimlerinin dışında hep beraber düşmana yumruk indirdiğimiz bir saatimiz var, bu saat vakti geldiğinde dakika dakikasına birlikte hareket ederiz. Tıkla.

ProtonMail

Düşmanımız yani Yahudiler, neredeyse her yerdeler. Ve biraz paranoyadan zarar gelmez diyerek şifreli mail gönderme uygulaması olarak ProtonMail’i kullanırız. Eğer bu işlerden anlıyorsan kendi mail istemcini, RiseUp vb. şeyleri de kullanabilirsin. Burada en önemli şey, gerçek kimliğinle Satanist kimliğinin eşleşmemesi. Çünkü Satanizm’i bir kenara koyalım, normalde bile baskıcı bir toplumda yaşıyoruz ve kendini Satanist gösteren popüler kültür köleleri bizi yanlış tanıtıyorlar. Kendini sakın riske atma, kimliklerin farklı olsun.

Kara Kitap veya Gölgeler Kitabı

Bu kendimizle alakalı deneyimlerimizi, çalışmalarımızı ve aslında ruhaniyetle alakalı her şeyimizi yazabildiğimiz bir defterdir. Kendimizle alakalı notlar alırız. Bir nevi kendimizin raporu, günlüğü, deneyimlerini, yaşadıklarını kapsar. Mesela Tanrılar ile iletişim kurmaya çalıştığın zamanki deneyimlerini not alabilirsin. Sarkaca sorduğun soruların cevaplarını gezegen saatlerine, ayın evresine göre not alarak daha sonra karşılaştırma yapabilirsin.

Şeytan Baba’nın kara kitabı için tıkla.

Nasyonal Sosyalizm

Her Spiritüel Satanist, Nasyonal Sosyalist olmak zorunda değildir. Ama Tanrılar bile Nasyonal Sosyalist olduklarını söylüyorlarsa burada düşünmek gerekiyor. Bunun hakkındaki yazıları okumalısın. Nazizm’in br Şeytan Baba'nın arkasındaki birlikteliğin felsefik durumu idrak etmelisin. Bu, hayvan bile alıyorken safkan alıyoruz kadar basit argümanlardan oluşmamakta.

Koruyucu Demon’lar

Koruyucu Demon’lar için yazılmış yazıları okuduğunu varsayarak şunları söylemek istiyorum, gerçek anlamda bizim koruyucumuzdurlar. Aynı zamanda bize rehberlik edip, karanlıkta ışığı gösterirler. Çıkmazda hissettiğin zaman rehberlik istemekten çekinme.

JoS’un Bütün Web Siteleri

Türkçe siteyi okuduktan sonra JoS’un bütün sitelerini olabildiğince okumak oldukça işimize yaracaktır. Bu sitelerin linkleri forumun alt kısmında yer alıyorlar.

Şeytan Baba’nın Felsefesi Üzerine Yorum

Spiritüel Satanizm ile kişi hayatında istediği mevkiye gelmekte özgürdür. Yüksek rahiplerin de dediği gibi burada tek günah aptallıktır. Ve Şeytan Baba’mız bizi birçok konuda da serbest bırakmış bulunuyor. Kişi istediği yaşamın yolunu etik çerçevede çizmekte özgür yani. Demek istediğim, hayatımızın ve gezegenimizin kontrolünü tam olarak ele almaktır Spiritüel Satanizm.

İyi Forumlar!
 
Herkese esenlikler dilerim.

Bu konuda geçmişten bugüne Satanizm ile alakalı bütün deneyimlerimden ve başka insanların deneyimlerini ele alarak rehber niteliği taşıyacak bir yazı yazmak istedim. Bu yazıyı sadece ben değil, sizler de deneyimlerinizi yorumlar kısmında anlatmanızı rica ediyorum. Çünkü Satanizm’de belli bir yere gelen herkes şunu bilir ki Satanizm’in %100 hemen okuyup anlaşılacak bir kitabı yoktur. Zamanla araştırmalarla, forum ve JoS’un diğer web sitelerinde gezinmekle bilgi haznemiz genişliyor. Bu yazıda ve sizlerin sağlayacağı yorumlardaki amacım insanların direkt belli bir yere gelmesini sağlamak.

Bu yazıda, Spiritüel Satanizm neden en mantıklısıdır tarzı bir soru ve cevabı olmayacak, onu ilerleyen zamanlarda yazmayı düşünüyorum ve araştıranlar için forumdan, türkçe siteden yazıları okumakla başlayabilirsiniz. Bu yazıda 40 günlük programın öneminden, baskıcı ailede yaşayanlar için büyü gibi birçok Spiritüel Satanist’in ortak derdine ve sonradan öğrenilmesi kötü olabilecek şeylere şifa olunmaya çalışılacaktır.

