Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

  • Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Ne yapabilirim

Getrodia

Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
104
Çok sevdiğim bir yakınımı kaybettim, onun kaybının verdiği üzüntü yetmiyor gibi maalesef islami saçmalıklara hayatımda hiç kalmadığım kadar maruz kaldım ve kalıyorum, meditasyon yapmak bir zorunluluktan çok, içimden gelirdi ve yapardım, ama yorgunluktan mı üzüntüden mi bilmiyorum ama içimden gelmiyor artık. Hayatımı ne zaman düzeltmeye çalışsam yukardan bir punch yiyor gibi hissediyorum. Ne yapacağımı şaştım ve sanki çözümmüş gibi sigaraya geri başladım, sanki çözüm olacakmış gibi, Bu sürecin nasıl üstesinden gelirim her türlü tavsiyeye (hatta eleştiriye) açığım.
 
Kardeşim sonuna kadar haklisin öyle bir islami baskı varki çevremizde iki kollu saldırıyor birinci kolu şiddetle ikinci kolu sahte sevgi sözleriyle hem dışarda hem sanalda.Bir açıyorsun yutubu bilmem ne hazretleri dışarı çıkıyorsun ramazan bilmem ne ayı kaç ayın sultanı tvye açıyorsun nihat hatipoğlu sallıyor millet ağzı açık dinliyor benim gibi yeni adananlar sallanıyor gerçekten ağır bir islami baskı var tabi bu her ailede böyle değildir.Bazi aileler gerçekten medeni yaşıyor ben boyacı olduğum için insanlarla çok muhattab oluyorum şunu gördüm oruç tutanların büyük çoğunluğu fakir aileler.Zengin ailelere bakıyorum çoğunluğu oruç tutmuyor daha medeni yaşıyor ama zar zor geçinen aileler öyle bir orucu benimsemişlerki ölümüne oruç tutuyorlar tutmayanlara kötü bakıyorlar gerçekten bu ramazan ayı bu şehir de çok sıkıntılı bir Ss için çok zor yani şunu yapmak gerek pes etmeyeceksin savaş içindeyiz pes eden mağlub olur mahf olur olmadı bi daha olmadı bi daha meditasyonları birakmayacaksin.Ben yılan satayım yatar ölürüm tekrar doğarım .KARA DAĞIN BOZ YILANI GELİR DOLANI DOLANI pes etmek taktik icabı geri çekil ama pes etme Kayre Şeytan!
 
Ortada eleştirilecek bir durum yok, sizin durumunuzda olsaydım bir süreliğine her şeyden elimi ayağımı çeker ve sakinleşmeye çalışırdım. Kalkıp spor yapmak, çalışmak ya da herhangi bir şey yapmak zorunda da değilsiniz. Bazen insan, hayatta durmak ve dinlenmek ister ve bu normaldir. Her daim dik duramaz insan. İçinizden ne geliyorsa onu yapın. Ağlayın, kırın, bağırın, çağırın, rahatlayın ve sakinleşin. İsteseniz de istemeseniz de toparlanacaksınız, merak etmeyin.
 
Kendinizi zaten herhangi birşey yapmak için zorlamayın. Tam tersi kendinizi rahat bırakın. İçinde bulunduğunuz acıyla yüzleşin. Yüzleşmez zihninizde bu durumu öteleyip farklı şeylerle ilgilenirseniz ilerde hiç ummadığınız anda ortaya çıkıp sizi zor durumda bırakabilir. Bunu bu şekilde söylemem belki hoşunuza gitmeyebilir ama en iyi acı yüzleşilmiş, sonuna kadar yaşanmış acıdır. Tabii ki bundan kastım kendinizi yaşayamayacak duruma getirene kadar tüketin değil. Yukarıda Sanguis'in dediği gibi.

Kaybınız huzurla uyusun.
Sağlıklı günler dilerim.
 
Hepinize desteğiniz için çok çok teşekkür ederim

Elimden geldiğince bunu atlatmaya ve hayatımı rayına koymaya çalışacağım, umuyorum Tanrılarda yardımcı olur
 

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back
Top