40 Günlük Programın Önemi

Sevgili okuyucu, 40 günlük meditasyon programında temel olarak çoğu şey yer aldığından bunu başarıyla tamamlamak elzemdir. Aura temizleme ve korumasıyla birçok işinin daha iyi yolunda gittiğini zamanla anlayacaksın. Aslında “nazar” dedikleri şey gerçekte budur. Koruma aura’sında kullandığımız rengin de ve olumlamanın da önemi burada çok ama çok önemlidir. JoS’un sitesinde kullandığı olumlama genel olarak seni her yönden -negatif enerji, kem göz, parasal durumun, kısaca her şeyde- koruyacağı için müthiştir. Popüler olarak altın rengi kullanırız, çünkü özellikleri harikadır. Renklerin özelliklerine dair fikrinin oluşmasını istiyorsan buradan okuyabilirsin. Tıkla.

Güçlü ve koruyucu enerji soluyorum, bu enerji etrafımda koruma aura’sı kuruyor, bu aura, beni şekilde ve her zaman koruyor.

Bir şey daha, kullandığımız renkler aynı zamanda çakraların renkleriyle de orantılıdır. Örnek olarak kilo verme meditasyonunda tiroit ile alakalı olduğu için boğaz çakrasının rengini kullanıyoruz.(Çakralar bulundukları bölgeler üzerine direkt etki ediyorlar.)

Siteden de muhtemelen okuduğun üzere meditasyonlarda boşluk meditasyonu çok önemlidir. Kaldı ki psikolojiyle ilgilenen, veya psikolog tarzı bir terapiste giden varsa bilir ki bazı hastalıkları aşmada önerdikleri bazı egzersizler boşluk meditasyonuna benzerdir. Boşluk meditasyonunu başarılı bir şekilde yapabilen kişi zihnini ve düşüncelerini çok daha fazla kontrol edebiliyor. Yani idrak ettirmek istediğim şu, Şeytan Baba’mızın, yüce Tanrıların, rahip gibi yetkili insanların bizlere ısrarla meditasyonlarımızı yapmamızı öğütlemesinin bir sebebi var. Bizi her yönden geliştirebiliyorlar. Artı olarak yoganın bize sağladığı faydalar çok güzeldir, yüksek rahiplerin bu konuda vaazları bulunuyor. En basitinden enerjimizi yükseltir, bizi rahatlatır, nadi’leri -enerji kanallarını- açar.

Büyü yaparken en önemli şeylerden birisi sanırım mantığını öğrendikten sonra takvime uygun hareket etmektir. Ona da buraya tıklayarak ulaşabilirsin okuyucu. (Haritadan Türkiye’yi seçiyoruz.)

Baskıcı Aile

Birçoğumuzun derdi Satanizm’i bırakın, normal tartışmayı bile yaşayamıyabiliyoruz ailemizle. Şu an bu satırları okuyan senin bile belki evinde sana karşı baskı, şiddet ve sert otorite var. 40 günlük programı başarıyla bitirdikten sonra büyü nedir ve nasıl yapılır hakkında yazılan yazıyı güzel bir şekilde okumalısın. Tıkla.

Baskıcı ailene karşı yapman gereken büyü bağlama büyüsüdür. Satanizm yolunda zihnin zamanla geliştikçe, aslında onlara kızmaman gerektiğini anlayacaksın. Çünkü muhtemelen gelişmiş bir zihnin eseri değildir yaptıkları.

Örnek bağlama büyüsü:(Eski bir üye Alena666’dan alıntıdır.)

Enerji yükseltme. // Satanas, Satanama, Raum titreterek veya yoga yaparak basit bir şekilde enerjini yükseltebilirsin.
33/54/108 GEBO
33/54/108 ISA

" (Hedef) bana karşı negatif ve baskıcı bir şekilde davranmaktan tamamen bütünüyle ve kalıcı şekilde bağlandı. "

Hedefi siyah aura ile imgeleyin.

×1 Aum

Büyüler şak diye birden etki göstermeyebilir, zamanla yaptıkca etkisini görme şansın da var. Ve yukarıda paylaştığım büyü gibi bir sürü büyüyü forumumuzda bulabilirsin. Spiritüel Satanizm’de ciddi anlamda her derdin devası vardır.

JoS Astro

JoS Astro ile doğum haritamız, sabit yıldızlarımız gibi bilgilere ulaşabiliyoruz. Bunlar ile direkt olarak geçmişini, şu anki halini, gelecekteki halini analiz edebilirsin. Tabii ki örneğin doğum haritanda bir şey var diye ona uyum sağlamaya çalışma. Bu tür yerlerde kendimizi öğrenmemizin en önemli amaçlarından birisi kendimizi daha fazla tanımak ve hayatımızdaki olabilecek olumsuzluklara karşı önlem almaktır. Bu muazzam gücü sakın es geçme. Bütün artı ve eksi yönlerini görme şansına sahip oluyorsun, ancak bir uyarıda bulunmalıyım ki doğum bilgilerini herhangi başka bir insanla paylaşma. Çünkü senin doğum haritandan vb. zayıf yönlerini öğrenebilir.

Discord

Şu an durum ne bilmiyorum ama eskiden Discord’da Satanizm’in popüler olduğu bir dönem vardı. Böyle yerlere girmeni hiçbir SS gibi ben de tavsiye etmiyorum. Çünkü bilgilerini öğrenip seni tehdit edecek insanlar bile bulunuyor. Ve bazı Discord sunucularında JoS karşıtı şeyler yapıyorlar. Argüman kapıştırdığın zaman argümanları olmasa bile direnmekte ısrar ediyorlar. Zamanını boşa harcamayı bırakmalısın.

Aura’mıza Gerekli Bakımı Göstermek

Aura’mız vücudumuzla orantılıdır. Yani örneğin hasta olduğumuz zaman bu aura’mıza yansır. O yüzden her şeyimizle aura’mıza gözümüz gibi bakmamız gerekiyor. Alkol, sigara, uyuşturucu ve fast food gıdalar nasıl vücuda zarar veriyorsa aura’ya da direkt olarak zarar veriyor. Ve yukarıda bahsettiğim altın renginin nimetlerinden faydalanayım derken eğer sigara içip tüttürmeye falan devam edersen bir karşılık alma ihtimalin epey düşük. Çünkü örneğin birçok vaazda yüksek rahipler uyuşturucunun aura’ya ne kadar zarar verdiğinden bahsediyorlar. Mesela burada. Ve ayrıca çoğumuz şunu biliyoruz ki Spiritüel Satanizm’de yaptığımız birçok çalışmanın özünde zihnimizin ve irademizin kuvveti yatıyor. Eğer daha sigarayı bırakmaya iraden yoksa ölüm büyüsü gibi şeyler denemekten vazgeçmelisin. Bebekler birden koşmaya başlamazlar değil mi? Burada tek istisna bazılarımız ruhani anlamda yetenekli olabiliyorlar. Büyü yapmada sıralama için bu konuda türkçe site yetkililerinin yaptığı güzel bir çalışma var. Tıkla.

10 Yıllık Plan

10 yıllık kararname planımız bulunuyor. Ve bütün SS’ler olarak buna uyum sağlamaya çalışıyoruz olabildiğince. Tıkla.

Ritüeller ve Ters Tevrat Ayinleri

Bazı Tanrıların özel ritüelleri vardır. Örneğin “Valefor’un Gücü Ritüeli” sağlık gibi amaçlara yapılabilir. Bu ritüellerin bizlere oldukça güzel faydaları olumlamalardan da anlayabileceğin gibi çokça vardır. Bazı zamanlar ruhani savaş takvimini yüksek rahipler yayımlar, Türk yetkililer bunu dilimize çevirir ve ona göre hareket ederiz. Yani tek kişi savunma yapmaktansa hep beraber birlik oluruz. Bu ruhani savaş takvimlerinin dışında hep beraber düşmana yumruk indirdiğimiz bir saatimiz var, bu saat vakti geldiğinde dakika dakikasına birlikte hareket ederiz. Tıkla.

ProtonMail

Düşmanımız yani Yahudiler, neredeyse her yerdeler. Ve biraz paranoyadan zarar gelmez diyerek şifreli mail gönderme uygulaması olarak ProtonMail’i kullanırız. Eğer bu işlerden anlıyorsan kendi mail istemcini, RiseUp vb. şeyleri de kullanabilirsin. Burada en önemli şey, gerçek kimliğinle Satanist kimliğinin eşleşmemesi. Çünkü Satanizm’i bir kenara koyalım, normalde bile baskıcı bir toplumda yaşıyoruz ve kendini Satanist gösteren popüler kültür köleleri bizi yanlış tanıtıyorlar. Kendini sakın riske atma, kimliklerin farklı olsun.

Kara Kitap veya Gölgeler Kitabı

Bu kendimizle alakalı deneyimlerimizi, çalışmalarımızı ve aslında ruhaniyetle alakalı her şeyimizi yazabildiğimiz bir defterdir. Kendimizle alakalı notlar alırız. Bir nevi kendimizin raporu, günlüğü, deneyimlerini, yaşadıklarını kapsar. Mesela Tanrılar ile iletişim kurmaya çalıştığın zamanki deneyimlerini not alabilirsin. Sarkaca sorduğun soruların cevaplarını gezegen saatlerine, ayın evresine göre not alarak daha sonra karşılaştırma yapabilirsin.

Şeytan Baba’nın kara kitabı için tıkla.

Nasyonal Sosyalizm

Her Spiritüel Satanist, Nasyonal Sosyalist olmak zorunda değildir. Ama Tanrılar bile Nasyonal Sosyalist olduklarını söylüyorlarsa burada düşünmek gerekiyor. Bunun hakkındaki yazıları okumalısın. Nazizm’in br Şeytan Baba'nın arkasındaki birlikteliğin felsefik durumu idrak etmelisin. Bu, hayvan bile alıyorken safkan alıyoruz kadar basit argümanlardan oluşmamakta.

Koruyucu Demon’lar

Koruyucu Demon’lar için yazılmış yazıları okuduğunu varsayarak şunları söylemek istiyorum, gerçek anlamda bizim koruyucumuzdurlar. Aynı zamanda bize rehberlik edip, karanlıkta ışığı gösterirler. Çıkmazda hissettiğin zaman rehberlik istemekten çekinme.

JoS’un Bütün Web Siteleri

Türkçe siteyi okuduktan sonra JoS’un bütün sitelerini olabildiğince okumak oldukça işimize yaracaktır. Bu sitelerin linkleri forumun alt kısmında yer alıyorlar.

Şeytan Baba’nın Felsefesi Üzerine Yorum

Spiritüel Satanizm ile kişi hayatında istediği mevkiye gelmekte özgürdür. Yüksek rahiplerin de dediği gibi burada tek günah aptallıktır. Ve Şeytan Baba’mız bizi birçok konuda da serbest bırakmış bulunuyor. Kişi istediği yaşamın yolunu etik çerçevede çizmekte özgür yani. Demek istediğim, hayatımızın ve gezegenimizin kontrolünü tam olarak ele almaktır Spiritüel Satanizm.

İyi Forumlar!
Sigara uyuşturucu değilki bi bakkalda satılıyor süper insan bir anda olamayız ki kendi şahsıma konuşuyorum herşeyi biranda bırakmak zor şuanda bu köleci kolektifi zihnimden attım Şeytanın tarafına geçtim tabi zamanla kademe kademe ilerleyecez sigarada güzel oluyor çayla bırakmaya çalışıcaz uyuşturucu demek sigaraya biraz ağır oluyor ozaman ekmekte uyuşturucu herşeyin fazlası zarar azı karar
 
Sigara uyuşturucu değilki bi bakkalda satılıyor süper insan bir anda olamayız ki kendi şahsıma konuşuyorum herşeyi biranda bırakmak zor şuanda bu köleci kolektifi zihnimden attım Şeytanın tarafına geçtim tabi zamanla kademe kademe ilerleyecez sigarada güzel oluyor çayla bırakmaya çalışıcaz uyuşturucu demek sigaraya biraz ağır oluyor ozaman ekmekte uyuşturucu herşeyin fazlası zarar azı karar
Aslında mantıken bence uyuşturucu sayılabilir..

Çünkü uyarıcı maddelere baktığımızda sıralayacak olursak, tein, kafein, nikotin diye gider. Sonrasında bildiğimiz madde olan m*th vb. şeyler gelir. Ve bunların hepsinin ortak yanı ne? Bağımlılık yapıyor, zihni uyardığı için bu yüzden daha iyi hissediyoruz tükettiğimizde. Mantık hiçbirinde değişmiyor.

Ayrıca bir yerde tütünün Mars ile ilişkilendirildiğini okumuştum. Yani bırakmakta bence fayda var.
 
Aslında mantıken bence uyuşturucu sayılabilir..

Çünkü uyarıcı maddelere baktığımızda sıralayacak olursak, tein, kafein, nikotin diye gider. Sonrasında bildiğimiz madde olan m*th vb. şeyler gelir. Ve bunların hepsinin ortak yanı ne? Bağımlılık yapıyor, zihni uyardığı için bu yüzden daha iyi hissediyoruz tükettiğimizde. Mantık hiçbirinde değişmiyor.

Ayrıca bir yerde tütünün Mars ile ilişkilendirildiğini okumuştum. Yani bırakmakta bence fayda var.
Ben hayatım boyunca hiçbir şey içmedim ama talihsizlikler hep beni buluyor. İnsanlar böyle insanları görünce içmeye devam ediyor.
 
Aslında mantıken bence uyuşturucu sayılabilir..

Çünkü uyarıcı maddelere baktığımızda sıralayacak olursak, tein, kafein, nikotin diye gider. Sonrasında bildiğimiz madde olan m*th vb. şeyler gelir. Ve bunların hepsinin ortak yanı ne? Bağımlılık yapıyor, zihni uyardığı için bu yüzden daha iyi hissediyoruz tükettiğimizde. Mantık hiçbirinde değişmiyor.

Ayrıca bir yerde tütünün Mars ile ilişkilendirildiğini okumuştum. Yani bırakmakta bence fayda var.
Peki çay kola kahve bunlar hakkındaki görüşleriniz nedir ?
 
Ben hayatım boyunca hiçbir şey içmedim ama talihsizlikler hep beni buluyor. İnsanlar böyle insanları görünce içmeye devam ediyor.
Emin ol benim de öyleydi. Hayatımda çoğu insanın yaşamayacağı talihsizlikler yaşadım. Sabit yıldızlarımda 0 orb ile talihsizlikle alakalı bir sürü şey var mesela. Ama ruhaniyet ile bunları aştığımı düşünüyorum. Doğum haritamdaki bütün talihsizlikler için çalışma yapıp düzelttim. Tavsiye ederim.
 
Emin ol benim de öyleydi. Hayatımda çoğu insanın yaşamayacağı talihsizlikler yaşadım. Sabit yıldızlarımda 0 orb ile talihsizlikle alakalı bir sürü şey var mesela. Ama ruhaniyet ile bunları aştığımı düşünüyorum. Doğum haritamdaki bütün talihsizlikler için çalışma yapıp düzelttim. Tavsiye ederim.
Esenlikler, bahsettiğiniz çalışmalar gezegensel kareler mi yoksa onlar haricinde runik büyü çalışmaları da yaptınız mı ?
 
Peki çay kola kahve bunlar hakkındaki görüşleriniz nedir ?
Bence aşırı tüketildiklerinde zarar konusunda sigarayla yarışırlar. Kahve için örnek verecek olursam; Günde 7-8 bardağa kadar içtiğim günler oldu, Kalp çarpıntısından mide bulantısına, hatta anksiyeteye kadar pek çok şeyi tetiklemişti.
 
Emin ol benim de öyleydi. Hayatımda çoğu insanın yaşamayacağı talihsizlikler yaşadım. Sabit yıldızlarımda 0 orb ile talihsizlikle alakalı bir sürü şey var mesela. Ama ruhaniyet ile bunları aştığımı düşünüyorum. Doğum haritamdaki bütün talihsizlikler için çalışma yapıp düzelttim. Tavsiye ederim.
Henüz yeni bir SS'im, doğum haritama bakmasını bilmiyorum. Nereden öğreniyorsunuz?
 
Henüz yeni bir SS'im, doğum haritama bakmasını bilmiyorum. Nereden öğreniyorsunuz?
Astro.com 'dan ve https://www.jos-astro.com/#/ dan bakabilirsiniz . İlk başlarda biraz karışık gelebilir ara ara bakın hemen pes etmeyin . Doğum haritası için en beğendiğim site https://www.jos-astro.com/#/ bu sitedir çünkü gezegenlerin üstüne tıkladığınızda o ev ve burç ile ilgili bilgileri de veriyor . Aynı zamanda sitede arşiv bölümünden astroloji ile ilgili tüm sayfaları da incelemenizi tavsiye ederim . https://spirituelsatanizm.org/arsiv/
 
Esenlikler, bahsettiğiniz çalışmalar gezegensel kareler mi yoksa onlar haricinde runik büyü çalışmaları da yaptınız mı ?
Açıkçası hayatımı derinden etkileyen bütün her şeye çalışma yaptım. Örneğin çevremde sıkıntıya yol açan insanlara bağlama çalışması yapmak gibi. Parayla alakalı şeyler çarpıyordu gözüme, ona da mesela para çalışması yaptım.
 

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back
Top